Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamrażanie ludzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno szybciej jesteśmy w stanie osiągnąć nieśmiertelność, niż możliwość podróży w czasie.

Bo pierwsze jest jak najbardziej możliwe dzięki klonowaniu i możliwości transferu osobowości. Na to jeszcze kilkadziesiąt (a nawet kilkanaście) lat poczekamy, jeśli się wcześniej nie powyrzynamy.
A drugie jest po prostu niemożliwe (przynajmniej w sposób, jaki niektórzy sobie wyobrażają).
  • 0

#17

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pewno szybciej jesteśmy w stanie osiągnąć nieśmiertelność, niż możliwość podróży w czasie.


Ja słyszałem, że podróż w czasie jest bardziej prawdopodobna niż np. skonstruowanie perpetuum-mobile.

A co do klonowania, bo mnie to zainteresowało, "możliwości transferu osobowości" - przez jakieś kabelki, czy coś?
Może jakieś fale? Aha, i to jest jakaś hipoteza czy istnieje rzeczywiście taka możliwość??? :o
  • 0



#18

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem, że podróż w czasie jest bardziej prawdopodobna niż np. skonstruowanie perpetuum-mobile.

Ja slyszalem, ze w roku 2012 na ziemie wkrocza niebieskie malpy z planety Xingorm, pomniejsza nas platikowymi pistolecikami i zrobia z nas zupe. Slyszalem tez od kolegi z klasy, ze 3 do potegi 3 jest 9.

Czy to znaczy, ze tak jest na prawde? Raczej nie.
Niby dlaczego podroze w czasie mialyby byc latwiejsze od skonstruwania perpetum-mobile? No tak, przeciez ty tylko gdzies o tym slyszales.
Skoro nie masz w temacie pojecia, to po co sie wypowiadasz?

Czlowiek codziennie slyszy tysiace bzdur. Czy to jest powod by sie tym chwalic? Rownie dobrze moge powiedziec, ze ja slyszalem, ze w garazu Filipa Komunickiego klonowano ludzi i martwych wskrzeszano.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wracajac do tematu,
to fajnie bylo, gdyby faktycznie udalo sie wskrzesic czlowieka. Daloby to wiele odpowiedzi na meczace ludzi od tysiecy lat pytania. Ciekawmi mnie. czy taki czlowiek bedzie nadal taki jak przedtem? Co bedzie pamietal po obudzieniu, itd.

Co do podrozy w czasie, to ja w to nie wierze. Jak komus sie to uda to porozmawiamy. Czasu nie da sie cofnac i tyle.
To jest bezsensowne i nielogiczne. Film mozesz przesuwac do tylu i do przodu. Gdy go przewijasz, przewijasz calosc nagrania. Wiec albo film cofa sie w calosci, albo nie cofa sie go wcale. Nie mozna cofnac zycia pojedynczej osoby nie ruszajac reszty. Nie da sie.
  • 0

#19

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

MMMmmm rozmarzyłem się przez to wszystko o Apokalipsie Zombii ( zamrożą, rozmrożą a tu będzie zombiak :mrgreen: ).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych