Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozmowy z Obcymi - Część 1.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Preston Dennett | Część 1. <- Część 2.

Jednym z najrzadszych typów spotkań z UFO, to spotkanie twarzą w twarz z Obcym. W mojej 20 letniej karierze badacza UFO, zbadałem tylko garstkę takich zdarzeń. Jeszcze mniejsza liczba zdarzeń zawiera rozmowę człowieka z Obcym.

W przypadkach, w których dochodzi kontaktu w cztery oczy, zwykle wyglądają one tak samo. I słyszałem o tym setki razy, to jest jak zepsuta płyta w gramofonie. Zawsze Obcy mówią "Nie bój się. Nie skrzywdzimy Cię."

Obcy generalnie nie są rozgadani, zawsze gdy dojdzie to wymiany zdań, wszystko kończy się na podstawowych informacjach.

Dołączona grafika


Sprawa 1. z 9-ciu: "Nie będziesz tego pamiętać."

Moja pierwsza sprawa traktująca o konwersacji pomiędzy ludźmi a ET dotyczy rodziny Robinson z Reseda w Kaliforni. W 1989 roku, rodzina doświadczyła całą serię widzeń i uprowadzeń przez Szaraków. Badacze tematu UFO nazwali tę sprawę "prezentacją dziecka".

Główny świadek, Kelly Robinson, doświadczyła 4 spotkań w przeciągu kilku miesięcy, podczas których to, była w stanie rozmawiać z Obcymi.

Podczas pierwszego uprowadzenia, Kelly obudziła się i zauważyła czterech Szaraków stojących wokoło jej łóżka. Jeden, telepatycznie, powiedział jej "Nie bój się. Choć z nami. Nie będziesz tego pamiętać."

Kelly była bardzo żywiołową, niezależną dwudziestolatką, pamięta ok. 20% porwań. Pamięta, że zabierano ją do małego, okrągłego pokoju gdzie kładziono ją na stole. Mówiono jej "Wymażemy Ci pamięć. Nie będziesz tego pamiętać... Nie bój się. Nie skrzywdzimy Cię. Nie będziesz tego pamiętać."

Kelly krzyczała "Będę pamiętać!"
Obcy dalej powtarzali, że nie będzie pamiętać, a ona krzyczała, że będzie.
Wtedy Obcy wykonali małe nacięcie na jej ręce. Kiedy się obudziła, od razu spojrzała na rękę, na miejsce, w którym, jak pamięta, wykonano owe nacięcie.

Dwa tygodnie później Obcy wrócili, powtarzając "Wymażemy Ci pamięć", a Kelly krzyczała "Nie, nie wymażecie. Zapamiętam to.", odpowiedzieli jej "Nie, nikomu nie powiesz... Twoi rodzice Cię nie zrozumieją. Lepiej nikomu nie mów."

Kelly krzyknęła wtedy, że powie o tym swojemu ojcu.
Odpowiedzieli "Nie, nie, nie! Nie możesz."

Kilka tygodni później, znów wrócili. I jak zwykle, wymazywali jej pamięć. Mówili "O wszystkim zapomnisz."
Ale Kelly pamiętała, jak zwykle. "Dokładnie nie pamiętam, o co mnie pytali. Pytali mnie, co robimy, ale jak powiedziałam, dokładnie nie pamiętam. Mówili 'stanie się to i tamto' myślę, że mówili o mojej pracy, albo o czymś innym"
"Trudno jest to pamiętać. Mówili 'O wszystkim zapomnisz', byłam bardzo przestraszona, "Nie pozwolimy Ci tego pamiętać. Wymażemy Ci pamięć."
Gdy ostatnim raz ją porwali, mówili "Musimy z Tobą porozmawiać. Choć z nami."
Kelly opierała się, wciąż powtarzając, że o wszystkim powie ojcu. Obcy mówili "Nie, nie możesz mu o tym powiedzieć."

Kelly mówi "Wydaje mi się, że oni są religijni. Nie chcą nas skrzywdzić, chcą się czegoś nauczyć. Ale wymazują nam pamięć, bo boją się, że wszyscy ludzie się o tym dowiedzą."

Dołączona grafika


Sprawa 2. z 9-ciu: "Po prostu potrzebowały miłości."

Mama Kelly Robinson, Diane, doświadczyła podobnych rzeczy, które nazywała "Snami", jednak te "sny" mają wyraźne połączenie z doświadczeniami całej rodziny. Diane była porywana do pokoju, w którym pokazywano jej dzieci, które były genetycznie zmodyfikowane.[hybrydy?] Pierwszym badaczem, który miał kontakt z Diane, był Budd Hopkins, bada on sprawy, które traktują o cieciach, które to najwyraźniej są pół ludźmi i pół obcymi. Wiele podobnych spraw nieznacznie różni się od siebie.

Dzieci Obcych
Diane pamięta, że porywano ją to pokoju, w którym stało duże urządzenie, kształtem podobne do choinki, ale zamiast gałęzi, przyczepione do niego były inkubatory z dziećmi.
Diane dostała do ręki jedno z dzieci. Opierała się temu, ponieważ dziecko wyglądało, jakby było zdeformowane.
"Z każdym dzieckiem było coś nie tak. Mówili mi, że jest im przykro, ponieważ ciągle coś jest nie tak... mówili, że tym dzieciom dają wszystko czego potrzebują, za wyjątkiem miłości. I do tego ja im byłam potrzebna... Te dzieci wciąż potrzebowały miłości."
Diane nie mogła się przemóc, by wziąć jedno z dzieci do rąk.
Wraz z końcem porwań Diane, doświadczenia całej rodziny z UFO skończyły się.

Sprawa 3. z 9-ciu: "Zbuntują się."

Podczas moich badań fenomenu UFO w Kanionie Topanga w Kaliforni (szczegóły: UFOs Over Topanga Canyon, Llewellyn, 1999), odkryłem kilka spraw, w których doszło do kontaktu twarzą w twarz z Obcymi. I tym razem, jak w większości takich zajść, ofiarom zostały przekazane pewne informacje. Obcy nie skończyli na "Nie bój się, nie skrzywdzimy Cię." Jedną z takich spraw jest sprawa rodziny Martin. Konkretnie chodzi tu o matkę, Sarę Martin, która rozmawiała z Obcymi.

Sarah Martin doświadczyła kilka spotkań z obcymi z których przynajmniej jedno, było spotkaniem oczy w oczy. Sarah pamięta, że zabierano ją do małego, okrągłego pokoju we wnętrzu którego było kilka postaci, wraz z nią. Sarah mówi "Szczerze mówiąc, nie pamiętam ich twarzy. Pamiętam, że do nich mówiłam... a oni mówili do mnie. A mówili: "Dlaczego tak zależy Ci na tej kampanii (Ross Perot)? Dlaczego marnujesz swój czas? Cała kampania upadnie i nieważne kto ją wygra, bo i tak upadek systemu dotknie każdego. Powstanie rebelia. Nie jesteś częścią tego wszystkiego, więc najlepiej daj sobie spokój'".

Wówczas Sarah brała udział w kampanii prezydenckiej Ross Perot. Po tym, co powiedzieli jej Obcy, rzuciła politykę.
"To jest niesamowite. Ciągle siedzi mi w głowie, co oni mi mówili: 'Nie jesteś tego częścią, i nie staraj się być. Rzuć to wszystko.'... Kolejną rzeczą, która nie daje mi spokoju jest coś, o trzęsieniu ziemi, dużym trzęsieniu. Ale i tak najbardziej nie dają mi spokoju te słowa: 'Dlaczego tak Ci na tym zależy? Dlaczego marnujesz swój czas? To nie jest tego warte, i tak wszystko się załamie.'"

Kilka lat później, potężne trzęsienie ziemi nawiedziło Kanion Topanga, niszcząc kilka domów.

Sprawa 4. z 9-ciu: "Potrzebujemy dzieci."

Inną osobą, która została ostrzeżona o trzęsieniu ziemi w rejonie Topangi jest Marcellina X[Nazwisko zapewne utajnione...]. Dostała ona ostrzeżenie na noc przed trzęsieniem. Spotkania twarzą w twarz doświadczyła, gdy zwiedzała Kanion Topanga. Dodatkowo przed trzęsieniem jej dom odwiedzili pozaziemscy goście, Obcy.

Podczas jednego z porwań, ET mówiły do niej telepatycznie.
Marcellina:
"ET potrzebowali dzieci. Słyszałam ich słowa w myślach, mówili do mnie telepatycznie. Powiedzieli mi, że będzie trzęsienie ziemi. A wówczas mieliśmy tych trzęsień od groma na całym świecie... Po jednym z trzęsień przemeblowałam duży pokój[pokój dzienny, czy jak go tam nazywacie {ang. living room}], na ścianach miałam całe mnóstwo obrazów, które sama namalowałam. Powiedzieli, że jestem w stanie uleczyć siebie i Ich."

Po tym zajściu Marcellina doświadczyła syndromu brakującego płodu. Według badaczy UFO, syndrom ten polega na wszczepieniu kobiecie zarodka, pod czas jednego z porwań, następnie, po rozwinięciu się płodu, jego zabranie. Kobieta doświadczyła też kilku paranormalnych uzdrowień.

Ciąg dalszy Tu

Tłumaczenie: BlackOnePerson
Dla: www.paranormalne.pl
Źródło: ufo.whipnet.org
  • 2



#2

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, no, no, ciekawie się to czyta. Bardzo dobre tłumaczenie. Przypomniał mi się Travis Walton i jego relacje z porwania :) . Ile razy to opowiadał tyle razy się to różniło :D . Ale i tak mu wierzę.
  • 0

#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kolejny dowod, na istnienie obcych ^^ czekam na reszte :)
jesli moglbym cos od siebie dodac, to mozesz fotki (jesli takie beda) dawac w linku, bo nie kazdy lubi ogladac obcych :> )
  • 0

#4

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli moglbym cos od siebie dodac, to mozesz fotki (jesli takie beda) dawac w linku, bo nie kazdy lubi ogladac obcych :> )

A co, przestraszyłeś się, ponczak? ;) Szczerze to ta mała hybrydka jest całkiem milusia :) chciałbym mieć taką w słoiczku na półce :D Jeśli dałoby radę to prosiłbym pierwsze zdjęcie w powiększeniu, bo mało na nim widać. Dziękuję.
  • 0

#5

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe czekam na więcej :drink:
  • 0

#6

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co, przestraszyłeś się, ponczak?

poprostu nie lubie ich widoku :)
  • 0

#7

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

agree z userem wyżej ;p
nie wszyscy lubią patrzec na szaraków, może to jakiś podświadomy lęk po porwaniu co? ;p
a sam artykuł bardzo ciekawy czekam na dalszą częśc ;D
  • 0

#8

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki za dobre słowa :victory:
Rozmiar zdjęć jest taki sam, jak w oryginalnym tekście, Tu macie powiększone pierwsze zdjęcie, ale i tak nie wiele widać...
Ta mała hybryda też fajna ;)
@Ponczak
Nie bój nic - szaraki nie są takie złe - chyba ;) - w końcu ciągle powtarzają "nie chcemy Cię skrzywdzić bla bla bla" :)
  • 0



#9

Hase23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy tekst,tylko jeszcze więcej zdjęć z by się przydało :cafe:
  • 0

#10

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy tekst,tylko jeszcze więcej zdjęć z by się przydało :cafe:

No też tak uważam, ale w oryginalnym artykule brak innych zdjęć po za tymi podanymi Tu, a sam na siłę nie będę nic wpychał - ja tylko tłumaczę i nic nie zmieniam wedle własnego uznania :>
  • 0



#11

godot1981.
  • Postów: 61
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mowicie o dowodach a ich po prostu nie ma - moze naczytali sie za duzo? dowodow! a nie belkotu
  • 0

#12

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolejny dowod, na istnienie obcych


Dla czego tak uważasz, co przemawia za wiarygodnością? Przecież równie dobrze mogą to być całkiem zmyślone historie. To, że zostały zamieszczone na jednej ze stron poświęconej tematyce Ufo nic nie znaczy - chyba że owe witryny traktujesz jako źródła czystej prawdy.
  • 0

#13

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany ja tez pomyslalam ze fajny ten maly ufianin ale nie przyszloby mi do glowy zeby pakowac go do sloika :/ raczej zeby wychowac :P W sumie to co oni robili tej Kelly? Bo z opowiadan wynika tylko ze bawili sie w porwania i wymazywanie pamieci :/
  • 0

#14

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem że ufoki mówią po angielsku.
  • 0

#15

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

człowiek potrafi naśladować dźwięki zwierząt ( nie tam jakieś gwizdanie ale dźwięki róznych sytuacji ). człowiek ma różne urządzenia do komunikacji w różnych językach. skoro my jakże zacofani ( technologia UFO dla nas to.. ) potrafimy się dogadać dzięki różnym urządzeniom więc UFO ( powinny być miliony ras ) też zapewne posiada coś co pozwala na komunikację.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych