Skocz do zawartości


Zdjęcie

tajemnicze małe stworzenie sfilmowane kamerą video


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wiele powiększeń tego małego człowieczka. Wydaje się, że polubił mnie. Sfilmowałem go ukrytą kamerą, próbując przyłapać złodzieja w moim mieszkaniu. Ten człowieczek pojawia się nisko w prawym kącie. Pojawia się na zewnątrz i znika za kanapą. Widziałem go już wcześniej. On naprawdę istnieje.

Wydaje się, że to jest zlepek wielu bytów lub duchów... być może dżin. Widziałem go wiele razy, ale on najwyraźniej unika ludzkiego wzroku... widuję go krótko tylko czasami.

On wydaje z siebie zapach przypalonego mięsa i uwielbia łaskotać cię po włosach lub rzęsach, gdy usiłujesz zasnąć. Tak wiele aspektów łączy mnie z tym czymś, że wstrząsnęłoby to tobą razem ze skarpetkami. On najwyraźniej komunikuje się ze mną w jakiś sposób. Mówi mi o tym, co ma się zdarzyć przeciętnie za mniej więcej 61 dni - tak jak 11 września i tsunami, mówi nawet, ilu ludzi może umrzeć.

Całe miasto unika mnie jak zarazy po tym, jak zacząłem opowiadać ludziom z najmniejszymi szczegółami o tym, co ma się wydarzyć. On komunikuje się ze mną, odkąd w Kansas byłem dzieckiem. Niemożliwe jest, abym opowiedział tobie choć o ułamku dziwnych wydarzeń, jakie miały tam miejsce.


OBEJRZYJ MATERIAŁ FILMOWY

Relacja Dana J. Pritcharda z Port Angeles w stanie Washington (USA)
Tłumaczenie: Ivellios
  • 0



#2

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda jak zwykły pies , a że porusza się bardzo szybko trudno dostrzec jakieś szczegóły , także łatwo o oszustwo .... , ale załużmy ,że jest to naprawdę jakiś...
hm... liliput ? :) , skoro ta osoba sfilmowała go we własnym domu to dlaczego nie spróbowała złapać tego stworzenia w jakiś sposób ? , Ja gdybym zobaczył takie dziwo to łapałabym to !!! skoro widuje często tego stworka to dlaczego tylko jeden filmik ...
w taki sposób nikt nigdy nie uwierzy w takie historyjki..
ludzie kontaktują się z tymi stworzeniami ( telepatycznie ? ) , widują je we własnych domach , a nie mogą zrobić temu czemuś zdjęcia z prawdziwego zdarzenia ?....
trochę to dziwne , dlatego nie wierzę...
w każdym razie fajnie by było gdyby istniał i lubił mnie taki stworek :D
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyobraź sobie, że jesteś u siebie w domu i nagle coś Ci szybko przelatuje pod nogami, powiedzmy w ułamku sekundy. Spróbuj znaleźć w tak krótkim czasie aparat fotograficzny i zrobić temu czemuś zdjęcie... :D
  • 0



#4

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Olivio ja ci wytłumaczę, dlaczego :D sprawa prosta... Podpucha jak fix :) mają wyjątkowo brzydkiego psa i go filmowali :) i to jest najlepsze, że jak coś takiego się pojawia ludzie zawsze mają przy sobie nagrzaną kamerę (nawiązując do tego aparatu) pod ręką :P
  • 0

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby cię to interesowało - w tym czasie w domu nie było NIKOGO, facet zostawił włączoną kamerę, chcąc sfilmować na gorącym uczynku złodzieja, który go regularnie okradał... :D
  • 0



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy jest więcej informacji na ten temat , bo czasem umieszcza sie w takich wypadkach część całego artykułu ?

Jesli tak to bym prosił ... (adresy itd.) :D
  • 0



#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja nie moge odtworzyć filmu :D
  • 0

#8

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios, ale gdyby był w moim własnym domu to nie wydaje mi się , żeby udało mu się tak szybko uciec.... to raczej mało prawdopodobne , bardziej możliwe jest to ,że ścigałabym go między meblami.... , chyba nikt nie pozwoliłby uciec jakiemuś niezwykłemu stworzeniu z własnego domu ....

i to jest najlepsze, że jak coś takiego się pojawia ludzie zawsze mają przy sobie nagrzaną kamerę (nawiązując do tego aparatu) pod ręką


zgadzam się ..... bo kumu by przyszło do głowy ,że w swoim własnym domu w biały dzień mógłby spotkać... liliputa , humanoida, kosmitę... jak kto woli ... ludziom udaje się takie stwory sfilmować "niby przypadkiem" przeważnie w dziwnych okolicznościach,to wygląda tak jakby czekali z gotową kamerą czy aparatem na moment , w którym nóż - widelec coś dziwnego się pojawi... to trochę zastanawiające.
Bardzo często jakość zdjęcia czy nagrania jest na tyle kiepska ,że trudno tam coś dojżeć...

Gdyby cię to interesowało - w tym czasie w domu nie było NIKOGO, facet zostawił włączoną kamerę, chcąc sfilmować na gorącym uczynku złodzieja, który go regularnie okradał


no tak... to znaczy ,że to coś odzwiedzało go nie raz.... to dlaczego nigdy nie zdołał tego złapać ??? , we własnym mieszkaniu ????..... dlaczego nie ma innych nagrań czy zdjęć bardziej dokładnych , tylko takie , na których jest coś , ale nie wiadomo co... ?
  • 0

#9

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem... co o tym sądzić...
hm... jakoś temu nie mogę dać wiary... :D
  • 0

#10

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi towygląda na pudla.. ale cos za szybko biega :D kurde, nie wiem co o tym myslec...
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo po prostu nagrali to w przyspieszonym tempie
  • 0



#12

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo po prostu nagrali to w przyspieszonym tempie


jaaasne wszystkie takie zjawiska jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności każdy nagrywa w przyśpieszonym tempie.... , albo jakoś obraz jest niewyraźny nie wiadomo czemu i chociaż niby z bliska to jakoś nie widać dobrze , a to mgła była .... , a to za szybko/wolno się to coś poruszało... można tak wymieniać bez końca..
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mi towygląda na pudla.. ale cos za szybko biega


Bo to jest pudel wyścigowy :D :)


Tylko wygląda na to, że to coś porusza sie na dwóch kończynach (w pionie) ...
  • 0



#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm fajnie fdybym mogl to obejrzec :D
  • 0

#15

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

=]
Tylko wygląda na to, że to coś porusza sie na dwóch kończynach (w pionie) ...


To raczej wyglada jakby jechal jakis pojazd zdalnie sterowany na kolach.
Pozatym z tego co zauwazylem to cien tego obiektu rozni sie troche od innych kolorem (ma bardziej niebieskawy).
Zreszta nie ma co tu dyskutowac i tak chyba nikt z tego forum nie wierzy przeciez krasnoludki.
Pozatym ta historyjka jest conajmniej smieszna:)
Autor widuje potworka czasami, ten mu mowi o tym co ma sie zdarzyc w przyszlosci, a zeby go sfotografowac musi sie skradac i ustawiac kamere jak go nie ma w domu... no bez jaj:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych