Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okaleczona krowa zrzucona z nieba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okaleczona krowa zrzucona z nieba
Oni tu są...


Dołączona grafika

Żółte oznaczenia wskazują obszary, na jakich dochodziło do okaleczeń bydła (od Great Falls po Pondera Counties). Najnowsze okaleczenie miało miejsce w Valier, 25 mil na północy zachód od Conrad. Od początku 1970 roku po rok 2006, co kilka lat pojawiały się fale okaleczeń. W 2001 roku, miejscowy Szeryf badał 14 przypadków oficjalnych doniesień o okaleczonym bydle. Nieoficjalnie tych przypadków było 20.

by Linda Moulton Howe


24 listopada 2006 rok, Valier, Pondera County, Montana.

W tym tygodniu odwiedziłam Pondera County w Montana - konkretnie spotkałam się z miejscowym szeryfem Tomem Kuka i jego zastępcami Dickiem Daileyem i Ed Ericksonem. Podróżowałam z ekipą kanału Discovery - naszym celem była produkcja nowego serialu, który ma być wyemitowany na tym kanale w roku 2007. Podróżowałam z producentem, Michaelem Sheehan, kamerzystą Douglasem Monroe i dźwiękowcem Mike Kasic. Mieliśmy spotkać się z szeryfem Kuka na ranczu Johna i Patricii Petersonów w Valier na północnym zachodzie od Conrad. Conrad liczy sobie 3000 mieszkańców, Valier około 500.

8 października, Petersonowie przenieśli część swojego bydła na jedno ze swoich pól niedaleko Valier, po tym gdy zakończył się czas zbiorów jęczmienia. Ranczerzy sprawdzili, że wszystko jest w porządku i o godzinie 17 zamknęli bramę ogrodzenia udając się w stronę domu. Wczesnym rankiem 9 października ich sąsiad zobaczył krowę leżącą kilkanaście metrów za ogrodzeniem rodziny Petersonów, ale nie doniósł o niej. Później, 11 października 2006 roku, Petersonowie znaleźli martwą i okaleczoną krowę i wezwali szeryfa. Kilkanaście rodzin mieszkających w obrębie mili od znaleziska nie donosiło i nie widziało niczego niezwykłego. Około milę na wschód znajduje się stacja rakietowa powietrznych sił zbrojnych USA.

Dołączona grafika
Patrząc w kierunku południowym - droga w Valier, Montana, 25 mil na północny zachód od Conrad. Różowa strzałka wskazuje na martwą i okaleczoną krowę. Zdjęcie wykonane przez zastępcę szeryfa Dicka Daileya.


21 listopada, kiedy nasze furgonetki przejeżdżały tamtą żwirową drogą, zobaczyliśmy tą martwą krowę na poboczu, leżącą na beżowym ściernisku w popołudniowym słońcu. Minęło około sześć tygodniu od czasu jej śmierci, ale żaden kojot albo inny drapieżnik nie zainteresował się padliną, nie odgryzł żadnych jej fragmentów itd. Jakkolwiek jednak, był jeden intruz - człowiek. Miejscowy mieszkaniec powiedział, że reporter NBC z Montany odciął krowie łeb w sobotę 18 listopada, tuż przed naszym przybyciem. Sąsiad Petersonów powiedział, że powodem usunięcia łba było jego przeznaczenie do badań laboratoryjnych. Jednakże Peterson powiedział mi, że nikt nie poprosił o jakiekolwiek pozwolenie o usunięcie łba krowy.

Reszta widocznego ciała ukazała nam, że wymiona krowy zostały usunięte w dokładnym kolistym cięciu, podobnie wycięto obszar odbytu i pochwy. Oprócz tego w dniach od 11-12 października, Szeryf Kuka i jego zastępcy odkryli, że lewe ucho krowy, gałka oczna, tkanki okołooczne, jezyk i fragment tkanek szczęki również zostały usunięte. Ogólnie rzecz biorąc, lista usuniętych tkanek jest typowa dla tego typu przypadków i zdarza się zawsze począwszy od roku 1960.

Dołączona grafika
Na zdjęciu Szeryf Tom Kuka z Pondera County ogląda okaleczoną krowę 12 października 2006 roku. Lewe ucho, lewe oko, obszar tkanek wokół szczęki, język, narządy rodne, odbyt i wymiona zostały precyzyjnie usunięte. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Dołączona grafika
Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Szeryf wezwał mnie po swojej pierwszej wizycie na ranczo Petersonów, aby powiedzieć mi o czymś niezwykłym. Na ziemi na południowy wschód od ciała martwej krowy, w odległości około 1,5 metra znaleziono ślad po upadku. Ślad w gruncie i sposób usypania ziemi sugerowały, że krowa została niejako zrzucona ze znacznej wysokości, odbiła się od gruntu w wyznaczonym miejscu i znalazła w pobliżu z nogami i łbem skierowanym na północ.

Dołączona grafika
W centrum fotografii widać wygnieciony ślad i ciało krowy po lewej stronie zdjęcia - w miejscu, gdzie wylądowało po pierwszym odbiciu się od ziemi. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Jedną z tajemnic tego śledztwa był fakt o jakim powiedział mi szeryf. Mianowicie mimo fizycznych dowodów w gruncie, na to, że krowa "odbiła się" w kierunku od południa ku północy, wysokie na 15cm kłosy jęczmienia pod jej ciałem były przygniecione i ułożone w przeciwnym kierunku - od północy w kierunku południowym.

Dołączona grafika
Funkcjonariusze przenieśli krowę, i pod nią ujrzeli przygniecione kłosy jęczmienia - ugniecione w kierunku południowym, zupełnie odwrotnie do fizycznych dowodów jakoby krowa odbiła się od gruntu w kierunku północnym. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.



Umówiłam spotkanie szeryfa z biofizykiem W. C. Levengood w Michigan, aby wyjaśnić tą sprawę. Dziś przeprowadziłam wywiad z W. C. Levengood w jego laboratorium. Tematem naszych rozmów były jego analizy, które miały potwierdzić lub odrzucić hipotezę jakoby krowa została zrzucona z powietrza już martwa i okaleczona.

Dołączona grafika
W.C.Levengood, Biofizyk, Ph.D, Pinelandia Biophysical Laboratory, Grass Lake, Michigan. Fotografia Linda Moulton Howe.




II część artykułu


Tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl
http://www.earthfiles.com

  • 0



#2

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może poprostu jakieś zwyrodnialce świry sie zabawiają? :hmm:
  • 0

#3

marek666.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To była reakcja bydła na wiadomośc że Andrzej Lepper został ministrem rolnictwa :D
  • 0

#4

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcja, jeśli wierzyć, temu co tu piszą, to to się dzieje od prawie 40 lat, wątpię, żeby to robili jacyś psychole. Moim zdaniem albo rząd potrzebuje czegoś do badań albo to kosmici.
  • 0

#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to,że interesuje ich nie tylko gatunek ludzki.
Mogłoby to sugerować,że nadal wszystkiego nie wiedzą o naszym świecie.
Ciekawe czy ludzie też byli znajdowani w takim stanie?
  • 0



#6

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jasne wszystko zwalić na kosmitów :) Po co było by im aż tyle krowich narządów? A tak poza tym to po co reporterowi głowa krowy <unsure>? Może to był tylko pretekst?
  • 0

#7

urban064.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy artykuł. A tak swoją drogą, jeśli rząd potrzebuje jakiś zwierząt do badań to raczej nie kradną
ich z pastwiska :roll:
  • 0

#8

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No jasne wszystko zwalić na kosmitów

Oczywiście! Busha wybrali kosmici, Ja jestem kosmitą, Lepper, Eurycide.

Zanim ktoś coś napisze niech chwilę pomyśli... albo niech tego lepiej nie robi. Niektórzy się głowią od połowy lat siedemdziesiątych i nic nie mogą "wygłowić" :)

PS. Czekam na komentarze po wywiadzie :) Pewnie znowu się pośmiejemy :P
  • 0

#9

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładając że to jendak nie "my" to dlaczego znikają akurat te narządy ciekawe. Może powinni wprowadzić monitoring pól skoro to jest od tak dawna.
  • 0

#10

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może krowy robiły zrzut? :) Jakaś tajna misja, czy coś... Tylko jednej się spadochron nie otworzył :D
Tak na serio to nie wiem o co chodzi. Ale jak wiecie, zawsze jestem za tym, że to obcy :D
  • 0

#11

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To obcy którzy wycieli organy krowie bo u nich te narządy są w stanie zaniku i potrzebują ich by żyć bo są z 4 gęstosci i żywią się tymi z niższych gęstosci tak jak my jemy 2 gęstość czyli kurczaki :mrgreen: :lol :lol :lol
  • 0

#12

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No kolego zapomniales o Amerykanach i ich jedzieniu 5 gestosci w fast fudach :rotfl: :lol :devil:
  • 0

#13

-k@pusz@sty-.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

potrzebują ich by żyć bo są z 4 gęstosci i żywią się tymi z niższych gęstosci tak jak my jemy 2 gęstość czyli kurczaki :mrgreen: :lol :lol :lol


to dlaczego nie wyszachuja calej krowy i jej nie zjedza ??

btw. witam moj 1szy post :> mam nadzieje ze nie ostatni
  • 0

#14

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No nie żartuj przecież każdy wie że szaraki nie mają zęmbów :D .

Witam na forum nowego użytkownika :drink:
  • 0

#15

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mają zebow to fakt, ale mają nanoaparatygebowe i wciągają jedzenie białą trąbką jak na ikonce obok ;(
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych