Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#121

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja zapewne będę cudownie pijany :)

#122

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szkoda ze wszystko tak sie skonczy, bo te forum dawalo mi nadzieje na lepsza przyszlosc i wogole w trudnych chwilach ;( Po 2012 bede juz pewnie (mam nadzieje) inzynierem robotykiem :) i pewnie bede realizowal swoje futurystyczne marzenia i moze nawet zaloze wlasna firme :). Gdyby nie te forum to nie wiem co bym robil. Pewnie bylbym menelem :mrgreen: i popijalbym sobie aby zapomniec o swoim nic nie wartym zyciu :/

#123

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każde życie jest wyjątkowe.Bez względu czy jest się menelem,czy milionerem.
Tym bardziej osoba doświadczająca biedy może wyciągnąć więcej dośwadczeń
z istnienia niż bogacz otoczony bezdusznymi doradcami w ciemnych garniturach.

#124

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każde życie jest wyjątkowe.Bez względu czy jest się menelem,czy milionerem.
Tym bardziej osoba doświadczająca biedy może wyciągnąć więcej dośwadczeń
z istnienia niż bogacz otoczony bezdusznymi doradcami w ciemnych garniturach.


I to wlasnie lubie - w szczesciu dobrze i w biedzie nie zle.
Moje zycie to jedna wielka sinusoida: raz w dolku - raz w wierzcholku (fajny rym :) ).

#125

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie pewnie:)
Lepiej żeby szklanka była do połowy pełna niż pusta..może być dobrego piwa :D
A po 2012 ludziska będą pić do oporu..oddychając z ulgą ,że EURO już za nami
i nie trzeba łatać dziur buhahahaha

#126

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę uczniem liceum, może zadeklaruje starym, że nie wierzę w Boga i nie będę już mógł śmiać się z fenomenu ÓFO i z duhów ;/

#127

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zabije się x]

A tak na poważnie to będzie mi bardzo smutno, że nie udowodnimy, że w 2012 nie skończy się internet.
i nie będzie gdzie pisać postów, warn'ów dostawać...
to forum ma swoisty klimat, tak ładnie zadbane.

trudno mamy jeszcze 4 lata.

Aha, a przedtem ściągnę sobie forum na dyskietkę.

pewnie będę żyć trak jak teraz, chodził do szkoły, ale to już nie będzie to samo.
A tak co chwile się zapodało jakiś ciekawy temat, o którym z tond się dowiedziałem.



#128

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie wie co może nastąpić za te 3 lata... Ale moje marzenie wygląda tak :

Rano wstanę z łóżka. Uczeszę moje długie włosy (które zapuszczam, za 3 lata już będą długie i ładne xD). Zadzwonię do wszystkich pracowników mojego zakładu pogrzebowego, z informacją że musi ono zakończyć swoją działalność. Następnie zadzwonię do wszystkich osób które bardzo cenię. Spotkamy się wszyscy w jakimś pięknym miejscu, gdzieś gdzie jest dobry widok na niebo i góry. Następnie rozpalimy wielkie ognisko, powspominamy stare, dobre czasy, przypomnimy sobie nasze marzenia, nasze dawne plany. Wzniesiemy toast za przyszłość słuchając Iron Maiden, Dark Moor i innych zespołów.

Następnie pożegnam się ze wszystkimi. Zadzwonię do rodziny i powiem im żeby mnie nie szukali.
Wezmę kij, torbę podróżną, wygodne buty, może jakiś talizman. I najlepiej paczkę Djarum Special, najlepszych papierosów świata :D

I ruszę przed siebie, odbywając moją ostatnią podróż...


Offtopic:
Dobrze się czyta to co piszecie tutaj. Można was poznać, wasze marzenia. W tym momencie myślę sobie, że chciałbym poznać każdego z was, bez wyjątku, niezależnie od tego czy ktoś jest fanatykiem religijnym, sceptykiem, czy gorącym wyznawcą teori spiskowych. Mam nadzieję że przez te 3 lata poznam tak wielu z was jak to tylko możliwe ^^

I teraz mam przed oczami scenę z Władcy Pierścieni, w której Bilbo żegna się ze znajomymi tuż przed tym jak zakłada pierścień na palec i wyrusza przed siebię ^^

Pozdrawiam.

PS :
Chciałbym to usłyszeć na tym ostatnim spotkaniu :
http://www.youtube.c...Q...lated&pos=7
Christopher Lee (Saruman xD)i Fabio Lione w wokalu, Luca Turilli na gitarze... Ech ^^

#129 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

witam

Pozwolę sobie odświeżyć temat dj_cinex'a :)

Od jego założenia minęło już ponad 5 lat ale nadal pozostaje on aktualny, szczególnie teraz
kiedy do magicznej daty pozostało raptem 55 dni..

No właśnie, może userzy (którzy jeszcze tego nie zrobili) zechcą się wypowiedzieć, co będą robić po 21.12.2012 ?
jakie mają plany ?
czy pozostaną (jeśli oczywiscie nic się nie wydarzy) na forum ?

pozdrawiam

#130

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie widzę powodu czemu miałbym stąd odchodzić :)

Jedna nieudana "przepowiednia" nie sprawia że wszystko co tu na forum się znajduje to bzdury.

Swoją drogą bardzo ciekawy temat, zwłaszcza czytając pierwsze posty, że forum nie dotrwa :D

Dałbym Ci plusika za odkopanie:)

#131

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum początkowo miało być zlikwidowane po tej dacie. I dalej bym sie tego trzymał. :P
Nawet wczoraj w sb pisałem, że po 2012 nie będzie co tutaj robić. I trzeba spadać na inne forum.



#132

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet wczoraj w sb pisałem, że po 2012 nie będzie co tutaj robić. I trzeba spadać na inne forum.

Nie sądzę. Przecież 2012 to tylko jeden z wielu tematów, które na tym forum poruszamy. Zresztą i tak znaczna większość userów nie wierzy w koniec świata, a mimo to forum jakoś się trzyma. Po 2012 będzie tak samo.



#133

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum początkowo miało być zlikwidowane po tej dacie. I dalej bym sie tego trzymał. :P
Nawet wczoraj w sb pisałem, że po 2012 nie będzie co tutaj robić. I trzeba spadać na inne forum.


Ale, co najważniejsze, polityka nie zostanie zlikwidowana. A więc i forum zachowa swoją naturę.



#134

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostanę na forum .
Dalej bede realizował interesujące mnie projekty badawcze.
Napisze wreszcie ksiązkę.
Skończę kurs ratownictwa, Skończe kurs dowódców jednostek strazackich(narazie brakuje mi stażu).
Wreszcie zbuduje własny montaż paralaktyczny (i zaczne polować na fotki małych asteroidów i komet).
Zrobię kurs szybowcowy i spadochroniarski.


Zostanę politykiem



#135

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozostanę.
Dalej będę się zajmował potwierdzaniem kilku teorii spiskowych-obecnie mam moją złotą trójcę, może rozszerzę na inną teorię typu:
Dlaczego nas okłamano w kwestii daty 2012-celowe manipulacje w dacie która będzie mieć miejsce w...
:rotfl:

Na tym forum można całkiem dobrze dyskutować i wymieniać poglądy. Jest kilku specjalistów po obu stronach barykady więc dyskusja powinna trwać. Zwłaszcza że jest to forum paranormalne w którym jest część tematyki poświęcona 2012 a nie odwrotnie. Pozostają : duchy, UFO, teorie spiskowe, GMO, NWO i wiele innych.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych