Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okaleczona krowa zrzucona z nieba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#46

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba chodziło o coś takiego :) :Dołączona grafika
  • 0

#47

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śliczny obrazek :] , mi tez się wydaje ze to coś w tym stylu, ale zapomniałeś dorysować kierunku krowich nóg i głowy :)
  • 0

#48

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Śliczny obrazek :] , mi tez się wydaje ze to coś w tym stylu, ale zapomniałeś dorysować kierunku krowich nóg i głowy :)

Wiem, mam talent :D , ale razem z nogami i głową to już wyższa szkoła wtajemniczenia :) I zapomniałem podpisać trawę, ale chyba się domyślicie hyhy
  • 0

#49

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz jak ja się kapłem to dobrze :P myślałeś czasem nad tym żeby zostać plastykiem ? :P

dj_cinex : To nie jest temat o plastyce. Powrót do tematu... prosze...
  • 0

#50

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mysle ze było tak:
-leciał sobie samolot do rzeźni z krową na pokładzie,
-krowa wypadła z samolotu i spadła na ziemię!,proste.
  • 0

#51

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To teraz wystarczy dodać wnioski odnośnie ran, cięć, precyzjii, braku krwi i sprawa rozwiązana...

Zapraszam ;)
  • 0



#52

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amadeo Tak to raczej na pewno nie było od kiedy krówki się przewozi samolotami? No ja jeśli już no to z samolotu trudno wyjść w locie człowiekowi a co dopiero krowie :D
  • 0

#53

Szudrun.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę to wszystko się nie trzyma kupy. Mnie najbardziej ciekawi to, dlaczego 'ktoś' tę krowę oddał na miejsce pierwotnego pobytu.
Leciało UFO, wzieli krowe, wycieli jej odbyt i zostawili z myślą o tym, że się może jeszcze nam na coś przyda? :D
  • 0

#54

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe, sory, że podgrzewam kwietniowe kotlet, ale
:rotfl: . Ja mam niezłe wytłumaczenie :rotfl: :
krowa, zapewne będąc niezwykle wartościową sztuką hodowlaną, została podniesiona przez helikopter porywaczy bydła. Niesety podczas ucieczki z miejsca przestępstwa krowa zahaczyła o słup wysokiego napięcia i odkroiło jej kawał pyska. Co więcej, nagły podmuch rzucił helikopterem w dół, a nieszczęsna krowa uderzyła tylną częścią ciała w otwornicę ssąco-tłóczącą ( :lol ), która to, będąc niezwykle czułym urządzeniem, włączyła się i pozbawiła krowę krwi, niektórych organów i przewierciwszy się na wylot także wymion. Ostatecznie, tak jak to już ktoś raczył zauważyć, gdy złodzieją pomyliły się kierunki, zerwał się pas podtrzymujący krowę w powietrzu. Krowa uderzyła o ziemię i się odbiła. Uderzenie było tak silne, że ledwie dysząca krowa wstała i padła w to samo miejsce, powodując wymienione anomalie w jęczmieniu... :rotfl: :rotfl: :drink:
jak więc widać, dopóki nikt nie wyjaśni, co się z tymi biednymi zwierzętami dzieje, każde wytłumaczenie jest dobre :P . Jeżeli są to jakieś experymenty obcych, to dlaczego nikt ich nie zestrzeli? No tak, pewnie zaraz usłyszę, że się zgadali z rządem usa, że za takie bestwialstwa dadzą im technologie :rotfl: . No cóż, ja bym się nie zdziwił ;) gdyby tak było. Jeżeli robią to ludzie, to muszą być to nieźle popaprani, żeby przez ponad 40 lat maltretować zwierzęta :o .
Podsumowując: jaka by nie była przyczyna takich zajść, ich skutki są okropne, a stapień sadyzmu, z jakim są zabijane zwierzęta przekracza nawet ten z rzeźni :/ .
Znalazłem coś takiego: - :sux: :o nie wiem co o tym mam myśleć, ale moim zdaniem jeżeli to jest real, to rządy powinny z tym zrobić porządek :wall: . chyba że to jakiś fejk :mrgreen: .
  • 0

#55

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Znalazłem coś takiego:
(...)

Fake, było już na forum.
Pogrzeb po moich topicach, to to znajdziesz ;)
  • 0



#56

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze jednak to byli kosmici?? Ale jesli nawet, to po co im krowie narzady? i w takim stanie znajdowali tylko bydlo czy jeszcze cos? Bylem kiedys w takim temacie ze znajdowano poprzecinane na pol koty.. Moze to robota tych samych osobnikow? :cafe:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych