Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okaleczona krowa zrzucona z nieba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze ktos zrzucil ta krowe z helikoptera?
  • 0

#17

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie taka krowa ( jej waga ) powinna zostawić niemalże dziurę w ziemi a nie tylko czarną plamę.
  • 0

#18

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wujek_mechanik to żeś dowalił :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

specyfik dokładnie krater :mrgreen:


EDIT admin:
1 ostrzeżenie słowne - za nadużywanie emotikon i szczególnie luźny charakter wypowiedzi będą warny

  • 0

#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okaleczona krowa zrzucona z nieba
Oni tu są...



W.C Levengood, Biofizyk, Pinelandia Biophysical Laboratory, Grass Lake, Michigan:

"Za to co otrzymałem z Pondera County - tutaj podziękowania dla szeryfa Toma Kuka - dobra robota. Otrzymałem znakomitej jakości próbki ziemi i jęczmienia do badań. Próbki zostały pobrane z różnych miejsc i w różnych odległościach od ciała krowy. Na północ i zachód od ciała znalazłem to samo, co znajduje się w większości takich przypadków okaleczeń. Poruszając się od zwierzęcia, zwykle energia zawarta w roślinach i ziemi jaką jestem w stanie zmierzyć wzrasta do około 20 stóp (około 6 metrów) od krowy. Typowo jest to 6 metrowy okrąg dookoła okaleczonego zwierzęcia gdzie pomiar energii jest większy. Energie zwykle i gwałtownie maleją poza tym obszarem. Podobne anomalie odkryłem właśnie w Pondera County, choć w tym szczególnym przypadku sprawa wygląda nieco inaczej..."


Warto tutaj wspomnieć o jaki pomiar energii chodzi:

Dołączona grafika


Biofizyk Levongood badał ujemnie i dodatnio naładowane energie jonów w wodzie, glebie i roślinach od około 1990 roku. Jego praca była publikowana w poważnych dziennikach botanicznych, m.in Physiologia Plantarum, the Journal for Scientific Exploration, and Subtle Energies and Energy Medicine (Levengood and Godye publication 2003, Vol. 13, Number 2, Pages 131-153.).

"Szeryf Kuka podejrzewa, że jest to przypadek okaleczenia, w którym zwierze zostało zrzucone ze znacznej wysokości, odbiło się od gruntu i upadło kilka kroków obok. W miejscu odbicia jest zagłębienie w gruncie. W tej depresji rośliny jęczmienia zostały przygniecione. Szeryf dostarczył mi próbek gruntu z tej depresji a także z pod ciała krowy, która została przetoczona.

Przebadałem próbki i zostałem zbity z tropu. Okazało się bowiem, że gleba z depresji (znak odbicia) ma najniższą wartość energii jaką kiedykolwiek uzyskałem w swoich badaniach. Energia wynosiła prawie zero. Nigdy nie widziałem czegoś takiego choć badam glebę już długi czas i badałem także wartość energetyczną w miejscach zbożowych piktogramów.

Energia w glebie pod ciałem zwierzęcia była nieco wyższa ale wciąż bardzo niska w porównaniu do standardowych próbek gleby. To mnie zdziwiło, więc wziąłem się do badania innych próbek z okolicy tego obszaru. W próbce pochodzącej z odległości około 50 metrów na południe od ciała krowy odkryłem wysoki poziom energetyczny. To nie miało jednak dużego sensu, ponieważ w tej odległości powinniśmy się raczej spodziewać normalnych pomiarów.

W próbkach z zachodu i północy od ciała krowy energia wykazywała normalny poziom tak jak to zwykle bywa. Zdecydowałem się zatem rozwiązać problem niskiego poziomu energii w próbkach z zagłębienia i z pod ciała zwierzęcia.

W przeszłości testowałem różne gleby aby sprawdzić, jak wygląda ich energetyczne naładowanie. Doświadczalnie kiedy stukałem w boki pojemnika wypełnionego ziemią, energia przechodziła ku górze. Innymi słowy okazało się, że gleba może zawierać w sobie energię. Jednakże w przypadku Pondera County, odkryliśmy, że te poziomy energii w glebie przy ciele krowy były niezwykle małe.

Dołączona grafika

Strzałki wskazują miejsca z których pobrano próbki - jak się później okazało o niespotykanie niskim poziomie energetycznym. Na zdjęciu widzimy usunięte narządy rodne krowy i jej wymiona poprzez precyzyjne cięcia. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.

Moja hipoteza jest taka, że kiedy krowa z Pondera County została zrzucona, jej upadek zredukował naturalną energię zawartą w cząsteczkach wody gleby. Normalne gleby krzemianowe mają ładunek ujemny na małych ziarnach piasku i kryształów. Z tego powodu kiedy nadciąga chmura burzowa naładowana dodatnio, rozładowuje się poprzez uderzenie pioruna z uwagi, iż ziemia naładowana jest ujemnie.

Myślę, że krowa znacznej wagi mogła przy upadku wytworzyć mały rodzaj fali lub impulsu pozytywnej energii, który zneutralizował ujemną energię gleby. Zatem przynajmniej tymczasowo gleba pod ciałem zwierzęcia i w najbliższej okolicy miała ładunek energetyczny bliski zeru.

Dołączona grafika

Szeryf stojący na południe od okaleczonego zwierzęcia. Rośliny i gleba 50 metrów na południe została intensywnie naładowana, co wskazuje na to, że ciało krowy zostało zrzucone w kierunku północnym od południa. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.



Pyt. Jak testował pan swoje hipotezy:

Aby potwierdzać hipotezy związane z energią, w laboratorium opracowałem system wahadeł. Do jednego z nich przymocowywany był naładowany ciężarek. Pod nim ustawiany był pojemnik o ruchomych ściankach wypełniony glebą. W glebie, przy każdej ze ścianek umiejscowione były płytki odprowadzające ładunki elektryczne (na północy, wschodzie, zachodzie i południu). Przeprowadzany był kontrolowany upadek ciężarka na powierzchnię gleby i notowane pomiary rozchodzenia się energii.

To co wydaje się interesujące w Pondera County to fakt, że duża porcja energii znajduje się na południe od ciała zwierzęcia. Zebrane dane wskazują natomiast, że ciało faktycznie zostało zrzucone z wysokości.


Pyt. Odkrył Pan, że energia była zaskakująco niska w glebie pod zwierzęciem?

Tak to prawda, ale nie tak niska jak w zagłębieniu po upadku, co oznacza, że zwierze odbiło się od ziemi w miejscu depresji gruntu (gdzie energia jest najniższa) i upadło obok. Pierwsze silne uderzenie spowodowało rozładowanie w miejscu depresji.


Pyt. Zatem Pana praca potwierdza hipotezę szeryfa Kuki, że Krowa została zrzucona z wysokości na ziemię. Siła uderzenia zredukowała poziom naładowania energetycznego gleby w tym miejscu?

Tak


Pyt. Czy mamy tu do czynienia z jakąś zaawansowaną technologią promienia. Czy możliwe jest, że krowa z Pondera County została uniesiona przy wykorzystaniu technologii jakiegoś promienia energetycznego i została przeniesiona pod kątem nad ziemią?

Możliwe. Nie mam możliwości wyjaśnienia skąd wzięła się ta energia i co ją spowodowało. Jest to jednak możliwa hipoteza z tego powodu iż w moich wcześniejszych badaniach stykałem się z przypadkami okaleczeń bydła, gdzie zawsze dochodziło do różnicy energetycznej wokół zwierzęcia w okręgu o promieniu do 6 metrów. Był to zawsze regularny cyrkularny obszar.


Pyt. To wydaje się logiczne. Promień o okrągłym przekroju poziomym padający na grunt w miejscu gdzie znajduje się zwierze.

Tak, to jest możliwe


Pyt. Spekulujmy dalej. Czy zatem możliwe jest, że ta technologia promienia spowodowała ugniecenie roślin kładąc kłosy z północy na południe zanim spadające ciało zwierzęcia nie przetoczyło się z południa na północ?

Być może...


Dołączona grafika



Oni tu są...



by Eurycide
www.paranormalne.pl
http://www.earthfile...ory=Environment

  • 0



#20

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Brzmi to dość przekonująco, jeśli to nie UFO porwało tą krowę to co? Jakieś farmer zrzuca wykastrowane krowy ze swojego śmigłowca? :] BTW nie mogę się powstrzymać: "Myślę, że krowa znacznej wagi mogła przy upadku wytworzyć mały rodzaj fali lub impulsu pozytywnej energii" zabójczo to brzmi wyjęte z kontekstu:D
  • 0

#21

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strasznie dokładnie powycinane. :hmm:

Nie no błagam po co wrzucać od razu wszędzie jakieś energie. To chyba wasze ulubione słowo i wyjaśnienie na wszystko. Energia tu energia tam. Zwykła okaleczona krowa.
  • 0

#22

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z w/w zdjęć krowa nie wykląda na połamaną ( waga i wysokość powinna połamać żebra a sama klatka piersiowa się zapaść )


choć dla mnie powyższe wyjaśnienie jest dość dziwne ( niespotykane - z tą falą ) to pozwalają nieco zrozumieć i odpowiedzieć na postawione przezemnie wsześniej pytanie. Pozdrawiam.
  • 0

#23

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe, co jeden to lepszy :) w sumie to nie wierze biofizykom bo wyciągają zbyt daleko idące wnioski, lecz samo zjawisko okaleczenia bydła samo w sobie jest zagadkowe.
  • 0

#24

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze dziala tam jakas grupa typu "zawodowi wydeptywacze kregow w zbozu" i kastruje krowy zeby ludzi mysleli ze to UFO ? :)
  • 0

#25

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze dziala tam jakas grupa typu "zawodowi wydeptywacze kregow w zbozu" i kastruje krowy zeby ludzi mysleli ze to UFO ? :)


Mysle że niektórzy ludzie byliby do tego zdolni. :mrgreen:
  • 0

#26 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

No skoro trawa pod krową ułożona jest inaczej niż powinna to chyba jasne że to jest oszustwo :)

a inne przypadki to niewiem, pewnie rząd testuje nowe zabawki na krowach :)
  • 0

#27

rkulp.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem dla tłumacza. Może trochę się czepiam, ale zdjęć nie wykonali deputowani (czyli posłowie) ale zastępcy szeryfa (deputy, deputies).
Czy porywane są tylko krowy (bydło) ? Czy inne zwierzaki także?
P.S. Tu gdzie mieszkam na pastwiskach są głównie owce. Nie słyszałem o wypadkach porwań owiec.
  • 0

#28

mystery.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecierz to wydaje sie logiczne że tego człowiek zrobic nie mógł ...no bo po co zrzucać krowe np. z helikoptera :lol :mrgreen:
  • 0

#29

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Badania przypadków mutylacji wykazały, że zabiegów dokonano przy użyciu technik jakie niedostępne są w tej chwili ludzkiej medycynie, wobec czego przypuszcza się iż odpowiedzialna za okaleczenia zwierząt może być ingerencja Obcych.
Na tej stronie jest wiele ciekawych informacji.
  • 0



#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

przecierz to wydaje sie logiczne że tego człowiek zrobic nie mógł ...no bo po co zrzucać krowe np. z helikoptera laugh.gif bigyellowgrin.gif

No to akutart slabe tlumaczenie, bo poprostu mogly sie oberwac pasy trzymajace krowe na linie, co nie zmienia faktu ze to zagadkowe.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych