Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#106

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie zrobię bo świat się skończy. A jak się nie skończy to mu pomoge...

#107

ariene.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co będę robić za 4 lata. Pewnie przeniosę się na inne forum o podobnej tematyce i zawsze będę się interesować sprawami paranormalnymi ;)
Szkoda tylko, że to forum ma być zamknięte.

#108

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bede przegladal wszystkie strony z nowosciamy jak dawniej, tyle, ze bez tej najlepszej.

#109

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznę od tego, że moje zainteresowania paranormalnością nie wynikają z przepowiedni roku 2012. Wręcz na odwrót, moje życiowe zapatrywania skreślają te datę jako czas nadejścia ery Wodnika, a już tym bardziej śmiać mi sie chcę kiedy słyszę o jakimś Armaggedonie... :o
Odnośnie tego co będę robił. Bedę żył dalej, próbując rozwijać swoją duchowość, m-in. studiując tematykę paranormalną zarówno w internecie jak i w formie drukowanej... Z racji wieku (33 lata) kariera zawodowa już jest na stabilnym poziomie.

#110

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę właśnie po maturze i będę spędzał miłe chwile w akademiku.
Będę także dorosły i przestanę dawać sobie nadzieje o jakiś śmiesznych ufo, w których aktualnie wierzę...

#111

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wracam na Nibiru po 2012. Aktualnie jestem na emigracji.

#112

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm. Ja chciałabym skończyć książkę do tego roku. Ale coś słabo mi idzie. Natchnienia nie mam.
A tak co do tematu, to na pewno zawiodę się jak nic się nie wydarzy 2012r. Ale mimo wszystko będę wierzyć w paranormalne zjawiska (a zawłaszcza w duchy - w to nie przestane nigdy wierzyć). A co do forum, pewnie się rozpłacze, jak forum się skończy. ;( (już taka jestem, zbyt wrażliwa, szybko się przywiązuje). :roll:

#113

Głodomoor.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na pewno skopiuje sobie gdzieś do kompa interesująca mnie tematy i arty. A że jedno z moich ulubionych forum a takich treściach upadnie, wyemigruje na inne. (przypuszczając że dalej będę się interesował tą tematyka).

#114

Sporek.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja pierwszy raz słyszę że forum ma być zamknięte :/. Ja jeśli nic się nie wydarzy w 2012 (zresztą nie wierze że się wydarzy ale chciałbym :P ) to przestane się tym wszystkim interesować i zostanę bezmyślnym trybem machiny Nowego Porządku Świata. Niech mi wszczepią czipa a co ;D

#115

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak zmieniłem zdanie i chyba jadę do Afganistanu walczyć pożyjemy zobaczymy

#116 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Nom też myślę ,że forum nie wytrzyma do 2012 :[

Poza tym zapewne będę w trakcje studiów :[ albo i nie ... .Może jakaś praca ? kto wie ?. Spawami paranormalnymi interesuje się raczej od zawsze i pewnie tak zostanie , chyba ,że wpadnę w szarą rzeczywistość i .... ahhh.. :[

dobra poza tym myślę ,że ta data będziedzie WIELKIM KOŃCEM... ale polskiej piłki nożnej :[

#117

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie będę gdzieś się szlajać po świecie zbierając nowe dośwadczenia.

#118

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Osoby twierdzące, ze coś się stanie w 2012 zrobią co w ich mocy żeby zniszczyć to forum, by nie mieli gdzie przeczytać, ze się mylili :)
Może zrobimy wielką ściepę na spot reklamowy w radiu i TV? Coś w stylu "Wierzyłeś w 2012? FRAJER!!"

#119

goku94.
  • Postów: 52
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to ja będę się śmiał z tych wszystkich, co wierzyli w nagły koniec świata 21.12.2012. Też wierzę w ten koniec świata, ale dla mnie to wojna, coś w tym stylu. Moja wiara oparta jest na wielu innych przepowiedniach, które wypowiadane były na przestrzeni setek lat. Ale nie o tym tu mowa.

Gdy forum zniknie, prawdopodobnie ulokuję się gdzie indziej. A może już wtedy nie będę się interesował forami internetowymi? Kto wie. W każdym razie będę miał zdaną maturę, a potem... the Finezjo, nadchodzę!

#120

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z drugiej strony są oni tylko inteligentnymi szympansami, więc nie należy się dziwić.


Łaskawie przemilczę...


Ja po 2012 (chociaż nadal będę przekonywał Eurycide'a do zmiany zdania) raczej nigdzie nie pójdę. Zbudowanie jakiejkolwiek opinii o sobie zajmuje zbyt dużo czasu i nie chciałbym robić tego ponownie; zaparzę yerbę i usiądę w fotelu, pomyślę, aż w końcu z dużą nostalgią i melancholią nacisnę "Start" i "Zamknij".




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych