Skocz do zawartości


Blair Witch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie Blair Witch Project, jeśli nawet okazałby sie totalną bujdą [ w co naprawde wątpie] to zawsze pozostanie pokazem wielkiego kunsztu aktorskiego. Tego strachu sie po prostu nie da udawać ! Na pewno im sie coś działo albo wpuścili jakąś grupkę do lasu, i ich straszyli. nie ma mowy żeby to było normalnie nagrywane jak każdy inny film.
  • 0

#17

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, a xenomorphy w Alienie to prawdziwe chodowane przez armię USA bestie.

Trochę więcej wiary w aktorów i mniej emocji przy oglądaniu..
  • 0

#18

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Indoctrine, Vostorion - dobry aktor potrafi zagrać bardzo przekonująco, tym bardziej, gdy film jest stylizowany na produkcję stricte amatorską.
W każdej legendzie jest ziarnko prawdy, ale w tym przypadku jest to jedynie ziarnko, niemalże niewidoczne. Nie zapominajmy że to nie jest AŻ film, lecz TYLKO film.
  • 0



#19

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i prawda, ale nie widziałem jak dotąd w innych filmach żadnego aktora o umiejętnościach jak w BWP. Jak podrzucicie jakiś tytuł to chętnie obejrze i porównam ;-)
  • 0

#20

Włóczykij.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film to niestety fikcja, tak samo jak legenda o wiedźmie. Wszysko wymyślone. Szkoda, bo jak pierwszy raz oglądałem, to miałem w gaciach ;)
  • 0

#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak pierwszy raz oglądałem, to miałem w gaciach ;)

to lepiej nie wchodź do tego lasu :)
  • 0

#22

Włóczykij.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raz się żyje ;)
  • 0

#23

MaD.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cała legenda o wiedzmie jest wymyślona przez twórców filmu podobno przed premiera twórcy porozwieszali plakaty ze zdjeciami 4 bohaterów a film był krecony tak ,że tych 4 aktorów udało sie do lasu i niewiedzieli kiedy ekipa zafunduje im "atak" dlatego wyszło tak autentycznie.

Też chciałbym wierzyć ze ten film to prawda ale niestety jest inaczej.
  • 0

#24

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla filmu BWP stworzono całą kampanię, byle by tylko ludzie uwierzyli. Były wywiady z policją, która znalazła kasety, były pamiętniki tych studentów, były spreparowane kasety zdjęcia czy co tam oni mieli (podniszczone, żeby wydawało się, że długo leżały w lesie). Ale to tylko fikcja :) choć Vostorion, ma rację, jak ogląda się film, ten niesamowity strach i przerażenie aktorów udzielają się widzowi. Świetny horror, jeszcze na żadnym tak sie nie bałam :P
  • 0

#25

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla filmu BWP stworzono całą kampanię, byle by tylko ludzie uwierzyli

To jest fajne, postarali sie zrobić dobry film i im sie udalo.
A teraz amerykanie myślą. Dodamy jeszcze 3 wybuchy, tą zabije kosiarka, ona mu odetnie ręke....i gites - hicior murowany.
  • 0

#26

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz amerykanie myślą. Dodamy jeszcze 3 wybuchy, tą zabije kosiarka, ona mu odetnie ręke....i gites - hicior murowany.

Dlatego tez właśnie amerykańskie horrory są na ogół tak żałosne ze nawet już nie śmieszne, tylko odpychające. Nie chce uogólniać, bo mają pare naprawde kultowych produkcji, ale no cóż, jak jest to każdy widzi. Kapitalizm zniszczył ten naród.
  • 0

#27

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

amerykańskie horrory są na ogół tak żałosne ze nawet już nie śmieszne

coś na kształt Domu woskowych Ciał z Hiltonówną ? :) czy ktoś to widział w ogóle?
  • 0

#28

Steamed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja oglądałam xD ... wspaniały film. Hiltonka sie popisała kunsztem aktorskim i stringami wystajacymi z dresu .... Sexii ^^
Chociaż pomysł na film zły nie jest i mogłby być naprawdę fajny movie, zbadziewiony jest trochę ...

A co do Blair Witch Project to jest naprawde fajny film, oglądałam z kumpelami w nocy ... spałyśmy w salonie z takimi naprawdę wilekimi oknami, w których było widać las ... Całą noc srałyśmy w gacie, w ogóle shizy miałyśmy niezłe.
Efektowny film ...
  • 0

#29

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tego calego 'Domu woskowych cial" wyszla jakas kiepska komedia, nic wiecej.
Co do Blair Witch Project.. Pierwsza czesc nawet uszla, a o drugiej lepiej nie wspominac. Totalna kompromitacja. Historia zostala oczywiscie wymyslona i czytajac niektore posty powyzej, ktore mowia o tym, ze to sie dzialo naprawde to tylko smiac sie chce ;)


@up

Całą noc srałyśmy w gacie, w ogóle shizy miałyśmy niezłe.

To radze nie ogladac wiecej tego typu filmow :)
  • 0



#30

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja wlasnie wczoraj popelnilem ten blad i obejrzalem ten film -sam w domu- nie moglem spac :) nie cierpie horrorow. Film ten jest fenomenem poniewaz na jego produkcje wydano smieszne pienadze bodajrze ok 40 tys dolarow albo mniej a zarobiono miliony :) histora jest prawdopodobnie nie prawdziwa choc trafilem na pare informacji, ktore jednak potwierdzaja ze jest na faktach. szkoda ze to nie prawdziwe taasmy :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych