Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sny "zwykłe"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#31

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio bardzo głupi sen:

1. Oglądam sobie jakiś program w stylu "Podróże z żartem". Program się kończy i uczestnicy zaczynają kończyć woków stołu, przy którym sobie dyskutowali. To jest jakiś taniec z laskami (bez skojarzeń :P ). W pewnym momencie całe widowisko przenosi się do mojego pokoju, a ja staję się jego częścią (w sensie, że też tańczę). Ni z tego ni z owego (z rozpędu? ) wybiegam ze swojego pokoju i zatrzymuję się w dużym pokoju przy drzwiach balkonowych. Widzę dwa latające spodki wiszące 150-200 metrów od mojego bloku. Zdążyłem jeno krzyknąć "o k... mać!" i sie obudziłem. Prawda, że chaotyczny? :D

#32 Gość_Hanola

Gość_Hanola.
  • Tematów: 0

Napisano

Mój był wyjątkowo idiotyczny. Śniło mi się, że jestem gdzieś na jakiejś wycieczce, tu jakieś piramidy, takie rozne dziwne. Idę przez pustynię rosną jakieś dziwne rośliny. Potem nagle nie wiadomo czemu znajduję się w jakimś budynku zapewne sądzie w jakiejś poczekalni. Siadam obok jakiegoś faceta. Wszyscy się na mnie patrzą. Ja się dowiaduję, że ktoś z tych ludzi ma mnie zapisaną w telefonie jako Hania-wieś, no i ja do tego faceta zaczynam nawijać, że ja jestem z Wrocławia, a ze wsi to ja właśnie wróciłam. On mówi że on też z Wrocławia, i że pewnie byłam we wsi Strychy (nawet nie wiem czy jest taka:D), ja mówie, że tak i skąd on to wie? KONIEC


Dziwaczny:D

#33

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mojego dzisiejszego snu nic nie przebije :-D A więc jadę sobie traktorem(?!) nie wiadomo skąd, wszędzie wookól pustka, żadnej cywilizacji, lasów tylko pola uprawne, droga piaskowa. Jade, Jade a tu nagle UFO przylatuje. Wyskakuje z niego (szok!) mój jamniczek Foxiu z pistoletem takim fajnym ( xD ) i strzela w traktor. Traktor rozwaliło mnie się nic ie stało tylko pojechałem gębą po ziemi. Patrze się na Foksia i mówie do niego (!!!) "Zginiesz marny ziemianinie!" A on mi na to (?!?!) "Czego chcesz ode mnie obca istoto? Chcesz mnie zabić?". Troche jeszcze tych pomylonych ról było ale już ich nie pamiętam. Na końcu (tuż przed pobudką) z UFO wyskoczył (och no!) mój kot KICIA xD xD xD [muszę jej powiedzieć że fajnie jej w mundurze xD ] Bierze Foxia i wskakują do swojego OofO i odlatują z głośnym impetem który mnie obudził. KONIEC xDDDD

#34

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hahahaha Five masz przejePII zoo w domu xDD Ja bym się bał ich teraz głaskać :D hahaha nie wyrobię :PP

To teraz ja. Wróciłem ze szkoły, trochę podenerwowany, bo o 18 mam dziś komers :) Byłem padnięty a nie chciałem na komersie stać jak kołek, więc postanowiłem się zdrzemnąć (jak wiadomo, takie krótki drzemki w środku dnia to najlepszy sposób na sny!). No więc leżę>śpię>śnię ;] Budzę się - godzina 19.06 (!!!!!!!!!!!!!!!) zły na cały świat, że mnie nikt nie obudził ubieram się pośpiesznie - spodnie, koszulka nie wyprasowana, garnitur w praniu :EE Rozpacz. I nagle bum - to przecież sen.. budzę się zlany potem - godzina 13.xx, szok, ulga xD Mało się nie posrałem xD
Znów: sen>śpię. Jestem na jakimś polu. Jest ze mną 5-6 osób. Idziemy gdzieś, widzimy wielkiego czarnego psa za ogrodzeniem, widzimy jak szaleje, chce rozerwać siatkę. Wracając już (nie wiem skąd:E) idziemy ścieżką, która prowadzi tuż przy działce tego psa. Ja jestem na rowerze, jadę chyba w środku szyku (idziemy w 6 osób). Nagle widzę jak pies znajduje przejście w płocie (!!!!!!) i koleżanka, która szła pierwsza woła: zostawcie rower i uciekajcie - i tak robimy. Wszyscy w nogi. Pies dopada tą, która krzyczała. Nie ma już co po niej ratować - chcemy ratować teraz nasze życia! Czuję przeraźliwy strach kiedy słyszę jak koleżanka zaczyna wrzeszczeć z bólu a zarazem poczucie winy - nie mogę się odwrócić aby na nią spojrzeć, moja wola życia nie pozwala mi się zatrzymać. Rozdzieliliśmy się. Biegniemy z kolegą do jakiegoś budynku - pies za nami. Wpadamy do jakiegoś pomieszczenia, do drugiego, przebiegamy przez labirynt pomieszczeń, biurek, zakamarków. Padamy na kolana i czołgamy się pod jakiś mebel (nie wiem co to było) łzy w oczach, strach, szok. KONIEC! xDD

#35

Ryba{_}Słońca.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to mam prosty sen ale powtarza się co noc. A więc stoję na polu bitwy w oddziale legionistów(tych rzymskich) i nagle dostaje strzałą chyba w głowę i się budzę w środku nocy i musze na nowo zasypać.

#36

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe, dziś mi się śnił Cezary Pazura uciekający przed ciągnikiem rolniczym orzącym ulicę :rotfl: .



#37

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się ostatnio śniło, że sobie przemalowałem włosy na blond... -_-



#38

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niedawno miałem sen w którym z jakies przyczyny płakałem co ciekawsze jak rano się obudziłem miałem łzy w oczach! Czy wam tez cos takiego się zdarza ???

#39

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja miałem dzisiaj lekko mówiąc stuknięty sen. Wczoraj było zakończenie, a ja we śnie rozwiązywałem równania chemiczne w tworzeniu hydroksosoli z wodorotlenków gdzie aktywny metal był tylko jednowartościowy. :) Każdy wie chyba, że z takich wodorotlenków hydroksosoli się nie stworzy przecież...



#40

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie tak dawno temu mialam taki okres ze snily mi sie same horrory i morderstwa. Oczywiscie podczas snu czulam wielki strach, po przebudzeniu sie w nocy lub zaraz rano rowniez, a potem zastanawialam sie jak taki naprawde glupi sen mogl wydawac sie horrorem. Ostatnio snilo mi sie ze w okolicy grasuje seryjny morderca i znikaja mlode dziewczyny... pamietam jak trzeslam tylkiem o mlodsza siostre. I pamietam jaki strach wywolywal u mnie znak porwania kolejnej ofiary... czyli jej but "samotnie" przywiazany do drzewa :lol po nim mozna bylo rozpoznac ktora dziewczyna z wioski przezywa niefajne rzeczy... rotfl

#41

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałem dzisiaj dwa bezsensowne sny.
Pierwszy - polityczny. Sondaż, że PO ma 27%( co równało się 144% czegoś), a PiS 24,5% (co równało się 50paru% czegoś). I do tego komentarz posła Mężydło z PiS, który powiedział, że "to znaczny spadek niepodległości Polski" :lol

Drugi - niepolityczny. Że gościem u Wojewódzkiego był Che Guevara. Wojewódzki zapowiedział go jako lidera zespołu Ubezpieczalnia. Potem w trakcie rozmowy wymienił jakąś inną nazwę jego zespołu i Che się obraził, bo ta nazwa była nieaktualna (zmieniał ją 130 razy). Ale nie wyszedł ze studia.

Czy ja jestem normalny? :lol

#42

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol, jaki dzisiaj ja miałem sen xD Byłem Czerwonym wojownikiem z "Power Ranger" i miałem za zadanie chronić takiego faceta i jego córkę :> Potem jakiś Ninja chciał ich zaatakować. Zacząłem bronić rodzinkę i tym sposobem zmusiłem przeciwnika do ucieczki xD Goniłem go potem ukradzionym skuterem z salonu, a ten uciekał również skradzionym Harleyem xD

#43

Spencer.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja jakieś pól roku temu miałem niezbyt pachnący sen :P

Sni mi sie że wchodzę do kibla i zaczynam lać.
budzę sie jakiś trochę mokry i parze ... całe mokre łózko :D

#44

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol ;p Też tak kiedyś miałem :P (jak miałem 11 lat :E) Ale odnalazłem w tym dobre strony ;] Otóż: Zawsze rano, kiedy wstajesz z łóżka i idziesz się załatwić, przy klozecie dotknij ręką zimne płyty na ścianie - tak, żebyś poczuł na ręce chłód. Jeśli go poczujesz, tzn że nie śpisz. Jeśli zrobisz tak podczas snu, nie poczujesz chłodu i to może być dobry sygnał dla ciebie - To jest sen, i wiem, że śnię! LD ;]

Pozdrawiam
Olek.

#45

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj śniło mi się, że byłam na wycieczce z moją klasą i spotkałam tam królową Anglii (ona też była w basenie :D ) :o
Rozdawała autografy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych