Skocz do zawartości


Billy Meier


  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#16

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zresztą jest wiele książek o nim... Trza dodać jeszcze, że są świetnie opisywane wątki jak to próbowały władze USA ośmieszyć i zdemaskować Billego. Tylko on posiada tyle dowodów że by im to zajęło chyba dwa pokolenia ;) No teraz to może troche mniej bo spora część zginęła w śledztwach ;)
  • 0

#17 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Ta cała Semjase wcale nie jest taka ładna jak sie tu niektórym wydaje, ale zastosuję sie do tego, co powiedział starożytny filozof: De gustibus non est disputandum.

A co do tej poświaty którą niby emanują, to skoro są tacy "do przodu" w ewolucji, to chyba mają nad nia jakaś kontrolę i mogli by ją ujarzmić na czas robienia zdjęć zeby były one wyrazniejsze ?
Sorry ale wyjasnienie muhada mnie nie przekonuje.
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O kochana, musisz wziac pod uwage ze tamte aparaty w tych czasach byly jeszcze slabiutkie, a Billy mial wyjatkowo kiepski bo byl poporstu biedny.Widze tu chec zaczepki z Twojej strony :smile:
  • 0

#19

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie odświerzyć ten temat bo Billy Meier jest osoba naprawdę bardzo ciekawą.Przeczytałem o nim książkę i dużo artykułów.Będąć osobą sceptycznie nastawioną do tego całego UFO i odwiedzin istot pozaziemskich,to akurat uważam że Billy Meier mówi prawdę.Polecam tutaj książkę "Ufo z Plejad",wyjaśnia ona wiele zagadnień i może przekonać takich sceptyków jak ja.
Osobiście uważam że 99.99% ludzi którzy widzieli UFO albo mieli kontakt z obcą cywilizacją kłamie,albo widziało coś zupełnie innego a poźniej ich wyobraźnia zrobiła swoje.
A liczą się tylko prawidze dowody,a ja uważam że Billy Meier takie przedstawia,mimo że widizałem też kilka filmów które miały obalać ich autentyczność.Tyle że to obalanie ich autentyczności było małoautentyczne ;-)

Chętnie podyskutuję tu na forum na jego temat.
  • 0

#20

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i w koncu ktos komu wierze w 100% naprawde wiele bym dał zeby z nim osobiscie porozmawiac na ten temat tak mnie to zaciekawilo ze na pewno pzeczytam o nim wszystko co tylko mozliwe a co tych Plejadianek to z nimi tez bym chetnie "porozmawiał" :lol :

Ta cała Semjase wcale nie jest taka ładna jak sie tu niektórym wydaje


hehe zwykła zadzrosc :victory:
  • 0

#21

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, te Plejadanki niczego sobie. Chyba dałbym się nawet porwać na jakieś eksperymenty. ;-) Swoją drogą cechuje je typowa uroda w stylu lat 70-tych. Ale w koncu i zdjęcia z tego czasu pochodzą, więc nie można się temu raczej dziwić...

Co do zdjęcia UFO, to jest kadr ze "słynnego" filmu pt. "Lata UFO wkoło drzewa". To chyba jedna z najbardziej tandetnych podrób jaka znam. Ufo buja się i kręci na sznurku, który z tego co pamiętam, w niektórych momentach można nawet dostrzec. :lol :
  • 0



#22

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co Billy Meier mówi o istotach pozaziemskich i to po co oni tu przybywają,różni się od innych teorii ale jest bardzo interesujące.

Postaram się część rzeczy przybliżyć w kolejnych moich postach.Oczywiście w dużym skrócie.

1.Czym są według Meiera widywane UFO?
a)dzieli on je na nieprawdziwe:
-złudzenia optyczne np.światła polarne,świecący gaz bagienny
-mistyfikacje-wiadomo
-nieświadome złudzenia wywołane obcym wpływem np. celowe iluzje
-nieświadome złudzenia wywołane autosugestią
-transcendentalny stan wywołujący rozdwojenie jaźni

b)prawdziwe
-materialne obiekty pochodzenia ziemskiego-technologie opracowała III Rzesza i Kanadyjczycy(odzielne projekty,niezależne od siebie),poźniej inni naukowcy kontynuowali prace,prawdopodobnie z krajów alianckich,ale również niemieccy naukowcy kontynuowali prace
-obiekty latające pochodzenia pozaziemskiego-wiadomo o co chodzi



2.Czym jest inteligencja Giza?
Według Meiera inteligencja Giza wywodzi się od przodków plejadan zamieszkujących w czsach prehistorycznych Ziemie.Po 18.000 latach pokoju grupa naukowców postanowiła sięgnąć po władze,ale mieszkańcy Ziemi przeciwstawli się tym planom,a tamci uciekli gdzieś w kosmos,do systemu Beta Centauri,tam się osiedlili i rozwinęli swoją technikę.Po 2000 lat gotowi byli do ataku na Zięmię i przed 13000 lat wylądowali na Ziemi...
cdn...
  • 0

#23

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mariush, przeczytaj najpierw pare książek na temat Billego, obejrzyj wszystkie jego filmy, zdjęcia, zapoznaj się z faktami zanim zaczniesz nieufać człowiekowi o którym nawet nic nie wiesz (tylko coś tam się usłyszało)... ;)
Niestety, normalką jest wyśmiewanie sceptyków z rzeczy o których nic się nie wie...
To jest właśnie twój "naukowy sceptycyzm" :lol :
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Legalize patrzac na te zdjecia, raczej ciezko podchodzic do tego wszystkiego powaznie.
  • 0

#25

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

!Legalize!, prawda. Nie wiem o tym człowieku zbyt dużo. Większość moich o nim informacji pochodzi z czasów, gdy pasjonowałem się literaturą pseudonaukową. Jednak nie mogę powiedzieć, że nic o nim nie wiem - tu się mylisz.

A co do UFO, film znam dobrze. Tu nie możesz mi raczej nic zarzucić.
  • 0



#26

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A znasz jego biografie?? Widziałeś wszystkie zdjęcia?? Filmy??

gdy pasjonowałem się literaturą pseudonaukową. Jednak nie mogę powiedzieć, że nic o nim nie wiem - tu się mylisz.

A co do UFO, film znam dobrze. Tu nie możesz mi raczej nic zarzucić.

Jakoś cięzko mi uwierzyć, że kiedykolwiek pasjonowałeś się nauką paranormalna( bo chyba taka miales na mysli) biorąc pod uwage Twoją kiepska znajomość rzeczy paranormalnych... Chyba że dla Ciebie słowo "pasja" jest synonimem słowa "usłyszeć" gdzieś tam...
A co do UFO Billy nie nakręcił jednego filmu tylko kilkadziesiąt. Aczkolwiek ty jestes w stanie wystawic opinie widząc jeden film.... Przecie ty znawca je :lol :
  • 0

#27

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś cięzko mi uwierzyć, że kiedykolwiek pasjonowałeś się nauką paranormalna

No widzisz, a to prawda. Ludzie się zmieniają. Mnie zmieniły studia, bo tam zrozumiałem jak wątłe są podstawy wszystkich poglądów, które do tamtej pory popierałem. Podejrzewam, że 8-10 lat temu mielibyśmy bardzo dużo wspólnych tematów do rozmów.
W swojej biblioteczce do dzisiaj mam jeszcze nieco ciekawszych pseudonaukowych pozycji ksiązkowych.
  • 0



#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Np. co czytałeś?? Encyklopedie spraw niewyjaśnionych ?? :rotfl:
Daj se na wstrzymanie :D
  • 0

#29

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co drwisz???

Proszę:
Zecharia Sitchin "Dwunasta planeta"
Cremo, Thompson "Zakazana archeologia"
Alan. F. Alford "Bogowie Nowego Tysiąclecia"
E. v. Daeniken "Z powrotem do gwiazd"

To mam w domu. W piwnicy znalazłbym jeszcze kilka rzeczy. A w ogóle to przeczytałem kilkadziesiąt tytułów. Myślę, że sporo mógłbym z nich wymienić.

O, mam jeszcze "Sąd na Darwinem" P.E. Johnsona. :-D
  • 0



#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mariush, z całym szacunkiem, jeśli dla Ciebie pasją jest przeczytanie kilku książek to pozostaje mi tylko współczć... :D
Ja nie rozumie jednego... Jak osoba pasjonująca się (w przeszłości) rzeczami paranormalnymi może ujścić sobie prawo do wypowiadania się na temat Billy Meiera nie widząc o nim nic a jedynie oglądając tylko jeden film... Przecie ta postać i jego historia to klasyk a Ty z niego szydzisz... To ma być recepta na poznanie prawdy?? Sorry bardzo ale twoja ideologia "sceptyzmy naukowego" mówi sama za siebie a w szczególności wiele o tobie... ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych