Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okaleczona krowa zrzucona z nieba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#31

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przecierz to wydaje sie logiczne że tego człowiek zrobic nie mógł ...no bo po co zrzucać krowe np. z helikoptera

No akurat nie wydaje mi sie logiczne aby krowy spadały z nieba ;> Rzeczywiście pasy mogły się pourywać a krowa mogła być już wcześniej zoperowana.
  • 0

#32

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

LOL ludzie brawo, tu jest zabawniej niż na onetowym forum...

Zwykła okaleczona krowa.

No skoro trawa pod krową ułożona jest inaczej niż powinna to chyba jasne że to jest oszustwo

a inne przypadki to niewiem, pewnie rząd testuje nowe zabawki na krowach

Super wnioski, błyszczycie, lśnicie, dajecie czadu - trzeba założyć wątek na forum z najlepszymi wpisami - myślę, że mielibyście wysokie miejsca.

A żeby nie robić offtopa - ADMINI warny należą się już niektórym dawno! - odpowiem na pytanie czy tylko krowy. Otóż przez kilkanaście lat czytania, analizowania takich przypadków czytałem przede wszystkim o krowach. Wydaje mi się, że wspominano też raz o koniu i jeleniach. O owcach nic nie słyszałem.

A dlaczego się tak dzieje? Od kiedy to trwa? I gdzie? Hipotez jest kilka. UFO to tylko jedna z nich. Zanim się zjeżycie poczytajcie o tym "fenomenie". Pozdrawiam bystrzaków :D
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mike... ja sam dziś dałem dwa warny osobom z tego tematu za to co one tu "wyrzeźbiły" - także spokojnie ...

Potwierdzam niniejszym, iż jeśli znów zobacze kretyńskie wpisy o "gęstościach" , "kurczakach ala Fastfood" i reszcie to nie skończe na warnie o poziomie Nr. 1 - to była rozgrzewka...

Co do tematu... to trochę o tym jest także w temacie "Rząd USA sprzedał nas Obcym"... lub w odrębnym topicu o "Okaleczeniach zwierząt" - polecam "obeznanym expertom" ;)

No... ale zrzucenie z helikoptera rulezzzz :D
  • 0



#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze jedna hipoteza, ze moglo je porwac tornado i zrzucic kilometry dalej :P no co ? :D mozliwe.
  • 0

#35

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tornado nie zrzuca krów kilometry dalej... Co jawyżej w regionie którym tornado miało miejsce... Nic nie wiadomo o tornadzie.. Pozatym skąd by się wzieły jakże pospolite rany krowy ?? :)
  • 0

#36

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby ufo potrzebowalo do czegos krow,to by sobie jedna porwali i sklonowali x razy i by mieli spokoj.Wg. mnie to sprawka ludzi.
  • 0

#37

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiele rzeczy które uchodziły wcześniej za robotę niewykonalną dla ludzkiej ręki, prędzej czy później okazywały się gorzką prawdą.
  • 0

#38 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Tornado nie zrzuca krów kilometry dalej... Co jawyżej w regionie którym tornado miało miejsce... Nic nie wiadomo o tornadzie.. Pozatym skąd by się wzieły jakże pospolite rany krowy ?? :)


tak ?? a przypadki deszczu żab czy ryb które zdarzały się wiele kilometrów od zbiorników wody ? chyba o tym słyszałeś :) ale to nie zmienia faktu że tornado by krowy nie obdarło z wymion :D


Mike, ty w tym momencie zalśniłeś, zabłyszczałeś itd trzeba być niezłym ignorantem żeby odrzucać niepodważalny dowód na to że ta krowa nie zleciała z nieba, ale to dla ludzi takich jak ty całkiem normalne, przez te kilkanaście lat czytania i analizowania zdążyłeś całkiem oślepnąć na wszystko co choć trochę przypomina naukę

Jak ktoś słusznie zauważył w jakim celu kosmici mieliby porywać nowe krowy skoro mogą je sobie klonować do woli ? wg mnie ktoś z ziemi robi to umyślnie żeby odciągnąć od siebie uwagę, tak jak w USA wymyślono kosmitów i UFO tylko po to żeby ludzie nie bali się Rosjan którzy latali sobie samolotami w kształcie dysków

ale wy nigdy nie przejrzycie na oczy... żyjecie jako głupcy i tacy umrzecie...

Edit by =[dj_cinex]= :
Warn przyznany. Następne tego typu błyskotliwe oceny reszty userów będą karane brakiem możliwości pisania na forum lub banicją. Czy ja nazywam Ciebie głupcem, ponieważ nie wierzysz w to co ja ?

  • 0

#39

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem dla tłumacza. Może trochę się czepiam, ale zdjęć nie wykonali deputowani (czyli posłowie) ale zastępcy szeryfa (deputy, deputies).


Dzieki, poprawione.
  • 0



#40

mblack.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co z krwią? Jestem ciekawy czy krowa miała w sobie jakąś krew czy cała została z niej wypompowana. Na fotkach nie widać śladów krwi i to właśnie jest intersujące.
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takich przypadkach krwi ofiary jak i krwi w pobliskim otoczeniu ... brak ;)
  • 0



#42

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Źdźbła tej rośliny może są inaczej obalone ponieważ wiał silny wiatr w inna stronę niż rosną-krowa spadła, przygniotła trawkę, i upadła 50cm dalej a źdźbła zostały inaczej przygniecione?
  • 0

#43

taiszo88.
  • Postów: 101
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może nasi szarzy koledzy potrzebują krowich części ciała na przeszczepy ;) bo są krowopodobni ? :] muuu
  • 0

#44

Krzysztof.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym razie przerażająca jest nie wygodna obojętność i wzgarda, jaką okazują chyba ci nieznajomi wobec życia na naszej planecie. W niewymowny sposób męczą i maltretują zwierzęta, a ich martwe ciała zostawiają na pastwiskach, nie zważając na przerażenie, jakie w ten sposób sieją. Jeszcze nie wiadomo, czy wiążą się z tym jakieś zamiary czy obojętność. Pewne jest tylko, że okaleczenia pozostają w wyraźnym związku z NOL'ami czy z innym zjawiskiem, do dziś nie dającym się w żaden sposób zaszeregować.
  • 0

#45 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

+dj_cinex jedyna na co cie stać to danie mi warna ? wiesz gdzie go mam ?

Edit by =[dj_cinex]= :
Warn przyznany. Następne tego typu błyskotliwe oceny reszty userów będą karane brakiem możliwości pisania na forum lub banicją. Czy ja nazywam Ciebie głupcem, ponieważ nie wierzysz w to co ja ?


właśnie w tym zdaniu to zrobiłeś, szkoda że nie amsz an tyle honoru żeby dawac warny wszystkim którzy piszą w taki sposób, tylko dajesz tym którzy ci nie pasują, jesteś śmieszny, mozesz skasować tego posta, nie obchodzi mnie to, chce żebyś to ty widział, bądź poważnym człowiekiem bo chyba nie masz 15 lat, a w pewnym wieku trzeba zachowywać się jak dorosły a nie jak dziecko które kiedy coś mu nie pasuje zaczyna tupać i beczeć.

ariel: ja natomiast mam na tyle honoru, aby rozdawać warny wszystkim zachowującymi się w taki sposób, pamiętaj, że już nie pierwszy raz w taki sposób odnosisz się do użytkowników, nie mają oni prawa mówić Ci, ze jesteś głupcem, ale Ty również nie wyrastasz ponad nich i takowego nie posiadasz.


pozdro i prawdopodobnie żegnam bo ten post nie pasuje komuś prawda ? :)

no pokaż że miałem racje :)

Źdźbła tej rośliny może są inaczej obalone ponieważ wiał silny wiatr w inna stronę niż rosną-krowa spadła, przygniotła trawkę, i upadła 50cm dalej a źdźbła zostały inaczej przygniecione?

zrób jakąś animacje albo rysunki bo z tego zrozumiałem że na świecie są inne prawa fizyki niż mnie uczyli :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych