Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyrwanie z ciała?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Chciałbym opisac tutaj przypadek, który przydażył się mojemu bratu.
Mianowice będąc u swojej dziewczyny w nocy podczas snu ( normlanego snu :mrgreen: ) nagle otworzył oczy i ujrzał czarną postać. Trudno mu było stwierdzić kto to był albo co to było. W każdym bądź razie to coś unosiło sie nad nim. Nie przestraszył sie, znaczy nie wydał z siebie żadnego dźwieku...może to i paraliż senny ale słuchajcie dalej. Nagle ta postać sięgneła do jego ciała i zaczeła wyciągać jego, jak mi sie dobrze wydaje ciało astralne. Gdy sie go o to pytałem powiedział, że widział swoje ciało, które śpi oczami tej wyciągnietej duszy...
To czarne coś nie wyciągneło go do końca. Możliwe, że wyłącznie dzieki interwncji jego dziewczyny, która sie przebudziła i zauważyła brata "miotającego" i wyginającego sie na łóżku w następstwie czego go obudziła.
Znaczącym faktem tej sytuacji było ponad to zachowanie królika, który po tym zdarzeniu przez ok. pół godziny nerwowo biegał w swojej klatce.

Brat opowiedział mi to zdarzenie kiedy z nim rozmawiałem o oobe. On na temat oobe nic nie wiedział tym bardziej sie tym nie interesował.
Oczywiście zakładam, wręcz jestem pewny, że brat nie kłamał opowiadając mi to.

I teraz moje pytanie. Co to mogło być ? Jezeli jakiś byt astralny to jaką siłę musiał posiadac by wyrwać kogoś z ciała? Ponad to intersuje mnie co by było gdyby mu się udało go wyciągnąć.
Zdaje sobie sprawę, ze odpowiedź na te pytania nie jest łatwa i nie będzie jednolita. Ale jestem ciekaw waszej opini.

Pozdrawiam serdecznie ;)
  • 0

#2

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli to sie stało naprawde to już mamy drugi taki przypadek, tylko że pierwszy byt był bardziej brutalny.
http://www.paranorma...?showtopic=6134
  • 0

#3

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam narazie zielonego pojęcia co to było. A w taki sposób twój brat się miotał??
  • 0

#4

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znaczy sie z tego co jego dziewczyna mówiła to był wygięty..tak jak by ktos go podnosił.
Heh...może to zilustruje :D Wyobraź sobie bezwładnego leżącego człowieka którego łapiesz za koszule i chcesz podnieść...cos w tym stylu.

Zdaje sobie sprawe, że to coś mogło byc nie miłe wręcz niebezpieczne...ale szkoda, że mnie sie to nie przytrafiło...chociaz mnie nie miałby kto przebudzić :P

Pozdro
  • 0

#5

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak narazie to pierwszy przypadek o jakim slyszalem. Brat raczej nie mogl klamac bo to dosc powazne i zbyt straszne zeby sobie z takich rzeczy zartowac.

Pozdrawiam
  • 0

#6

adamzjaw.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm sprawa jest bardzo interesujaca. Mysle iz musiał to byc demon o naprawde poteznej mocy, który nawet mógł byc zmaterializowany.Twój brat mial sporo farta.... to sie mogło o wiele gorzej skonczyc. Zastanawiam sie tylko nad przyczynami tego zjawiska, watpie zeby była to agresja tak zupełnie bez powodu. Moze Twój brat dawno temu wywoływał duchy i teraz jakis byt postanowił sie zemscic?
  • 0

#7

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co raczej nie...on sie takimi rzeczami nie interesuje...co nie swiadczy, że jest sceptykiem.
Chociaz gdyby to był jakiś demon, który by sie chciał zemścić za coś...to sądze, że by nie poprzestał na jednej próbie, a to już jakiś czas temu było ok. 2-3 lat temu. Ewentualnie wszystko przed moim bratem. :mrgreen:
No i jeszcze jedno z tego co czytałem to w astralu nic nam sie nie może stać przynjamniej nie udokumentowano takich przypadków by się komus coś przytrafiło i miało to wpływ na jego ciało fizyczne. Wobec tego to coś albo chciało mu pomóc wyjśc, albo przestraszyć. Tylko po co ? Chyba nie dla zabawy... :D
  • 0

#8

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze mial paraliz senny i widzial hipnagogi? :)
  • 0

#9

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście tego nie wykluczam ... bo to tez jest możliwe. Tylko nie pasuje mi tutaj widzenie własnego ciała astralnego no i oczywiście te "miotania" na łóżku, które obudziły jego dziewczyne.
Gdyby miał paraliż senny to by się nie umiał poruszać...

Ale dawajcie co sie da ! Każda opinia jest istotna ... :]
  • 0

#10

Uwolniony.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a brales pod uwage koszmar senny ? ktory byl w rzeczywistym klimacie ? ktory mial odzwierciedlenie ruchowe? Moze mial problemy ktore mogly wplynac na jego psychike... (klocenie sie z dziewczyna, alkoholizm w rodzinie, co kolwiek, oczywiscie nic nie sugeruje)
  • 0

#11

adamzjaw.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie widzenie swojego ciała astralnego, moze tak nieswiadome OOBE, tylko czy cos takiego moze byc nieswiadome??
  • 0

#12

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do Uwolnionego: Zatem z tego co wymieniłeś nic takiego nie miało miejsca :mrgreen: . Koszmar senny to całkiem prawdopodobne i możliwe. Jest to jakaś teoria i wytłumaczenie. Natomiast zwierzęta z tego co wiem reagują na obecność pewnych bytów... stąd mogło wynikać nadwyraz dziwne zachowanie królika, wiec może nie był to sen . Choć zachowanie zwierzęcia mógło być również przypadkiem. Tylko nie wiem czy nie za dużo zbiegu okoliczności. Pozdro dla Ciebie ;)

Do AdamZjaw: Powiem tak to było świadome tylko, że on o oobe nie miał, do rozmowy ze mną, żadnego pojęcia. A ponad to podczas wypadków samochodowych czy jakich kolwiek wypadków czesto jest nieświadome albo bardziej nie zamierzone opuszczenie ciała. Tylko ze tutaj to coś spowodowało czesciowe opuszczenie. Dla Ciebie tez pozdro :mrgreen:
  • 0

#13

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiste że nie kłamał. Nie miał po co. Opowiedział sen a że był realistyczny to myślał że to sie dzieje naprawde. Efekt wygiętego ciała? Nic szczególnego a tobie nigdy nie przydarzyło się biegać podczas snu i we śnie i ciałem? Zdarza się normalne.
  • 0

#14

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl: Percepcja :rotfl: Masz 100% racji ... ze Ty sie wcześniej tu nie wypowiedziałeś...było by wszystko jasne, a tak musiałem czekać na Twoją racjonalną odpowieź do tego momentu....ale lepiej późno niż wcale

Pozdrawiam :mrgreen:
  • 0

#15

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze krolik zareagowal na to iz Twoj brat dziwnie sie zachowywal :) ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych