Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy nad Tunguską eksplodował pozaziemski pojazd? Dowody.


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No nie wiem jaki serwis, ale rozbity statek nazywał się na pewno Einstein :) ... przynajmniej fragmenty techonlogii w nim znaleźli :lol
  • 0

#17 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

No nie wiem jaki serwis, ale rozbity statek nazywał się na pewno Einstein :) ... przynajmniej fragmenty techonlogii w nim znaleźli :lol


A kto powiedział, że Einstein wynalazł bombę atomową, :roll:
na jego teorii można by zbudować bombę nuklearną ale żaden samolot nie jest wstanie do dziś takiej masy przetransportować. :rotfl:
  • 0

#18

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Meteoryt ma być najbardziej prawdopodobną tezą? Co za głupie stwierdzenie, to najbardziej nieprawdopodobna i bzdurna teoria. Mam fajną książkę o Katastrofie Tunguskiej, w której jest podanych wiele teorii, najmniej prawdopodobną i zachodzącą pod szaleństwo jest meteoryt. IMO był to statek kosmiczny i dziwne, że nigdy nie słyszeliście o tym...
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To podaj tytuł i autora tej książeczki - może po autorze uda się coś ustalić tylko nie zmyślaj ;)
  • 0

#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Książka typu Danikenowskiego? Noooo to dużo z niej się można o świecie dowiedzieć, naprawdę :]

Poczekam, mam nadzieję, że wkrótce przedstawisz jakieś niezaprzeczalne dowody, że to był statek obcych a nie meteor :)
  • 0



#21

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak trochę poczytalam w necie. Mówi się też, że byl to wybuch gazu ziemnego czy czegoś tam spod ziemi a krater istnial w tym miejscu już ok. 200mln. lat wcześnie. Tak sie to na siebie nalożylo
  • 0



#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jak by mieli to by ujawnili... napewno nie...

Po czym wnosisz, bo tak ? bo sie tak utarlo ? normalnie juz mnie dobija ten nieuzasadniony stereotyp, ze jak jest cos oficjalne albo tego czegos nie ma, to napewno to ukrywaja.
  • 0

#23

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A kto powiedział, że Einstein wynalazł bombę atomową, :roll:


Nikt, bo to nie on wynalazł, ale malutka odrobinka jego wiedzy się przydała, chociaż nie z jego woli...
  • 0

#24

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest to książka z serii "Goście z kosmosu?", autorem jest Łucjan Znicz, książka "Katastrofa Tunguska - Trójkąt Bermudzki - Obce Ślady", Krajowa Agencja Wydawnicza, rok 1982.

Na allegro jest trochę nowsze wydanie wystawione, dla zainteresowanych: http://www.allegro.p..._tunguska_.html
  • 1

#25

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Apophis, a przyznaj się - czytałeś poważne naukowe wyjaśnienia wydarzenia z Tunguskiej? Czy z góry je odrzucasz albo uznajesz za mniej prawdopodobne po przeczytaniu książki (nota bene naciąganej)?
  • 0



#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No proszę Łucjan Znicz :) Jaki autor taka treść - jak dla mnie jest niewiarygodna. Chyba nawet kupie bo i lubie poczytać troche fantastyki.
  • -1

#27

artie3000.
  • Postów: 25
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila, Wielki Mistrzu Negaacji, prawda jest taka, że negujesz co się da i kiedy się da. Kiedy, więc napiszesz jakiś ciekawy temat, który zainteresuje forumowiczów i wywoła ciekawą dyskusję? Let the force be With You. :)
  • 0

#28

PredatorX.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chinole mam nadzieje nie będą się cackać i sypną jakieś foty...
  • 0

#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, Wielki Mistrzu Negaacji, prawda jest taka, że negujesz co się da i kiedy się da. Kiedy, więc napiszesz jakiś ciekawy temat, który zainteresuje forumowiczów i wywoła ciekawą dyskusję? Let the force be With You.

No tak, jesli ktos sie z czyms nie zgadza, to zaraz neguje. Akurat Aquila odwala na forum kawal rzetelnej i obiektywnej roboty, a ze to sie niektorym nie podoba, coz, niektorzy nie lubia jak jak sie przedstawia obalajace dana teorie fakty :P bo ich marzenia pryskaja.
  • 0

#30

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Meteor, który wybuchł w atmosferze - to jest najbardziej wiarygodna teza. Bo dlaczego po statku pozaziemskim który niby się rozbił nie pozostało najmniejszego śladu ? 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych