Skocz do zawartości


Czy istnieją podziemne światy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nom....wybral bym sie ....bylo by to cos w stylu filmu ''zejscie''. ALe ni sadze zeby istnialo takie cos jak podziemne zycie....przeciez głęboko pod ziemia sa ogromne temperatury...no chyba ze te ala podziemne stworki o ktorych mowicie sa zajebiscie do przodu, jesli chodzi o technologie
  • 0

#32

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niemniej jednak ten tekst potwierdza tamtą relację

Fakt, nie ma jak bzdura potwierdzająca inną bzdurę. :lol
  • 0



#33

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fakt, nie ma jak bzdura potwierdzająca inną bzdurę. :lol

Spokojnie. To już klasyka w tego typu teoriach. Wzajemnie się uzupełniają i jedna coraz bardziej absurdalna potwierdza drugą. Taka "zamknięta" pętla. ;)
  • 0

#34

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale po artykule z tymi bakteriami co żyją pod ziemią przy uranie wszystko jest możliwe:)
  • 0

#35

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W żadnym wypadku nie powinniśmy negować możliwości istnienia podziemnych światów, biorąc świat teoretycznie to nie możemy być pewni bo nie widzieliśmy tego na własne oczy..ale możemy przypuszczać bazując na podaniach innych ludów,,, bo było wiele cywilicaji bardzo potężnych, które zostały unicestwione i nie znamy przyczyn a to prawdopodobnie jest cywilizacja żyjąc równolegle naszej.Taka perspektywa jest dosyć ciekawa...
  • 0

#36

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możemy, możemy. Prawdopodobieństwo istnienia podziemnych światów (chyba, że chodzi o bakterie) są wielce zbliżone do zera.
  • 0

#37

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś słyszałem o tym wejściu.podobno znajduje się ono pod Babią czy Baranią górą :)
  • 0

#38

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś słyszałem o tym wejściu.podobno znajduje się ono pod Babią czy Baranią górą :)

Jeżeli jest tam jakieś wejście to dlaczego do tej pory nikt tam nie wszedł, nie sprawdził tego. To jakaś kolejna śmieszna legenda :lol
  • 0

#39

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

legenda czy nie legenda, tego nie wiem ale jeżeli ktoś wie gdzie takie wejście jest to zapewne trzyma jego lokalizacje w tajemnicy i tylko w tajemniczeni wiedzą gdzie ono dokładnie jest i może ono wyglądać jak niepozorn lisia dziura przykryta trawą czy jakimś kamieniem :]
  • 0

#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mysle ze tylko jedna osoba to wie, Arne Saknussemm
  • 0

#41

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

legenda czy nie legenda, tego nie wiem ale jeżeli ktoś wie gdzie takie wejście jest to zapewne trzyma jego lokalizacje w tajemnicy i tylko w tajemniczeni wiedzą gdzie ono dokładnie jest i może ono wyglądać jak niepozorn lisia dziura przykryta trawą czy jakimś kamieniem :]

Dlaczego? Dzięki temu forum już nie ma żadnych tajemnic dotyczących świata wewnątrz kuli ziemskiej. :drink:
  • 0

#42

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza historia opisuje że pod Ziemią są biedacy. Pamiętacie co się działo w NY gdy była taka bieda? Gdzie są Ci ludzie z tamtych lat? Przecież w Nowym Yorku była bieda. Teraz tam są same bogactwa. Dziwne, czyżby jakaś tajemnica rządu Amerykańskiego?
  • 0

#43

el_tibio.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takk...kolejna tajemnica Rzadu USA? Dlaczego oni tak wszystko zatajaja? Widac maja jakis powód...moze obca cywilizacja, ale czemu mieliby to zatajac? Panika ludzkosci? :hmm:
  • 0

#44

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poprostu nie chcą siać paniki.albo stracić stanowiska :)
  • 0

#45

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dam sobie glowe uciac ze pod ziemia nie ma zadnych innych cywilizacji. Przeciez ludzie zeszli juz dosc gleboko a im blizej jadra tym cieplej. Watpie zeby w takich warunkach mogl przetrwac ktos inny niz tylko diabel
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych