Skocz do zawartości


Kręgi z Wylatowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech pomysle: Nie do wiary? :smile:
  • 0

#47 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

NIe, to było na 1 lub 2 tvp. :spadaj:
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

o to przepraszam :surprised:


jesli chodzi o te kregi to mam ochote w tym roku jechac do wylatowa...poogladac sobie i moze cos ciekawego nakrecic :smile:
  • 0

#49 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie masz ze co przepraszać. Nie często się zdarza że tvp pokazuje takie rzeczy.
  • 0

#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o to przepraszam :surprised:  


jesli chodzi o te kregi to mam ochote w tym roku jechac do wylatowa...poogladac sobie i moze cos ciekawego nakrecic :smile:


Troche szkoda że nasze wzory są ubogie ;]

Mój qmpel pojechał tydzień temu do Irlandii i zda mi raport z tamtejszych kręgów - jeśli na takowe natrafi :)
  • 0



#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kto by sie wybral do wylatowa? ;-)
  • 0

#52

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niemam ochoty czytać całego wątku ale czy pojawiły sie jakieś kręgi w zborzu w wylatowie ostatnio (tzn. podczas nadzoru pól strefy 11)
  • 0

#53

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto by sie wybral do wylatowa? ;-)


Ja bardzo chętnie ;)
  • 0

#54

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

niemam ochoty czytać całego wątku ale czy pojawiły sie jakieś kręgi w zborzu w wylatowie ostatnio (tzn. podczas nadzoru pól strefy 11)


Tak ...

Na 5 minut wysiadł im sprzęt rejestrujacy teren i wtedy powstał krąg o kształcie koła -podobno największy niz kiedykolwiek ...
  • 0



#55

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a zaobserwowałeś coś dziwnego jakieś kule czy coś i czy tylko tobie wysiadł sprzet bo przeciez to miasteczko jest bardzie monitorowane niż stolica
  • 0

#56

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

te no.. bravo, czy DJ napisał, że tam był? no nie widze, to skąd sie wzieło to:

a zaobserwowałeś coś dziwnego jakieś kule czy coś i czy tylko tobie wysiadł sprzet

nie wiem...
  • 0



#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a zaobserwowałeś coś dziwnego jakieś kule czy coś i czy tylko tobie wysiadł sprzet bo przeciez to miasteczko jest bardzie monitorowane niż stolica


"Zaobserwowałeś ?" "mi wysiadł sprzęt?" - mnie tam nie było ...

Ja tylko mówie to o czym mówili i pokazywali w relacji z Wylatowa i przy okazji odpowiadam na twoje pytanie.

Podobno sprzęt, którym monitorowali teren wysiadł im na ok. 7 minut (taki czas podano w raporcie) ... po czym polecieli z latarkami w rejon pola (troche czasu im to zajeło - opuszczenie stanowisk przed monitorami itd.) i gdy zjawili sie na terenie pól , tam zobaczyli nowy krąg o kształcie okręgu (i mówili, że jego wielkośc była jedną z większych w kraju).

Na oficjalnej konferencji dot. tego zdarzenia pokazywano fotografie czegoś co nazwano "chmurą" ... nie wiedzieli co to było ...
  • 0



#58

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.wylatowo.pl/artykuly/05_lipca2004_01.jpg"][url="http://www.wylatowo.pl/artykuly/05_lipca2004_01.jpg"]http://www.wylatowo.pl/artykuly/05_lipca2004_01.jpg[/url][/url]

ten krąg to na 100% sprawka człowieka, a dlaczego? spójżcie na wydeptany okrąg (wnętrze nie ruszone) tuż koło asfaltowj drogi jakiś krzywy jest nie sądzicie
a i dlaczego są takie ubogie tylko nie mówcie ze to ufonałci z dysleksją działają na terenie polski
  • 0

#59

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.wylatowo....ipca2004_01.jpg  

ten krąg to na 100% sprawka człowieka, a dlaczego? spójżcie na wydeptany okrąg (wnętrze nie ruszone) tuż koło asfaltowj drogi jakiś krzywy jest nie sądzicie
a i dlaczego są takie ubogie tylko nie mówcie ze to ufonałci  z dysleksją działają na terenie polski


Polskie kręgi to nędza ... :lol :

Chyba niedorozwinięte siły je u nas robią - czyt. początkujące :-D

P.S.
Ufonałci - hmmm te tezy iz to UFO jako obiekt wraz z załogą tworzy kregi jest obalany na rzecz zjawisk plazmowych lub sfer ...
  • 0



#60

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zjawiska palzmowe i sfery też można obalić i to w banalny sposób
jednym pytaniem gdzie były te zjawiska w średniowieczu itd.
a i jeszcze jeden dowód na ludzkie wykonanie kręgów w wylatowie jak dotej pory nie mogę znaleść zeszłorocznych kręgów
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych