Skocz do zawartości


Dziwny kamien z "Plonacego Ufo"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy artykuł, nie rozumiem tylko grymasów związanych z jego długością. Czyta się go naprawdę przyjemnie. Co do rzetelności informacji w nim zawartych, mam wrażenie, że nie jest to kolejna bajka, jakich ewidentnie mamy większość w tej tematyce. Cała ta sprawa rzuca nowy cień na kwestię odwiedzin naszej planety przez niezidentyfikowane obiekty latające, chociaż wcale to nie musi oznaczać, że mamy do czynienia z inteligentną pozaziemską rasą. Zastanawia mnie tylko, dlaczego ta pani poszła spać po tym całym incydencie, gdzie wcześniej, jak z resztą relacjonowała, nie mogła w ogóle zasnąć. Wydaje mi się, że każdy człowiek, widząc coś takiego, nie byłby wstanie normalnie ułożyć się do snu, z resztą naturalna wrodzona ludzka ciekawość raczej w takich sytuacjach bierze górę nad innymi kwestiami...150 metrów od niej, wylądowało na jej polu coś, czego nie potrafiła wyjaśnić, coś emanującego światłem...a ona zobaczyła, że jej pole się nie pali i jakby nic się nie stało, położyła się spać :) To mnie tylko dziwi, chociaż, nie uważam, że musi to być powód do przekreślenia prawdziwości tego incydentu.
  • 0

#17 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Moze ta kobieta uznala wtedy ten incydent za wymysl jej mozgu ? Jesli nigdy nie slyszala o ingerencjach sil pozaziemskich w nasze zycie, albo uznawala to za bujdę, to możliwe jest ze tak zrobila.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych