Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posty w formie drzewka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Otóż nagle zauważyłem, że posty w tematach wyświetla mi w formie drzewka, tzn tak jak na screenie :

Dołączona grafika

Nic nie klikałem, szukałem po opcjach w panelu kontrolnym ale jakoś nie widzę adekwatnych opcji do sytuacji. Jak mam wrócić do starego wyświetlania post pod postem ?

EDIT
Znalazłem w opcjach przełączanie na standardowy... nie działa żadna opcja... buu, ja wracam do Internet Explorer :D

EDIT 2
Hm... same problemy, najpierw wyłaczyło mi grafikę, później posty zrobiło w drzewku, jeszcze mi się system wiesza... czas na linuxa :)

#2

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Nie działa Ci to? Jeśli to tutaj patrzyłeś i masz tą opcję nieaktywną to nie mam pojęcia :)

#3

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz już działa - po przeinstalowaniu SeaMonkey'a... baaardzo dziwna sprawa... jao iż profil jest zapisywany na serwerze, więc jakim cudem moja przeglądarka może wycinać takie numery ? :)

#4

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

proste jak konstrukcja maczugi - cache, i wiesz już wszystko, wystarczyło wyczyścić, opróżnić całą historię przeglądania i wczytać stronę od nowa (ustawiając funkcje jakich używasz)

btw. tyle razy tłuczemy już na forum (zarząd), że najczęstszym lekarstwem na wszelkie bolączki jest opróżnianie i czyszczenie cache, dlaczego za każdym razem wszyscy "poszkodowani" na siłę o tym starają się nie pamiętać?



#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taki już los moderatora, ile razy by nie tłumaczył, to userzy i tak zapomną i będą pytać...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych