Skocz do zawartości


Billy Meier


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może oni zainspirowali mu żeby zapuścił
  • 0

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

podobno...Billego ciągle próbowali upokorzyć i przyłapać na oszustwie.Różne rzeczy wymyślano na jego temat.
  • 0

#48

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, tego to po Plejadanach bym się nie spodziewał! Nieładnie...
Tak biednego Billy' ego prześladować...
Wstrętni kosmici... :/
...

:lol
  • 0



#49 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będę się zniżał do Twojego niskigo poziomu ....zalosny jestes.
  • 0

#50

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, nie przesadzaj z tym zniżaniem się. A tekst z moją żałosnością mogłeś sobie darować, bo był niewspółmierny do tego, co napisałem. :/ Wiem, że za mną nie przepadasz, ale tu trochę przegiąłeś. Personalna aluzja z Twojej strony była tu jak najbardziej zbędna. Ja przecież tylko skomentowałem wypowiedź i postąpiłbym tak samo w przypadku każdej innej osoby, która coś takiego by napisała.

Po prostu Twoja wypowiedź w kontekście wcześniejszych zabrzmiała tak, jakbyś swoje zarzuty kierował bezpośrednio do Plejadan. Nie mogłem się powstrzymać przed żartobliwym komentarzem. Swoją drogą, nie byłoby żadnego "kłopotu", gdybyś bardziej jednoznacznie formułował swoje wypowiedzi. ;)

Sorry, jeśli moja wypowiedź Cię aż tak mocno uraziła. Przynajmniej biorąc pod uwagę Twoją ripostę, tak to wygląda. Mam radę: Wyluzuj trochę :)
  • -1



#51

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby móc się na ten temat wypowiedzieć radzę przeczytać pare książek o nim i jego kontaktach :mlotek:
  • 0

#52

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawia mnie jedno.. slyszalem, ze Meier podróżował z Plejadanami po Układzie Słonecznym, odwiedził również ich planetę, Errę. czemu więc, nie zrobił tam żadnych zdjęć ?

a co do zdjęcia przedstawiającego Semjase, to podobno jest to jakaś amerykańska aktorka.

nadal czekam na to, by jakas biegła w tym temacie osoba wyjasnila mi te kwestie.
;)
  • 0

#53

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazlem cos takiego:
http://x10.putfile.c...34609263024.jpg
Ale ja tam podobienstwa duzego nie widze... co nie zmienia faktu ze ta stylizacja na lata 70-te jest podejrzana :>

czy ma ktos fotki z tego polaczenia stacji rosyjskiej i amerykanskiej bo nie moge znalezc w necie?
  • 0

#54

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ma ktos fotki z tego polaczenia stacji rosyjskiej i amerykanskiej bo nie moge znalezc w necie?

po wpisaniu w google "soyuz apollo meier" znalazłem jedynie obrazek przedstawiający połączenie się stacji. nic więcej. :hmm:
  • 0

#55

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy ma ktos fotki z tego polaczenia stacji rosyjskiej i amerykanskiej bo nie moge znalezc w necie?

Wystukaj w google ISS (grafika). Jest tam tego bez liku.
  • 0



#56 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad, nie przesadzaj z tym zniżaniem się. A tekst z moją żałosnością mogłeś sobie darować, bo był niewspółmierny do tego, co napisałem. :/


A żebyś wiedział ,że był bo najpierw strugasz ważniaka i niewinnego, że nigdy nie prowokujesz, a tutaj to co zrobiłeś??
Nie denerwuj mnie nawet.
To była dla mnie prowokacja, zresztą nie pierwsza i zapewne nie ostatnia.
Ja tylko to, ja tylko tamto......daj spokój...umywać rączki to se możesz w łazience.
Przeczytałeś którąkolwiek książkę na temat Billego?
To zanim zabierzesz głos, to najpierw przeczytaj książkę a będziesz wiedział co miałem na myśli.
Innej rady nie ma.

Nie mogłem się powstrzymać przed żartobliwym komentarzem. Swoją drogą, nie byłoby żadnego "kłopotu",gdybyś bardziej jednoznacznie formułował swoje wypowiedzi. ;)


Dla mnie ta wypowiedź była idiotyczna Mariush i wynikała z Twojej niewiedzy na ten konkretny temat.

Mam radę: Wyluzuj trochę :)


Wyluzuję wtedy, gdy przestaniesz w idiotyczny sposób nabijać się z tej tematyki.


nadal czekam na to, by jakas biegła w tym temacie osoba wyjasnila mi te kwestie.
;)



Bo mu nie pozwolili. Gdybyś przeczytał jedną książkę Garego Kindera to wiedziałbyś.

A z tą aktorką to puścili famę Ci, co chcieli go zdemaskować.


Znalazlem cos takiego:
http://x10.putfile.c...34609263024.jpg
Ale ja tam podobienstwa duzego nie widze... co nie zmienia faktu ze ta stylizacja na lata 70-te jest podejrzana :>


Kobieta na pierwszej fotce ma mniej pdłużną twarz, węższe nozdrza i widać to dokładnie. Oczy inne...kiepskie prównanie.Jedynie co podobne to fryzura.
  • 0

#57

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panowie, to jest tylko forum, to sa tylko zainteresowania i marzenia itd. Wszelkie personalne klotnie sa naprawde zbedne, wrecz bezsensowne. Wyjdzcie na dwor, jest wiosna (choc szczerze mowiac to troche zimno ostatnio :P ) napijscie sie piwa ze znajomymi itd. :P :D
  • 0

#58

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może za poniższy wstęp zostanę ukarany warnem, ale mimo wszystko spróbuję...

1) Przeczytałeś którąkolwiek książkę na temat Billego?
2) To zanim zabierzesz głos, to najpierw przeczytaj książkę a będziesz wiedział co miałem na myśli.
3) Dla mnie ta wypowiedź była idiotyczna Mariush i wynikała z Twojej niewiedzy na ten konkretny temat.

ad. 1: Nie. Szczerze, to szkoda mi na nie pieniędzy. Może kiedyś, dawniej, inaczej bym na to patrzył.
ad. 2: A historię Billiy' ego znam na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co miałeś na myśli.
ad. 3: Moja wypowiedź wynikała właśnie z pewnej rozbieżności między tym, co chciałeś przekazać, a tym, co jak najbardziej można było wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Zresztą, sam popatrz na poniższą wymianę zdań:


- na tej stronce są szkice Plejadan, mężczyzni jak widać noszą brody
- To, że Plejadanie mają brody mnie nie dziwi, sam Meier ma.... Jakby nie miał, to pewnie byliby bez zarostu.
- Może oni zainspirowali mu żeby zapuścił
- podobno...Billego ciągle próbowali upokorzyć i przyłapać na oszustwie. Różne rzeczy wymyślano na jego temat.


W pewnym sensie Przemo ma rację, bo to co napisałem, można od biedy nazwać złośliwym żartem. Żartem, w którym po prostu zwróciłem uwagę na nieznaczny, ale mający zabawny wydźwięk, błąd językowy (logiczny). ;)

Jednakże za ów żart przepraszam raz jeszcze.
I naprawdę niepotrzebnie się aż tak unosisz.


----------------------------

A teraz, żeby nie było OT, kilka komentarzy. Odniosłem się w nich tylko do weryfikowalnych konkretów - pozostałe niesprawdzalne informacje pozostawiłem w świętym spokoju :)

... jeszcze jedna niewiarygodna rzecz a więc dane astronomiczne które Meier przekazał dziennikarzom w latach 70-tych i to jest ważne bo wtedy nawet dane te nie były możliwe do zweryfikowania a chodzi tu o dane naszego układu planetarnego, zaś aktualnie dane te zostały przez odkrycia NASA potwierdzone

Zaraz zobaczymy, co w tym niewiarygodnego...

Meier podał że Saturn posiada 19 księżyców w tamtych latach było znane tylko ok. 10 a teraz znamy już 18

Teraz to my znamy ich 56. Trochę sie Meier pomylił...

powiedział także ze na Jowiszu istnieje wielka czerwona plama, i ze jest to gigantyczny wirujący lej powietrza co tez NASA potwierdziła w najnowszych badaniach że tak jest

To, że na Jowiszu jest Wielka Czerwona Plama to wiadomo już prawie od 350 lat, a to czym jest, też nie jest zagadką już od bardzo dawna. W końcu wystarczy niewielki amatorski teleskop, żeby poznać naturę tego, na pewno nie powietrznego, leja. ;)

Ostatnio szczyci się wielkimi osiągnięciami tzw. fizyka teoretyczna która mówi nam że można otwierać tzw. tunele czasoprzestrzenne a o takich sprawach mówi Meier co ciekawe.

Nic ciekawego. O tunelach czasoprzestrzennych Einstein z Rosenem rozprawiali już przed II wojną światową.

Szczegolnie jesli chodzi o dokladny opis dzialania silnika TACHIONOWEGO(silnik promienny).

Można gdzieś o tym poczytać? Pytam poważnie.
  • 0



#59 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ad. 1: Nie. Szczerze, to szkoda mi na nie pieniędzy. Może kiedyś, dawniej, inaczej bym na to patrzył.


Tutaj można to porównać do pewnego osobnika, który nie czytał Sitchina nigdy a głosi jaki to on oszust.

ad. 2: A historię Billiy' ego znam na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co miałeś na myśli.


gdybyś znał to rozmowy by nie było.

ad. 3: Moja wypowiedź wynikała właśnie z pewnej rozbieżności między tym, co chciałeś przekazać, a tym, co jak najbardziej można było wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Zresztą, sam popatrz na poniższą wymianę zdań:[/size]


- podobno...Billego ciągle próbowali upokorzyć i przyłapać na oszustwie. Różne rzeczy wymyślano na jego temat.[/i][/size]


A jak plejadanie mogli chcieć przyłapać go na oszustwie?? Hehe...dobry jesteś....logiczne jest, że to ludzie doszukiwali się oszustw i chyba rzeczą normalną i logiczną jest ,że chodziło mi dokładnie o ludzi.
Jesteś inteligentny i niestety to dyskfalfikuje Cię z tego, byś nie mógł tego pojąć odrazu na początku. Stąd mój wniosek, że robisz sobie poprostu jaja i jesteś niepoważny.



W pewnym sensie Przemo ma rację, bo to co napisałem, można od biedy nazwać złośliwym żartem. Żartem, w którym po prostu zwróciłem uwagę na nieznaczny, ale mający zabawny wydźwięk, błąd językowy (logiczny). ;)

Jednakże za ów żart przepraszam raz jeszcze.
I naprawdę niepotrzebnie się aż tak unosisz.


Nadal jestem innego zdania. Nie podoba mi się to, że ciągle nabijasz się z tematów UFO itp.
To pokazuje Cię w świetle ograniczonego ignoranta, który nie chce zrozumieć.

Nie wnikam jak jest.

----------------------------







To, że na Jowiszu jest Wielka Czerwona Plama to wiadomo już prawie od 350 lat, a to czym jest, też nie jest zagadką już od bardzo dawna. W końcu wystarczy niewielki amatorski teleskop, żeby poznać naturę tego, na pewno nie powietrznego, leja. ;)

Nic ciekawego. O tunelach czasoprzestrzennych Einstein z Rosenem rozprawiali już przed II wojną światową.

Można gdzieś o tym poczytać? Pytam poważnie.


Ja czytałem 3 książki o Billy`m i nie przypominam sobie akurat tego wątku. Były sprawy tuneli czasoprzestrzennych.
  • 0

#60

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj można to porównać do pewnego osobnika, który nie czytał Sitchina nigdy a głosi jaki to on oszust.

O Sitchinie akurat wiem dużo, bo teoriami od starożytnych odwiedzinach kosmitów interesowałem sie swego czasu dość mocno. "Dwunastą planetę" i parę innych tego typu książek mam w domu do dzisiaj. Tylko do UFO w czasach współczesnych miałem zawsze spory dystans.

A jak plejadanie mogli chcieć przyłapać go na oszustwie?? Hehe...dobry jesteś....logiczne jest, że to ludzie doszukiwali się oszustw i chyba rzeczą normalną i logiczną jest ,że chodziło mi dokładnie o ludzi.
Jesteś inteligentny i niestety to dyskfalfikuje Cię z tego, byś nie mógł tego pojąć odrazu na początku. Stąd mój wniosek, że robisz sobie poprostu jaja i jesteś niepoważny.

Muhad, zrozum, ja w swojej wypowiedzi postawiłem się w sytuacji osoby, która ZUPEŁNIE NIE MA POJĘCIA, kim jest Billy Meier i kim są (jeśli w ogóle są) Plejadanie. Dla kogoś takiego Twoja wypowiedź byłaby jedynym wyznacznikiem i logicznie wynikało z niej tylko jedno - TO, CO NAPISAŁEM.

Oczywiście, o Plejadanach nieco wiem i powtarzam jeszcze raz: Wiedziałem, że w swoich wypowiedziach masz na myśli ludzkie prześladowania Meiera. Zażartowałem z premedytacja, można nawet powiedzieć - złośliwie. I za to przepraszam.

Nadal jestem innego zdania. Nie podoba mi się to, że ciągle nabijasz się z tematów UFO itp.
To pokazuje Cię w świetle ograniczonego ignoranta, który nie chce zrozumieć.

Muhad, więcej relatywizmu.
Przecież Ty także, kiedy tylko jest okazja, nie pozostawiasz suchej nitki na naukowcach. Chyba mi nie powiesz, że się z nich nie nabijasz?
A powiedz mi, czy to nastawienie jest wynikiem lektury fachowych prac naukowych, podręczników, czy choćby książek popularnonaukowych poruszających stosowną tematykę? Czy tylko wniosek wysnuty z poznania opinii jednej strony - tych, którzy z założenia naukowców mają za nadętych i zaślepionych bufonów. Pomyśl o tym, kiedy przyjdzie Ci kiedyś jeszcze mnie oskarżać np. o nieznajomość książek o Billym Meierze ...

A o sprawach związanych z UFO ostatnio prawie w ogóle się nie wypowiadam, nie mówiąc już o nabijaniu się. No chyba, że weźmiemy ostatni, śmieszny temat Eury'iego o retuszach zdjęć księżycowych z Clementine.

Ja czytałem 3 książki o Billy`m i nie przypominam sobie akurat tego wątku. Były sprawy tuneli czasoprzestrzennych.

Nie rozumiem... :o
Sam o "rewelacjach" Meiera nt. księżyców Jowisza, Wielkiej Czerwonej Plamy i silników tachionowych wspominałeś w pierwszym poście. Więc w końcu jak jest?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych