Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia z IRANU jakich nie zobaczycie w mediach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#31

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzimy Izrael jako awangardę Stanów Zjednoczonych w naszym islamskim świecie. To jest znienawidzony wróg który musi być zwalczany póki nie otrzyma tego na co zasługuje. Ten wróg jest największym niebezpieczeństwem dla przyszłych pokoleń i przyszłości naszej ziemi (... ) Naszym najważniejszym celem jest walka przeciwko Izraelowi (...) Nasza walka skończy się kiedy ten byt zostanie wymazany. Nie uznajemy układów politycznych, wstrzymania ognia ani układów pokojowych, oddzielnych czy kompleksowych.

Energicznie potępiamy wszystkie plany negocjacji z Izraelem, a wszystkich negocjatorów uznajemy za wrogów, gdyż tego typu negocjacje są tylko uznaniem dla syjonistycznej okupacji Palestyny



To są słowa Mahmuda Ahmadineżada,prezydenta Iranu.
Aby zniszczyć Izrael musi niestety użyć broni jądrowej.
Innej opcji nie widzę.
  • 0



#32

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aby zniszczyć Izrael musi niestety użyć broni jądrowej.
Innej opcji nie widzę.

Trochę sobie dopisujesz... ja tam nie widziałem deklaracji o używaniu broni atmowej.

Poza tym pisałem już o tym, że Ahmadineżad to taki Irański Lepper. U nas krzyczy:"Balcerowicz musi odejść!", a tamten :"Izrael musi zniknąć!". Jednak w rozmowach z zachodnimi politykami czy dziennikarzami rura mu mięknie. Ale na balkonie do tłumu tak sobie może wykrzykiwać. Czysta polityka.
  • 0

#33

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale tam "lepper" rzadzi a u nas nie... :mlotek:
  • 0

#34

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie jestem za wojną w Iranie. Kazda wojna jest złem jak by na to nie patrzeć.
Zobaczymy co przyniesie czas...jeżeli USA zaatakuje, to zginie napewno wiele niewinnych osób. Chcoiaż z drugiej strony jeżeli całkowicie odpuści, a Iran w tym czasie stworzy bombe atomowa i ją urzyje, pojawia sie słowa krytyki wobec UsA.
Pożyjemy zobaczymy :)
  • 0

#35

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym chcial zeby tylko bylo bombardowanie obiektow wojskowych i nuklearnych, jesli juz ma dojsc do tej wojny, wtedy obedzie sie bez duzych strat wsrod cywili :/
  • 0

#36

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rybak ale niestety wojna dotknie wszystkich...
i to jest najgorsze... :ojej:
  • 0

#37

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedynie zauważam, że nawet zbrodniczy kraj można, jak się chce, wypromować na zdjęciach na wspaniały i piękny kraj.


Tak :D

Zbrodnie Izraela przeciw ludzkości:

http://www.islam-in-...s/zbrodnie.php3

I wypromowany na wspaniały i piękny kraj między innymi przez biura podróży:

http://images.google...amp;btnG=Szukaj
  • 0

#38

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tam "lepper" rzadzi a u nas nie...

??
A u nas co robi??

Irański Lepper nie może tak sobie odpalić żadnej rakiety... nawet z bronią jądrową (o ile za x czasu będą ją mieli).

Ja bym chcial zeby tylko bylo bombardowanie obiektow wojskowych i nuklearnych

to żałosne, że Polacy - ludzie po dwóch wojnach światowych, rozbiorach, powstaniach, milionach ofiar i prawie pięćdziesięciu lat komunizmu wypisują takie... farmazony...
  • 0

#39

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja popieram w pełni działani Iranu :drink: jesli USA ma głowice atomowe to dlaczego Iran nie mozem miec, bo co, w tedy USA niebedzie go mogło szntazowac, jesli Polska chciała by posiadac głowice, to nas tez oskarzą o łamanie praw człowieka i wykorzystanie ich wcelu zemsty na sąsiadach za wydzielone krzywdy w czasie dawnych wojen? to chore, niech sie USA pozbyje swoich głowic, a puzniej niech wprowadzają pokuj na swiecie, drogom pokojową a nie tyranią i rozkazami :wall:
  • 0

#40

protois.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tylko USA posiada glowice nuklearne. Tylko o USA najwiecej sie mowi bo maja najnowoczesniejsza armie, najwiecej kasy i najwiecej robia zamieszania. A sojusznicy USA napewno sie znajda np. Wielka Brytania
do tego w ktoryms watku bylo napisane o tym ze Iran wspolpracuje z Korea Polnocna to juz widac o czym to swiadczy
  • 0

#41

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i to ma usprawiedliwiać atak USA na Iran? Po co to wymieniasz, każdy kraj ma swoje mroczne historyki.

Jasne, że ma. USA też, jeśli to chciałeś ode mnie usłyszeć. Nie mówię, że to ma usprawiedliwiać atak na Iran, ale jeśli prace nad wzbogacaniem uranu zajdą zbyt daleko, pomimo wyraźnych ostrzeżeń, to trzeba liczyć sę z możliwością, że Iran pragnie stworzyć bombę A. Lepiej dmuchać na zimne moim zdaniem. Bo co jeśli my tu tak pobłażliwie, a tak, wzbogacajcie sobie, przecież to na elektrownie, a potem nagle podziemny test bomby w Iranie i co wtedy?

Niestety państwo muzułmańskie nie powinno posiadać takiej broni (nie, nie mam nic do islamu. Ale mam wiele do państw islamskich), a tym bardziej państwo tak antyzachodnie/antyamerykańskie/antyizraelskie.

A co powiesz mi o amerykańskim Guantanamo? Tam mają dużo swobód?

Oczywiście, że nie. W więzieniach ani obozach jenieckich też nie ma swobód i wcale za tymi ludźmi nie płaczę. Niestety sito w odsyłaniu do Guantamano (tylko najbardziej winni tam lecą) jest dość duże (mało przypadków jest pomyłek, choć i one oczywiście się zdarzają - w tym przypadku wypłaca się odszkodowanie w $). Nikt tam nie siedzi za niewinność.

A gdzie masz biało na czarnym, że oni chcą tą broń atomową??

Trzeba się z tym liczyć. Jak zwykle duży w tym udział mają sowieci a z nimi zawsze była brudna robota. Poza tym nie za bardzo orientuję się w zapotrzebowaniu energetycznym Iranu - pytanie, czy oni na serio potrzebują elektrowni atomowej?

Energia atomu jest zbyt niebezpieczna, aby mógł ją mieć każdy.
  • 0



#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiecie co?? Takie same argumenty mieli przeciwko Irakowi i zobaczcie co się teraz dzieje na świecie... Ameryka idzie w złym kierunku wywołując 3 wojne światową...
Kto na tym najbardziej ucierpi?? Niewinne kraje bo napewno nie Ameryka...

Wspomnicie te słowa...

Zanim Bush został prezydentem świat był lepszy.
  • 0

#43

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ameryka idzie w złym kierunku wywołując 3 wojne światową...

To już trochę przesadzone stwierdzenie :) Dużo bardziej niż trochę :) Wojna światowa, sama w sobie, już praktycznie nie ma prawa się pojawić. No, chyba że za taką uważasz walkę z międzynarodowym terroryzmem, choć w tym przypadku nazwa taka też jest nieadekwatna.

Zanim Bush został prezydentem świat był lepszy.


Z pewnością? Zatem Irak z Saddamem na czele był lepszy? Ciekawe podejście - USA złem całego świata :P
  • 0



#44

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety państwo muzułmańskie nie powinno posiadać takiej broni
(...)
Energia atomu jest zbyt niebezpieczna, aby mógł ją mieć każdy.

Ale Izrael już z atomem może biegać. Ten sam który dokonywał agresjii na Egipt i Liban, i który gdyby nie działalność Arafata zezwoliłby na egzystencje Palestyńczyków w obozach dla uchodżćów -_-'
Extra.
  • 0

#45

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale Izrael już z atomem może biegać. Ten sam który dokonywał agresjii na Egipt i Liban, i który gdyby nie działalność Arafata zezwoliłby na egzystencje Palestyńczyków w obozach dla uchodżćów -_-'
Extra.

Ale Izrael choc mial do tego sto okazji nigdy nie uzyl broni atomowej ani nawet nie wspominal o uzyciu jej przeciwko jakiemus panstwu..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych