Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziesiątki obserwacji UFO blisko Londynu (UK)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piękne :) Ja chcę tego więcej na świecie :D
  • 0

#32

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no, gdyby to bylo w dzien, to jeszcze mozna by bylo tlumaczyc, ze slonce odbijalo sie od lecacych ptakow ;)
ale w tym przypadku raczej to nie przejdzie. Wiec zostaje: a)fake, b) gaz bagienny, c) nole :D
  • 0

#33

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szukałem jakiegoś haczyka w tym filmie i szczegółów, którymi z przyjemnością bym podważył wiarygodność tych materiałów, ale póki co, jeszcze mi się to nie udało. :P Kiedyś tu na forum był słynny film, na którym rzekomo zarejestrowano UFOlota w Meksyku w 1997 roku. Podobno to był mocny materiał, ale szukając jakiejś wzmianki o tym wydarzeniu tutaj, na forum, nic nie znalazłem. A więc już wiecie, że to fake? ;) Bo udało mi się to niedawno udowodnić, ale pewnie już mnie ktoś uprzedził... skoro wydarzenie odeszło w zapomnienie. :P

A wracając do tego, co się stało (się) w Londynie. Nawet jeśli zjawisko tych tajemniczych światełek rzeczywiście miało miejsce, to myślę, że nadinterpretacją jest przypisywanie mu jego pochodzenia UFOludkom z kosmosu. A odnoszę wrażenie, że niektórzy ślepo wierzą, że światełko na niebie, które udaje, że jest dziełem czegoś inteligentnego, to pojazd kosmitów. :P

Nie łudźmy się, tak naprawdę nie możemy stwierdzić, czym to było. UFOludki z jakiejś innej planety? Czemu? Bo tylko takie wyjaśnienie nam tu pasuje? A może zjawisko atmosferyczne? A czemu nie? Bo takich zjawisk nie znamy...?

Dla mnie komentarz w stylu "nie jesteśmy sami", czy "oni tu są" jest dla mnie co najmniej śmieszny. ;)
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cos juz zbyt dlugo trwa to "oswajanie" ludzi przez te balony :) chyba te balony mysla ze jestesmy glupsi niz jestesmy :P bo szympansa mozna juz szybciej oswoic niz w 50 lat, pozatym dziwna jest ich logika, bo czlowiek zyje srednio 70 lat i jak umrze to jego potomkow trzeba oswajac od nowa :P
  • 0

#35

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Islington znajduje sie w trzeciej strefie Londynu i nie widzialem zadnej wzmianki o tym zdarzeniu w angielskich mediach, jezeli filmik z telefonu i relecje świadkow są prawdziwe to nachodzi mi jedno na mysl :D SZYKUJE SIE COS NAPRAWDE WIELKIEGO!!! Londyn to nie male miasto i takie zdarzenie ktore moglo byc obserwowane przez setki osob napewno odgrywa duza role w naszym osfajaniu sie z tym czyms :aaa: Przemo zgadzam sie z toba , natychmiastowe ujawnienie sie "obcych"wywolalo by niesamowita panike nawed teraz..jednym slowem potrzeba czasu ... :)
  • 0

#36

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niezdrowe są takie przedwczesne wybuchy radości bo się można mocno rozczarować.
  • 0

#37

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może w pierwszym tygodniu marca, zamiast kataklizmu odwiedzą na obcy
  • 0

#38 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Też zauważyłam że zdarza się to coraz częściej...wczoraj ok godz 20.00 wokół wysokiego komina zakładu przemysłowego w mojej miejscowości 'fruwało' niewielkie światło przypominające lefrektor samochodu....mama twierdzi że to pewnie helikopter, ale się nieźle przestraszyła, bo chyba dobrze wiedziała że to nie było nic z tych rzeczy...
to coś gdy okrążyło komin poleciało daleko ponad lasem...
Mam mieszane uczucia i żal że mnie przy tym nie było..... :wall:
  • 0

#39

supaant.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fotka wydała mi się podrabiana... ale po obejrzeniu filmiku zmieniłam zdanie
to fakt coraz częściej takie 'pokazy' się zdarzają i bardzo dobrze! Ludzie żyją sobie tak na co dzień i nie zdają sobie sprawy co się dzieję nad ich głowami :P
a Polska jak zawsze jest ze wszystkim do tyłu xD
chociaż widziałam z 4 razy pojedyncze światełka zdecydowanie wolałabym zobaczyć takie stadko :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych