Skocz do zawartości


Billy Meier


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O Sitchinie akurat wiem dużo, bo teoriami od starożytnych odwiedzinach kosmitów interesowałem sie swego czasu dość mocno. "Dwunastą planetę" i parę innych tego typu książek mam w domu do dzisiaj. Tylko do UFO w czasach współczesnych miałem zawsze spory dystans.


akurat wspominając o Sitchinie nie miałem na myśli Ciebie i była to wyraźna aluzja w kierunku kogoś innego, więc po co bierzesz to tak do siebie??

Muhad, zrozum, ja w swojej wypowiedzi postawiłem się w sytuacji osoby, która ZUPEŁNIE NIE MA POJĘCIA, kim jest Billy Meier i kim są (jeśli w ogóle są) Plejadanie. Dla kogoś takiego Twoja wypowiedź byłaby jedynym wyznacznikiem i logicznie wynikało z niej tylko jedno - TO, CO NAPISAŁEM.


Mniejsza o to; ale nie musisz pokazywać na każdym kroku jak kwestie związane z UFO bardzo Cię bawią.
Ja to wiem, oni to wiedzą ale ciągle o tym nikomu nie musisz przypominać i to w ten sposób.
Mnie osobiście drażni coś takiego i to bardzo.

Oczywiście, o Plejadanach nieco wiem i powtarzam jeszcze raz: Wiedziałem, że w swoich wypowiedziach masz na myśli ludzkie prześladowania Meiera. Zażartowałem z premedytacja, można nawet powiedzieć - złośliwie. I za to przepraszam.


i dopiero teraz się do tego przyznajesz??


Przecież Ty także, kiedy tylko jest okazja, nie pozostawiasz suchej nitki na naukowcach. Chyba mi nie powiesz, że się z nich nie nabijasz?


Jest zasadnicza różnica pomiędzy Tematem NAUKOWCY a UFO.
Nie porównuj tych dwóch zagadnień bo to nie to samo.

Ja nie śmieję się z wszystkich Naukowców i nie drwię z wszystkiego, jedynie z głupoty która jest powszechna
.Natomiast pojęcie UFO i samo zjawisko jest(narazie) tematem Tabu, który niemal wszyscy negują i wyśmiewają.

Ty tego nie zrozumiesz, bo gdybyś rozumiał to nie było by rozmowy na ten temat.

A powiedz mi, czy to nastawienie jest wynikiem lektury fachowych prac naukowych, podręczników, czy choćby książek popularnonaukowych poruszających stosowną tematykę? Czy tylko wniosek wysnuty z poznania opinii jednej strony - tych, którzy z założenia naukowców mają za nadętych i zaślepionych bufonów. Pomyśl o tym, kiedy przyjdzie Ci kiedyś jeszcze mnie oskarżać np. o nieznajomość książek o Billym Meierze ...


Poprostu nigdy nie widziałeś podobnego zjawiska jakim jest UFO.Ja np. byłem świadkiem welokrotnych obserwacji i nie mam tu na myśli meteorów, bolidów ,sond kosmicznych, helkopterów, samolotów, gazów ziemnych czy balonów, bo doskanale potrafię odróżnić te zjawiska.

Jeśli chodzi o oskarżenia, to gdyby nie zaistniała sytuacja , o której teraz dyskutujemy, to zapewne nie było by oskarżeń.Sam sobie jesteś winien i miej pretensje tylko do siebie.


A o sprawach związanych z UFO ostatnio prawie w ogóle się nie wypowiadam, nie mówiąc już o nabijaniu się.


i niech tak zostanie.

Nie rozumiem... :o
Sam o "rewelacjach" Meiera nt. księżyców Jowisza, Wielkiej Czerwonej Plamy i silników tachionowych wspominałeś w pierwszym poście. Więc w końcu jak jest?


Nie potrafię spamiętać wszystkiego co napisałem i co przeczytałem i nie rób takich wielkich oczu, bo CI patrzałki popękają ;)

O silnikach tachionowych napewno wspomniałem i temu nie zaprzeczam. W tym też jest coś dziwnego?? On o tych silnikach mówił zanim zaczęto o tym oficjalnie mówić.

O czerwonym leju na planecie wspomniał jedynie jako lej wiatru. Może nie potrafił nazwać inaczej zjawiska ,które widział?
  • 0

#62

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i dopiero teraz się do tego przyznajesz??

Mówię to już od trzech postów...

O czerwonym leju na planecie wspomniał jedynie jako lej wiatru. Może nie potrafił nazwać inaczej zjawiska ,które widział?

Ja tylko komentowałem to, co napisałeś w swoim artykule. A jak byk, było tam napisane: "gigantyczny wirujący lej powietrza"...
  • 0



#63

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Znalazłem ostatnio ciekawe zdjęcia tzw. pistoleta laserowego, który Billy otrzymał od Plejadan.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Są one bardzo kontrowersyjne i po ich ukazaniu Billy stracił wiarygodność. Nie wiem czy jest to celowa mistyfikacja czy może ten pistolet tak wygląda. Co wy o tym myślicie?

Źródło

Pozdrawiam
  • 0

#64

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zenada, zabawki no ale podobno Meier slynal z tworzenia materialow dezinformujacych i osmieszajacych samego siebie :)
  • 0

#65

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To akurat wygląda jak pistolet na wodę :lol
  • 0

#66

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne jest to, że na zdjęciach nie widać twarzy Plejadanek, które trzymają ten pistolet. Inną ciekawą sprawą jest to, że Billy posiada bodajże 2 zdjęcia Plejadanek, które się z nim kontaktowały, a przecież odbywał tyle podróży. Podobno Plejadanie zabronili mu robić jakichkolwiek zdjęć :/ Ja osobiście nie wiem co o tym myśleć.

Pozdrawiam
  • 0

#67

GAL.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poznalem osobę pana Meiera dzieki niniejszemu portalowi i NPN i jego osoba bardzo mnie zainteresowala. Udalo mi sie znalezc w sieci ebooka - Moosbrugger Guiro - Ufo z Plejad. Niestety zawiodlem sie. Przede wszystkim na zdjeciach. Dlaczego Plejadianki sa zamazane, podczas gdy na zdjeciach jednej z nich trzymajacej pistolet sa doskonalej jakosci, ale nie widac calej postaci? Zastanawiajace sa tez pokretne tlumaczenia o probie falszerstwa majacej udowodnic prawdziwosc tych prawdziwych. Jest tez taka fota z samochodem i rzekomym ufo, ktora wyglada po prostu jak zdjecie resoraka i naszyjnika (jego "niemniej slynnej" zony?).

Nie rozumiem tez jakie naprawde mja intencje Plejadianie. Ukrywac sie, czy sie ujawnic? Jezeli w tym drugim ma im pomoc osoba Edwarda to czemu go nie wespra jakimis pozaziemskimi sposobami. Pozuja swym UFem do zdjec, czy nie chca aby je wykonywal?

Przypominam, ze pan Meier byl leczony psychiatrycznie. I chociaz uwazam, ze cienka jest granica pomiedzy geniuszem a szalenstwem to nalezalo by rowniez na to zwrocic uwage.
  • 0

#68

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co nowego u Eduarda Meiera?

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem, którego dla organizacji NPN udzielił Michael Horn, przyjaciel i oficjalny przedstawiciel Eduarda Meiera. Dowiemy się w nim o tym, co dzieje się obecnie u najbardziej kontrowersyjnego kontaktowca i dlaczego nie zaprezentuje on już nowych dowodów w swej sprawie. Na 1 marca Michael zapowiada także prezentacje kolejnego ważnego dowodu na prawdziwość kontaktów Szwajcara z Plejadanami...

Dołączona grafika

NPN: Zacznijmy może od najnowszych wydarzeń. Ostatnio wydany został film pt. „Cicha rewolucja prawdy” („The Silent Revolution of Truth”). Czy świadczy to wciąż o dużym zainteresowaniu Meierem? Jaki cel stoi za tym dokumentem? Może przyczyną jest to, że w rzeczywistości, nikt nie potrafi obalić tego, o czym mówi?

Michael Horn: Nowy film dokumentalny, „Cicha rewolucja prawdy”, zawiera osobiste odpowiedzi Billy’ego Meiera na wiele pytań a także opowieści o jego życiu. Na ten temat wypowiadają się także inni świadkowie, eksperci itd. Powstał z tego powodu, że istnieje wciąż rosnące zapotrzebowanie na informacje w sprawie przypadku Meiera. Pozwoliliśmy nawet sceptykowi, aby wytoczył najcięższe argumenty przeciw Meierowi… i nie udaje mu się to.

NPN: Aby wydawać wnioski na temat Meiera, trzeba dogłębnie poznać jego przypadek. Często mamy do czynienia ze sprzecznymi informacjami na jego temat. Czy rzeczywiście dowody przez niego przedstawione (jak fotografie, filmy, nagrania odgłosów statku czy próbki metali) zostały rzeczywiście ostatecznie uznane za mistyfikację, jak wielu uważa?

MH: Mówienie, że Meier został zdemaskowany nie jest wcale prawdą. Jest wręcz przeciwnie. Jego dowody wytrzymały próbę czasu i zyskały uznanie wielu naukowców. Zainteresowanym polecam artykuły na ten temat umieszczone na mojej stronie internetowej.

NPN: Wielu ludzi pyta o przypadki fałszerstw Meiera a także oskarżenia i uwagi sceptyków. Wspomina się o zdjęciach skopiowanych z książek lub telewizji. Dochodzą do tego również oskarżenia jego żony. Dlaczego osoby starające się udowodnić Meierowi oszustwo nie są w stanie zwieńczyć swego dzieła?

Dołączona grafika

MH: Żadna z fotografii Meiera nie została skopiowana ani z książki ani z innego źródła. Istniały osoby, które starały się podrobić jego zdjęcia, ale są one tak fantastyczne i niepowtarzalne, że nie mogli ani zakwestionować ich autentyczności, wyjaśnić ich pochodzenia a nawet dokonać reprodukcji. Jego żona a także 16 innych osób przeszło badania wykrywaczem kłamstw, których wyniki w 100% potwierdziły prawdziwość oświadczeń i dowodów Meiera.

NPN: Czy znasz naukowców, którzy potwierdzają prawdziwość dowodów Billy’ego?

MH: Aby się o tym przekonać można zajrzeć do umieszczonych na mojej stronie dokumentów zawierających komentarze ekspertów. Osobiście spotkałem się z Davidem Froningiem, który również to potwierdza.

NPN: Ludzie zastanawiają się także nad innymi świadkami obserwacji. Co oni mówią? Czy sam widziałeś plejadański statek?

MH: Przeprowadziliśmy wywiady z wieloma świadkami. Kontakty zaś utrzymują się do dziś dnia. Sam nigdy nie widziałem statku Plejadan.

NPN: Jaki jest według ciebie najbardziej niepowtarzalny dowód na kontakty Meiera?

Dołączona grafika

MH: Dużo z nich zawiera się w jego listach z 1951 i 1958 roku. Niedługo opublikuje nowe zdumiewające dowody, które leżą poza wszelkimi wątpliwościami. 1 marca zaprezentuje go na międzynarodowym kongresie ufologicznym. Wkrótce potem, przedstawię wam informacje na ten temat.

NPN: Jakie są prognozy Meiera na najbliższe lata? Czy proroctwa Henocha wypełniają się na naszych oczach?

MH: Można powiedzieć, że niektóre rzeczy mają się lepiej, ale z innymi jednak tam nie jest. To od każdego z nas zależy to, czy rzeczy zmienią się na lepsze...

NPN: Co obecnie dzieje się z Meierem? Czy zaskoczy nas jakimiś nowymi dowodami w swej sprawie?

MH: Nie należy już spodziewać się żadnych dowodów. Jeśli jakiekolwiek się pojawią, będą miały niestety wyraz w postaci wypełnionych proroctw.

NPN: Michael, dziękujemy za wyjaśnienie nam kilku istotnych spraw. Oczekujemy zatem informacji na temat zapowiedziane prezentacji. Dziękujemy bardzo i prosimy, abyś przy następnej okazji przekazał Billy’emu pozdrowienia od polskich czytelników.

MH: Dopilnuję, aby wasze pozdrowienia dotarły do Billego. Odpowiedziałem na zadane pytanie najlepiej jak mogłem.


źródło: http://npn.ehost.pl/...o...4&Itemid=42
  • 0



#69

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Meier podał że Saturn posiada 19 księżyców w tamtych latach było znane tylko ok. 10 a teraz znamy już 18

Teraz to my znamy ich 56. Trochę sie Meier pomylił...

W tej chwili znamy ich: "61 naturalnych satelitów Saturna (3 niepotwierdzone ostatecznie)" ;) według Wikipedii, jednak na mojej podkładce na biurko pisze, że jest ich 20 :o , no a z kolei Jowisz 63 księżyce posiada, a na mojej podkładce pisze, że 18 O.o :o ... kiedyś już zauważyłem na niej błąd także z odległością księżyca od ziemi - pamiętajcie by nie ufać podkładką.

Ciekawe czy twórca tematu po postu przekręcił liczbę...

PS. Czy w księgarni dostanę książkę o tym facecie? Jak szukałem na necie to nie znalazłem :( ...
  • 0

#70

urantii.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie pochodzi z archiwów FIGU a więc organizacji Billego. Jednak podpis pod zdjęciem brzmi: Amerykanka wyglądająca jak pozaziemianka Asket złośliwie sfałszowana przez MiB.
  • 0

#71

urantii.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

To jest orginalne zdjęcie wzięte z książki Guido Moosbruggera.
  • 0

#72

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Te wszystkie zdjecia to chyba jakies celowe robienie sobie zartow, jaj (jak zwal tak zwal). Dla mnie wrecz kuriozalne. P.s. czemu ta Plejadanka ma image jak ziemianka z lat 70 ?
  • 0

#73

urantii.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są to celowe próby dezinformacji. Informuje się potem publiczność, że znalazło się tą osobę, która pozowała do zdjęć Meiera.

Co zaś się tyczy niewyraźności tych zdjęć, to statki promienne (czyli UFO), zaopatrone są w radiacyjne tarcze ochronne neutralizujące grawitację i tarcie aerodynamiczne, stąd ich paseżerowie nie są narażeni na ogromne przeciążenia podczas manewrów, które daleko w tyle pozostawiają przecież manewry np. odrzutowców. Promieniowanie to ma wpływ na emulsję światłoczułą zawartą w filmie fotograficznym. W rzecy samej zostaje ona całowicie zniszczona. Zdaje się, że wpływ promieniowania kosmicznego /zdjęcie zrobione zostało we wnętrzu statku Asket we wszechświecie DAL/ nie jest tu także bez wpływu. Więcej informacji tutaj: www.eraintegracji.pl.tl
  • 0

#74

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja wysmiewałem wszystko z góry na dół tego Billego - te obiekty UFO, jakieś hmm prymitywne, pistolecik mnie znokautował i ten zwykły mikrofon tej plejadynki w stylu lat 70 ... az no wlasnie - mikrofon okazał się uchem ! :P , tak czy owak może to być jakis element maski i jednak fakt, że aż za bardzo przypomina kobiete lat 70 to podchodzę to Billego sceptycznie.
  • 0



#75

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wytłumaczcie mi w jaki sposób Meier niby jest autorytetem, skoro swoje "ufa" wieszał na sznurkach?? Przeciez to stary oszust a nie autorytet.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych