Skocz do zawartości


Zdjęcie

tajemnicze małe stworzenie sfilmowane kamerą video


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 replies to this topic

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... a zeby go sfotografowac musi sie skradac i ustawiac kamere jak go nie ma w domu... no bez jaj:)


To już było wyjaśnione przez tego kto zamieścił artykuł ...
  • 0



#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

=]To już było wyjaśnione przez tego kto zamieścił artykuł ...

No moze ty uwazasz to za wyjasnienie, przeciez pisze ze potworoek sie z nim komunikuje i go jeszcze po rzesach drapie, nie lepiej w sypialni umiescic kamere? Zreszta w swiecie gdzie telefony sa nawet w telefonach komorkowych nie trzeba po nie specjalnie biegac. Pozatym troche dziwne ze od tylu lat go spotyka, a zrobil dopiero jeden filmik.
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tylko mówie że autor niby wyjaśnia ustwaienie kamery na 'recording' ......

Reszta sprawy jest dla mnie nieznana ... sam przeciez w pierwszym poście proszę autora postu o podanie mi jakichś informacji na ten temat (adresy itd.).
  • 0



#19

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zreszta w swiecie gdzie telefony sa nawet w telefonach komorkowych nie trzeba po nie specjalnie biegac


w jakim języku on mówi ? :)

:D
  • 0

#20

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

=]Ja tylko mówie że autor niby wyjaśnia ustwaienie kamery na 'recording' ......

no ja tez o tym mowie, chyba ze cos sie nie rozumiemy:)

w jakim języku on mówi ? :)

:D

To, ze mi sie 2x to samo napisalo nie upowaznia cie do spamu.
Pozatym, w ogole nie powinienes pisac w tym dziale "dziewczynko" skoro uwazasz, ze to pies...
  • 0

#21

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jutro jak bede miał czas przepuszcze to przez Premierka może uda sie coś wyostrzyć no i zrobić wyraźne stopklatki. Na pierwszy rzut oka to faktycznie wyglada jak pies na kółkach nagrany w przyspieszeniu.
  • 0

#22

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Jutro jak bede miał czas przepuszcze to przez Premierka może uda sie coś wyostrzyć no i zrobić wyraźne stopklatki. Na pierwszy rzut oka to faktycznie wyglada jak pies na kółkach nagrany w przyspieszeniu.

Nie wiem co ty chcesz tu wyostrzac no, ale twoja sprawa.

Na pierwszy rzut oka to faktycznie wyglada jak pies na kółkach nagrany w przyspieszeniu.

Gdzie wy zyjecie, ze sa u was psy o dlugosci 25cm i 50cm wysokosci? (na oko)
  • 0

#23

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Perihelion, ile Ty masz lat " chłopczyku " ? , bo twoje odzywki są na poziome conajmniej 8 latka .....

Do mnie proszę mówić Proszę Pani .... dzieciaku , nie jestem dla Ciebie żadną dziewczynką .
pozatym jesteś sztywny jak trup , nawet poczucia humoru nie masz ...

odzywki na twoim poziomie...
  • 0

#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daj se siana, ja już próbowałem wyostrzać i robić jakieś cuda niewidy - nic to nie dało... :]
  • 0



#25

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

bo twoje odzywki są na poziome conajmniej 8 latka .....

O ktorej "odzywce" mowisz?

Do mnie proszę mówić Proszę Pani .... dzieciaku , nie jestem dla Ciebie żadną dziewczynką

Jak sie zdecydujesz czy jestes chlopakiem czy dziewczyna, daj znac. Bo twoje posty mowia co chwila, co innego, jesli juz sie czepiamy przejezyczen. (wiedze, ze nie zrozumialas/es chociaz celowo podkreslilem, pogrubilem i uzylem cudzyslowia)

pozatym jesteś sztywny jak trup , nawet poczucia humoru nie masz ...

Rzeczywiscie, ubaw po pachy.

odzywki na twoim poziomie...

Dokoncz zdanie, jesli juz je zaczynasz.

Daj se siana, ja już próbowałem wyostrzać i robić jakieś cuda niewidy - nic to nie dało... :]

Pewnie ze nic to nie da, zwroccie uwage, ze wiekszosc tego obiektu to prawie ze jednolity kolor do tego jeszcze dochodza zniekształcenia kodeka i motion blur, nie ma szans zeby cokolwiek wyostrzyc.
  • 0

#26

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

OliviaValentine, Perihelion, jeśli dalej zamierzacie się kłócić

Nie mam zamiaru sie klucic, szczegolnie z kims kto jako argumentu uzywa tak spopularyzowanego powiedzenia, jak porownaie kogos do dziecka.
Jednak... nie lubie jak ktos w calym swoim poscie wytyka mi tylko jeden blad, nie wnoszac nic do tematu, majac z tego niezly ubaw.

zachowajcie pewien poziom. Nie koniecznie 8-latka w piaskownicy. :)

Mysle, ze ja jak dotad nie odstapilem od w/w zasady.
  • 0

#27

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Perihelion, ok , w takim razie powiem ,że jesteś mało inteligentny i arogancki ...



Nie mam zamiaru sie klucic, szczegolnie z kims kto jako argumentu uzywa tak spopularyzowanego powiedzenia, jak porownaie kogos do dziecka.


w takim razie dlaczego nazwałeś mnie dziewczynką ?

Pozatym, w ogole nie powinienes pisac w tym dziale "dziewczynko" skoro uwazasz, ze to pies...


wyobraż sobie ,że każdy ma prawo do własnego zdania , to forum nie jest dla tylko fanatyków czy tylko dla sceptyków , ale dla każdego i każdy ma prawdo wyrazić własną opinię.... zresztą Ty sam powątpiewasz w prawdziwość tej historii , co jest wyraźnie napisane w twoim poście...
  • 0

#28

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Perihelionw takim razie dlaczego nazwałeś mnie dziewczynką ?

Napewno w innym celu niz ty mnie. Nie wiem czy to widzisz, ale u mnie celem bylo hiperboliczne wyrazenie tego co juz wyjasnilem wyzej, poprzez zmiekczenie.

wyobraż sobie ,że każdy ma prawo do własnego zdania , to forum nie jest dla tylko fanatyków czy tylko dla sceptyków , ale dla każdego i każdy ma prawdo wyrazić własną opinię.... zresztą Ty sam powątpiewasz w prawdziwość tej historii , co jest wyraźnie napisane w twoim poście...

Niewątpliwie, ale wyobraz sobie taka sytuacje... idziesz z chlopakiem/dziewczyna na film do kina, dajmy na to na KingKonga, a po rozmowie z twoim towarzyszem/ka, dowiadujesz sie ze wg niego glownym bohaterem byl zmutowany jednooki pelikan z marsa.
Dla mnie ewidentnie to nie jest pies.
  • 0

#29

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pery... ja już to przechodziłem :rotfl:
  • 0



#30

SyriusM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh
to nie jest pies i to widać
widać że to coś ma duży łeb
podajże sa zdjecia gdzie takie małe stworzo nka przebiegają gdzieś
nie pamietam gdzie widzialem ale to byla jak na zdjeciu gdzie policja konna jest w tle
zapinkala cos szarakopodobnego z dużą dyńką

za mało informacji jest na ten temat
można se jedynie pogdybać ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych