Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fakty NASA dotyczące zjawiska UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NASA została powołana do istnienia w roku 1958 ... i już od pierwszych startów/misji astronauci informowali o widywaniu nieznanych obiektów w przestrzeni kosmicznej.

Pierwszym , który zgłosił taakie zjawisko był Joseph Walker - na Narodowej Konferencji Badań Kosmicznych w 1962 stwierdził iż widział dwa dyskoidalne obiekty, które rzekomo uwiecznił na filmie.

Mercury 7 :
Dołączona grafika

W kwietniu 1962 roku pilot Joseph Walker sfilmował 5 cylindrycznych i dyskoidalnych obiektów ze swojego pojazdu X-15. Inny pilot testowy informował o formacji UFO w czasie swojego lotu na pułapie 314,000 stóp.

NASA odmówiła ukazania wszelakich dowodów w tej sprawie - forografie jak i filmy nigdy niezostały ujawnione.

W kwietniu 1964 dwaj operatorzy radaru spostrzegli UFO śledzące kapsułe Gemini.

W roku 1965 FBI odebrała informacje iż informator NASA dzielił sie informacjami o UFO z dwoma Instytucjami Badającymi ten fenomen w Pittsburgu. Według akt FBI:

"Żródło ujawnia film na którym widać część promu która odłącza sie od całości i na ekranie pojawia sie obiekt UFO. Akta także zawierały rade dla pilotów promu 'Uważajcie na interesujace obiekty, ponieważ wasz statek jest wyposazony w urządzenia, które wykrywają te obiekty' "

Akta FBI zawierają teorie iż NASA posiada dowody na istnienie UFO , które niezostały pokazane opini publicznej. Jedną z takich relacji jest misja Gemini 4 ponieważ James McDivitt , pilot Gemini 4 potwierdził , że podczas swojej misji widział niezydentyfikowane obiekty latajace.

4 grudnia 1956 roku astronauta Borman i Lovell z misji Gemini 7 byłi zaangażowani w niżej pokazana rozmowę:

Gemini 7: 'Bogey' (niewiem jak tłumaczyć ten wyraz - to było chyba jakies hasło tej misji oznaczajace NOL) na godzinie dziesiatej, wysoko.

Kontrola lotów: Tu Houston, powtórz informacje, siedem.

Gemini 7: Mamy 'bogey' na godzinie dziesiątej, wysoko.

Kontrola lotów: Gemini 7 czy to jest 'booster' czy to jakaś aktualna obserwacja ?

Gemini 7: Mamy kilka, wyglądają jak szczątki. Aktualna obserwacja.

Kontrola lotów: Oceńcie dystans i rozmiar ?

Gemini 7: Mamy także 'booster' w polu widzenia.

12 września 1966 roku astronauci Gemini Richard Gordon i Charles Conrad złożyli raport do Kontroli Lotów , że ich pojazd jest obserwowany przez UFO z odległości 6 mil.

Niewyjaśniona relacja z misji Gemini 11:
13 września 1966 roku astronauci Charles Conrad i Richard Gordon obserwowali obiekt , który do dzis dnia pozostał sklasyfikowany jako niezydentyfikowany. Obiekt , który udało im sie nagrać na film, przemieszczał sie tak blisko Gemini 11 iż łatwo byłoby go rozpoznać gdyby był czymś znanym dla astronautów - obiekt nadal pozostaje tajemniczy.

20 lipca 1969 roku astronauci misji Apollo 11 postawili pierwszy krok na powierzchni Księżyca. Poniższa rozmowa odbyła sie pomiędzy załogą Apollo 11 a Kontrola Lotów:


Apollo 11: Co to było? Co to do diabła było? Tylko tyle chcem wiedzieć. Te maleństwa były ogromne, poruczniku ......... O mój Boże, nie uwierzy pan ...

NASA : Co ... co do diabła sie tam dzieje ?

Apollo 11: Oni tu są, pod powierznią.

NASA : Co tam jest ? Kontrola Lotów wzywa Apollo 11 ?

Apollo 11: Odbiór, jesteśmy tu , wszyscy trzej. Lecz odnależlismy jakichś 'gości'......... Byli tu przez jakiś czas w obrębie instalacji........ Mówie wam , że tu są inne obiekty latajace. Stoja w lini po odległej stronie przy krawędzi krateru .......

Dołączona grafika
_____________________________
Tłumaczenie : =[dj_cinex]=
Żródło: ufocasebook.com
_____________________________

C.D.N.


[ Dodano: 2006-03-14, 13:53 ]
Otto Binder - pracownik NASA potwierdził, iz ta rozmowa była przechwycona przez amatorów radio-odbiorników , którzy dostali sie na kanał gdzie odbywała sie rozmowa. Neil Armstrong - zaprzeczał tej informacji. 17 marca 1990 roku ok. godziny 6:30 rano Radio-fascynat/amator Donald Ratsh, nasłuchiwał transmisji z Discovery - słyszał m.in takową rozmowę: "Houston, tu Discovery, mamy problem. Mamy pożar". Krótko po tym Ratsh twierdzi, iż słyszał następujące zdanie: "Houston tu Discovery, nadal obserwujemy obcy pojazd". Specjalista NASA Bob Oeschler potwierdził , iz w tej sprawie był prowadzone wielkie śledztwa ... poniewaz nzjadowały sie i takie teorie , że wiadomośc została wysłąna z Bazy Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (Fort Made, Maryland).

Następne dowody z czasem wychodziły na światło dzienne. Jeden z pracowników NASA informował Oeschler'a , że Discovery był zaangażowany w incydent z UFO , który trwał 8 godzin. Podczas "spotkania" na pokładzie Discovery wystapiły problemy ze sprzętem elektrycznym.

Prezentacja Thomasa P. Stattford'a z NASA Channel (20 października 2002 r. - godz. 13:00-14:00) o misji NASA Gemini i Apollo i programach Apollo-Soyuz. W trakcie prezentacji Stattford wygłosił kilka ciekawych treści:

(godzina: 13:52) - "A teraz do miejsca , które znacie ... zwanego Stref'ą 51. Tam gdzie mamy ciała obcych. Wcześniej mielismy je w Roswell, ale to było zbyt publiczne miejsce , więc przetransportowano je do Strefy."

Reakcją tłumu był śmiech. Rozśmieszony tłum przerwał mu wypowiedź ... Stattford zniesmaczony tym iz został wysmiany po przerwie wywołanej śmiechem przeszedł od razu do tematu F-16, B-1 i innych samolotów testowanych w STrefie 51.

"Ludzie szukają informacji w aktach i sledzą te historie przez lata. Akta sa bardzo przekonywujace. Jedyną rzeczą , która przeszkadza w końcowych dowodach i sledztwach jest Rząd" - Edgar Michell - astronauta misji Apollo 14.

W kwietniu 1979 roku Rosyjski kosmonauta Victor Afanasyev potwierdził zauważenie Obcego pojazdu w przestrzeni kosmicznej - mówił:

"Myślę, że nie jesteśmy sami, odiwedza nas coś co jest spoza Ziemi. Obcy obiekt skierował sie w naszym kierunku, śledził nas lecąc 25/29 metrów od nas. Sfotografowaliśmy metaliczną "strukturę" , która miała 40 metrów długości. Film został skonfiskowany".

Gennadij Strekhalov, inni kosmonauta ze stacji MIR twierdzi:

"Podczas ostatnich dwóch ostatnich lotów widziałem "coś". Podczsa lotu w 1990 wezwałem Gennadij'ego Manakov'a , naszego komandora aby wyjżał prze okno - nizdążyliśmy w szybkim czasie umieścić filmu w kamerze. patrzeliśmy na Nową Funlandię, atmosfera byłą absolutnie czysta - nagle pojawiła sie jakaś sfera. Była piekna, lśniąca i gładka. Widziałem ją przez 10 sekund - nastepnie zniknęła. Czym była, jaki miała rozmiar ? Nie wiem do czego mógłbym to porównać - kształt był idealny. Poinformowałem o tym Kontrole Lotów, lecz niepowiedziałem, że widze UFO - powiedziałem , że widze niezrozumiały fenomen. Musiałem być skupiony i skoncentrowany w doborze słów , ponieważ niechciałem aby potem spekulowano co to mogło być".

Podczas dokowania do stacji MIR astronauta Musa Manarov sfilmował nieznany obiekt - mówi: "Pdczas kręcenia filmu ujrzałem coś dziwnego i myslałem że to coś odłączyło sie od naszego statku. Jendak nic niemogło sie odłączyć - niewłączyły sie żadne alarmy na pokładzie.

_____________________
Tłumaczenie : =[dj_cinex]=
Żródło: ufocasebook.com
_____________________
  • 0



#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wypowiedź Buzza Aldrina której udzielił w stacji FOX News (08.06.07). Buzz mówi, iż widzieli oni UFO (gdy pełnił on służbę) i dlaczego nie wspomnieli o tym wprost... ponieważ wybuchłaby panika...

Buzz Aldrin Talks UFOs on Fox News-Video
  • 0



#3

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry artykuł :>
Jeśli nie kwestionowałem istnienia ufo jako zjawiska to jednak miałem wątpliwości co do spisków rządowych.
Jednak teraz myślę że coś jest na rzeczy.Jednak rządy wiedzą o UFo coś więcej niż to przyznają.
Wychodzi to w tej sprawie astronautów gdy oni chcą mówić a ktoś to skrzętnie tuszuje.

Na dowód tego że rządy bardzo się interesowały zagadnieniem UFo są odtajnione archiwa Francji czy Anglii.
  • 0

#4

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

są odtajnione archiwa Francji czy Anglii.


Gdzie?
  • 0

#5

Juliagoda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Któryś z nich Neil Armstrong lub Buzz Aldrin, został po powrocie na Ziemię jako podróżnik bądź pustelnik. Nie chce was zmylić i skłamać. Wywołało to u któregoś z nich taki wstrząs, gdy dowiedzieli się o prawdzie, że UFO to nie mit a rząd wiedział więcej niż im się mogło zdawać. Jakiś czas później bodajże Aldrin zdecydował się ujawnić fakt i pozwolił sobie na wywiad, w którym miał opowiedzieć swoją historię od wystartowania do powrotu na Ziemię. Podkreślił też chyba na samym początku wywiadu, że nie boi się już, co się z nim może stanie, jeśli rząd dowie się o jego działaniu, bo chce się poświęcić dla nas, abyśmy mogli poznać zasłużoną prawdę. Tak długo naciskali na niego, aby milczał, że w końcu nie wytrzymał. W sumie nie dziwię mu się. Domyślam się, że to od tamtej pory prości ludzie starali się w różny sposób dociekać, jak mogą się przekonać o jego słowach. Zaczęło się edytowanie zdjęć w taki sposób, aby przedstawiały one jak najbardziej oryginalny, pierwotny obraz. Okazuje się, że Księżyc nie posiada nawet barwy takiej jak przedstawia nam NASA. Szary kolor miał za zadanie ujednolicić kolorystycznie zdjęcie, aby inne obiekty nie rzucały się w oczy. Dopiero po obróbce było widać jakieś postacie, pojazdy a nawet i jakieś budowle o których jest coraz głośniej w internecie. W niektórych miejscach nie dość że zdjęcie było szare, to na dodatek było dobrze widać rozmazany komputerowo fragment (tak jak byśmy zrobili to np. w gimpie). Nie pamiętam dobrze, ale chyba to sam Aldrin to powiedział, że wszystkie dowody o Księżycu zostały po prostu sfałszowane. Innym dowodem, który znamy jest audycja radiowa, przedstawiająca ich obserwacje w drodze na Księżyc oraz na Księżycu.
  • 0

#6

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo ma racje w tym, że coraz częściej odchodzi się od wizerunku "kosmity agresora" w kulturze masowej, choć literatura sf robi to już od kilkudziesięciu lat. Brrr, przypomina mi to wydarzenia z "Końca dzieciństwa" Arthura C. Clarka (autora Odysei kosmicznej, w której, nomen omen kosmici przyspieszają nasz rozwój i zostawiają tajemnicze urządzenia, które obserwują nasze postępy).

Daleko mi od sceptycyzmu w kwestii obcych cywilizacji, ale kosmos jest taki wielki...Może to nie obcy zmieniają nasze nastawienie, może to my, ludzie zaczęliśmy w końcu dorastać?
  • 0

#7

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Któryś z nich Neil Armstrong lub Buzz Aldrin, został po powrocie na Ziemię jako podróżnik bądź pustelnik. Nie chce was zmylić i skłamać. Wywołało to u któregoś z nich taki wstrząs, gdy dowiedzieli się o prawdzie, że UFO to nie mit a rząd wiedział więcej niż im się mogło zdawać. Jakiś czas później bodajże Aldrin zdecydował się ujawnić fakt i pozwolił sobie na wywiad, w którym miał opowiedzieć swoją historię od wystartowania do powrotu na Ziemię. Podkreślił też chyba na samym początku wywiadu, że nie boi się już, co się z nim może stanie, jeśli rząd dowie się o jego działaniu, bo chce się poświęcić dla nas, abyśmy mogli poznać zasłużoną prawdę. Tak długo naciskali na niego, aby milczał, że w końcu nie wytrzymał. W sumie nie dziwię mu się. Domyślam się, że to od tamtej pory prości ludzie starali się w różny sposób dociekać, jak mogą się przekonać o jego słowach. Zaczęło się edytowanie zdjęć w taki sposób, aby przedstawiały one jak najbardziej oryginalny, pierwotny obraz. Okazuje się, że Księżyc nie posiada nawet barwy takiej jak przedstawia nam NASA. Szary kolor miał za zadanie ujednolicić kolorystycznie zdjęcie, aby inne obiekty nie rzucały się w oczy. Dopiero po obróbce było widać jakieś postacie, pojazdy a nawet i jakieś budowle o których jest coraz głośniej w internecie. W niektórych miejscach nie dość że zdjęcie było szare, to na dodatek było dobrze widać rozmazany komputerowo fragment (tak jak byśmy zrobili to np. w gimpie). Nie pamiętam dobrze, ale chyba to sam Aldrin to powiedział, że wszystkie dowody o Księżycu zostały po prostu sfałszowane. Innym dowodem, który znamy jest audycja radiowa, przedstawiająca ich obserwacje w drodze na Księżyc oraz na Księżycu.


Koleś w jakim świecie Ty żyjesz? Spójrz przez okno w nocy podczas pełni. Co widzisz? Księżyc. Jaki ma kolor? Szary.

Więc według Ciebie to też jest pokolorowane przez jakieś urządzenie w satelicie, albo nawet gorzej, mamy chipy które upośledzają nasz wzrok i zamiast zielonego koloru księżyca widzimy szary.

Oskarżacie NASA o wszystko co jest możliwe. Ktoś pisze bzudrną teorie spiskową o UFO, wiadomo tylko NASA jest winna i rząd USA. Bo NASA wszystko przed nami ukrywa.

Ale pomyślcie jeżeli NASA ukrywa przed nami istnienie obcych cywilizacji widocznie ma w tym jakiś cel. Może nie jesteśmy gotowi? Może to dla naszego dobra? Ale nie wy wiecie lepiej, to Barak Obama razem z Hitlerem, NASA i kosmitami szykują na nas atak z księżyca.

Po za tym, na księżycu nie ma "życia" więc na pewno nie ma tam innej cywilizacji czy czegoś innego, bo tam nie ma atmosfery! Ale nie, bo tam jest ukryta atmosfera, ale widać ją tylko po tej drugiej stronie księżyca, a w środku mają gwiazdę śmierci i chcą nas zabić. W ogóle księżyc to zamaskowana gwiazda śmierci.
  • 1

#8

Diblos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś w jakim świecie Ty żyjesz? Spójrz przez okno w nocy podczas pełni. Co widzisz? Księżyc. Jaki ma kolor? Szary.

Więc według Ciebie to też jest pokolorowane przez jakieś urządzenie w satelicie, albo nawet gorzej, mamy chipy które upośledzają nasz wzrok i zamiast zielonego koloru księżyca widzimy szary.

Oskarżacie NASA o wszystko co jest możliwe. Ktoś pisze bzudrną teorie spiskową o UFO, wiadomo tylko NASA jest winna i rząd USA. Bo NASA wszystko przed nami ukrywa.

Ale pomyślcie jeżeli NASA ukrywa przed nami istnienie obcych cywilizacji widocznie ma w tym jakiś cel. Może nie jesteśmy gotowi? Może to dla naszego dobra? Ale nie wy wiecie lepiej, to Barak Obama razem z Hitlerem, NASA i kosmitami szykują na nas atak z księżyca.

Po za tym, na księżycu nie ma "życia" więc na pewno nie ma tam innej cywilizacji czy czegoś innego, bo tam nie ma atmosfery! Ale nie, bo tam jest ukryta atmosfera, ale widać ją tylko po tej drugiej stronie księżyca, a w środku mają gwiazdę śmierci i chcą nas zabić. W ogóle księżyc to zamaskowana gwiazda śmierci.

Ja proponuje Ci obejzec film p.t. Moon Rising Jose Escamelli
  • 0

#9

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze odradzam oglądanie bałamutnych produkcji pana Escamilli, jeśli nie masz podstawowej wiedzy o Księżycu i historii jego badań i eksploracji. Bez tego, łatwo dać się uwieść opowiastkom jego i jemu podobnym mistyfikatorom, dla których propagowanie tych pseudo-sensacji jest sposobem zarobkowania.
  • 1



#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Korzystając z okazji,że ten wątek został ponownie otworzony chciałbym zwrócić waszą uwagę na ciekawe wydarzenie,które miało miejsce 5 listopada 2010 podczas zaplanowanego na ten dzień startu promu kosmicznego Discovery a tym samym rozpoczęcia misji STS-133
Najciekawsze jest to,że przed planowanym startem wokół wahadłowca zaobserwowano tajemnicze,białe kule "orbsy".Kilka minut później wykryto wyciek wodoru podczas tankowania i tym samym misje tymczasowo odwołano.
Czy to "one" były przyczyną awarii i uniemożliwiły rozpoczęcie misji,tego nie wiadomo.
Wiadomo natomiast,że nie mogły to być żadne balony a tym bardziej chińskie lampiony.
Intrygująca sprawa.

Dołączona grafika

[url="http://www.youtube.com/watch?v=NY7mwpoGYvA&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

Źródło: http://bigwobblenews...n-all-over.html
  • 0



#11

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest oryginalny zapis transmisji z KSC, tylko kopia sfilmowana ręcznie z monitora. Podczas filmowania na ekranie monitora odbiły się jakieś punkty świetlne. Wystarczy znaleźć oryginalny zapis z kanału NASA TV i porównać.
  • 1



#12

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dlaczego nie wspomnieli o tym wprost... ponieważ wybuchłaby panika...


Od kilkudziesięciu lat trwa kampania mająca na celu zmianę świadomości Ziemian. Jesteśmy stopniowo przygotowywani do zaakceptowania obecności pozaziemskich istot.

Oswajają nas tak, jak my oswajalibyśmy dzikie zwierzę. Pomału, stopniowo. Każda książka, czy nawet film sf, o tematyce dotyczącej obcych, budzi w głowie największych nawet sceptyków cień niepewności.

Dzięki temu przesuwa się punkt ciężkości świadomości zbiorowej naszego gatunku. Myślę, że jesteśmy o krok od krytycznej granicy.


Proponuję przejrzeć komentarze pod wiadomościami o UFO gdzieś na portalach typu interia, a zobaczysz jak ludzie są uświadomieni.. nawet na forum paranormalne - skupiającym ludzi o takich zamiłowaniach nie brakuje wielu zbetoniałych sceptyków i nie chodzi mi to już o bazy na Księżycu, ale wogóle o fakt istnienia UFO.

Poziom świadomości w skali światowej nie zmienił się wcale, a nawet wydaje mi się że się jeszcze cofa, bo teraz technika jest tak do przodu że wielu ma TO za ludzkie wynalazki, a takich wąśtpliwości dawniej ludzi nie mieli. Nawet teraz podejrzewam że ludziom z krajów ubogich byłoby łatwiej zaakceptować "lądowanie obcych", niż ludziom z Europy, USA.. większość z nich, przeciwnie do ludzi prostych odrzuca rzeczy niematerialne, magię, duchowość, religię (każdą) wrzucając łącznie do wora "zabobony" i myśląc jestem tylko ja, mój szef i mój kredyt ;)

Bogey (boogey) to zjawa, ale mieli różne "hasła" jak np. słowa Amstronga "potwierdzam, Św. Mikołaj istnieje" (wg sceptyków żart - świetny zresztą haha hoho ale się uśmiałem ;) )

Użytkownik bullik edytował ten post 06.11.2010 - 15:18

  • 0

#13

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na interii, onecie, itp. to każdy idiota może napisać. Często widywałem tam również reklamy Viagry i innych podobnych medykamentów pod wiadomościami w komentarzach - mimo captchy. Także nie sugerowałbym się osobami piszącymi komentarze na w/w stronach. Zresztą pewien poziom strachu, może nawet paniki zawsze będzie - tu chodzi raczej o zminimalizowanie jej skutków niż całkowitego się jej pozbycia. Tak się nie da. Co można zrobić? Należy raczej przygotować ludzi najlepiej jak się da zanim zdecyduje się na ujawnienie.

Co do cywilizacji na księżycu, to jeśli istnieje, jest raczej po ciemnej stronie i jest raczej w formie hermetycznych kopuł podobnych do tych które być może będziemy budować na Marsie zanim naprawimy jego atmosferę. Nie sądzę jednak że istnieje taka cywilizacja. NASA pewne rzeczy z pewnością ukrywa, jednak raczej to nie to. Bardziej możliwe jest to, iż obcy założyli sobie bazę wypadową na Marsie - z czerwonej planety część sond które miały wrócić nie wracały z powodu różnych dziwnych, zbyt dziwnych moim zdaniem, awarii, podczas gdy z księżyca jeśli coś nie wracało, to raczej to było zaplanowane.

Ale jak już powiedziałem to jest raczej mało prawdopodobne (chyba nawet mniej niż teorie Pajączka i Icka), więc nie bierzcie moich słów poważnie.
  • 0

#14

nungal.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A popytaj pokolenie lat 50-70, czyli aktualnych "babciów dziadziów" i 40 latków czym jest zjawisko ufo i co myślą o obcych cywilizacjach? :mrgreen:

- Co Pan może powiedzieć na temat zjawiska ufo?
- Ufo? A to takie ten w kosmosije coś tak?
- Proszę spróbować odpowiedzieć tak intuicyjnie wg. własnych przekonań :)
- no.... planeta?

- Co Pani może powiedzieć na temat zjawiska ufo?
- ...?
- Chmm?
- ...ła to te łufoludkie te?
- No powiedzmy, że prawie... A co pani sądzi o obcych cywilizacjach?
- Murzynów?
- Znaczy się z innych planet, układów planetarnych?
- Ła ja nie wiem co ty dziecko do mnie młówisz. Jo tam się nie znam. Jo to tych fjilmof nje łoglondam... Oj pichce, piche.

Reszta: że nie wie / że takiego czegoś nie ma / Co? A weź spie* / "nie oglądaj tyle filmów" / "Ty bezbożniku Ty, Ty kocurze, jehowcu Ty..."

Ogółem opór i niewiedza.
Więc raczej ta grupa nie jest i nigdy nie będzie przygotowana - panika gwarantowana, a w przypadku tych 'starszych' masowe zawały.

Użytkownik nungal edytował ten post 08.11.2010 - 17:53

  • 1

#15

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do cywilizacji na księżycu, to jeśli istnieje, jest raczej po ciemnej stronie i jest raczej w formie hermetycznych kopuł podobnych do tych które być może będziemy budować na Marsie zanim naprawimy jego atmosferę. Nie sądzę jednak że istnieje taka cywilizacja. NASA pewne rzeczy z pewnością ukrywa, jednak raczej to nie to. Bardziej możliwe jest to, iż obcy założyli sobie bazę wypadową na Marsie - z czerwonej planety część sond które miały wrócić nie wracały z powodu różnych dziwnych, zbyt dziwnych moim zdaniem, awarii, podczas gdy z księżyca jeśli coś nie wracało, to raczej to było zaplanowane.

Ale jak już powiedziałem to jest raczej mało prawdopodobne (chyba nawet mniej niż teorie Pajączka i Icka), więc nie bierzcie moich słów poważnie.


Księżyc w całości został i jest fotografowany z dokładnością nie gorszą niż Ziemia, zatem gdzie u licha są te kopuły i bazy tzw. obcych na Księżycu? Niech ktoś wreszcie przedstawi choć jedno wyraźne zdjęcie, jako niepodważalny dowód, to może i ja uwierzę? Bez tego, można sobie snuć te opowiastki w nieskończoność.

Jak dotąd żadna ziemska zonda nie powróciła z Marsa, ponieważ żadna do wykonania takiego manewru nie była zdolna. Wszystkie dotąd zrealizowane misje marsjańskie były zaprojektowane w jedną stronę. Istnieją projekty, mające na celu pobranie próbek z Marsa i dostarczenie ich na Ziemię, przygotowywany jest również próbnik, który ma wylądować na Fobosie i powrócić na Ziemię z próbkami jego gleby.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych