Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mieszkając z duchami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#16

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

psy wyczuwaja inna fale dzwiekow cos takiego jak sa np. te gwizdki to tez cos takiego jest dokladnie nie wiem ale nie tylko psy tak maja czesto najczesciej z tego co wiem to koty:X ale nie dam sobie reki obciac
  • 0

#17

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawda z tymi kotami. Mój najwyraźniej zobaczył we mnie ducha, bo wskoczył mi na kolana, zrobił wielgachne oczy i przejechał pazurami po twarzy ;/
  • 0

#18

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gratuluje odwagi.Ale w kupie siła. Nie jest aż tak strasznie jak sie jest w 27 osób.Podasz adres tego domku?
  • 0

#19

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o fak dobrze ze oko ominal (?) - ja wlasnie dlatego nie lubie kotow, moim zdaniem sa nieprzyewidywalne i nie wiadomo kiedy i dlaczego wysuna pazury. Ale nie odpowiedzial nikt na pytanie - dlaczego psy od duchow uciekaja??

acha, nie wiem czy dziewczyna tak calkiem legalnie moze podac adres tak na forum.... raczej niech zrobi to na pw
  • 0

#20

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo jakoś je wyczuwają, był nawet o tym artykuł na forum, radzę poszukać :)

Ja tam nadal uważam, że jedyne dobre zwierzaki to koty :D
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I psy i koty wyczuwają obecność bytów. Węże także. Natomiast szczury, myszy, chomiki i inne gryzonie - nie, lub w małym stopniu.
  • 0



#22

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mój szczurek nic nie wyczuwał za to pies mojej siostry (obydwoje :P nie mieszkaja ze mna) boi sie wchodzic do mnie do pokoiku.
  • 0

#23

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ciekawe ciekawe, nawet wiarygodne.Świnei też pewnei wyczuwają obecność duchów dlatego mają takie ogony zakręcone ze strachu :rotfl:
  • 0

#24

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Rowniez proszę o adres i ponawiam pytanie, czy w tym domu nie bylo zadnej sekty uprawiajacej zakazana magie, poeplniali samobojstwa. etc.
  • 0

#25

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o fak dobrze ze oko ominal (?) - ja wlasnie dlatego nie lubie kotow, moim zdaniem sa nieprzyewidywalne i nie wiadomo kiedy i dlaczego wysuna pazury. Ale nie odpowiedzial nikt na pytanie - dlaczego psy od duchow uciekaja??

acha, nie wiem czy dziewczyna tak calkiem legalnie moze podac adres tak na forum.... raczej niech zrobi to na pw



Viatora- napisałaś, że koty są nieprzewidywalne, bo żadnego nie masz...gdybyś miała kota i mieszkała z nim przez jakieś pięć lat to znałabyś jego każde ostrzeżenie...

Z psami podobno jest tak samo- przecież też są nieprzewidywalne... :sux: :wall:

Każde zwierze jest nieprzewidywalne dopóki nie pozna się go dokładnie [czyt danego gatunku zwierza]
  • 0

#26

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w sumie to ja dalam tylko taki przyklad bo ten pies w ogole do mojego mieszkania nie chce wchodzi:X ale na moj pokoj reaguje jeszcze gorzej:)

a co ze swiniami to tez co w tym jest:)
  • 0

#27

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Przestancie spamowac moi drodzy...
  • 0

#28

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Spam to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,
2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,
3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.


a my poprostu rozwazamy powazne problemy.
  • 0

#29

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak, w świecie duchów rozprawiać o świńskich ogonach to zaiste poważny temat, warty rozważenia, a nawet nagrody Nobla -.- :mlotek:
  • 1

#30

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale juz to delikatne odejscie od tematu ale nie spam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych