Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałem poruszyć dość ciekawy temat. A więc...

Zainspirowany znanym chyba każdemu ogłoszeniem, iż po 2012 owe forum kończy swoją dzialaność (nie chodzi tu o punktualną date 21.12.2012 - pewnie lekki poślizg bedzie wchodził w grę... zapewne do wczesnych dni 2013 ;) ) chcialbym zapytać gdzie udadzą sie userzy VRP ? Macie jakieś plany ? Co będziecie robić ? Przeniesiecie się na inne forum ? Czy zakończycie swoją przygodę z paranormalnym światem ?

I prosze aby tutaj nie pisac textów typu "Euri prosze zostaw forum ... błagam" itd.

Tutaj mamy sobie pogadac o tym "co zrobisz (dany userze) po 2012" ;)

Jeśli chodzi o mnie ja mam zamiar skopiować WSZYSTKIE swoje prace, tlumaczenia i wszelkie wpisy odnośnie tematów UFOlogicznych i kontynuować swoje zainteresowania ... kto wie może na własnym autorskim serwisie podobnym do tego (lecz skupial sie on bedzie w 90% na UFO).

Czasu mamy jeszcze dużo... takze wszystko moze sie zmienić jeśli chodzi o moje plany...

Chcialbym poznać wasze przemyślenia...

Zapraszam...



#2

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim, mała jest szansa, że portal przetrwa tyle lat jeszcze (nie to, że źle życzę czy coś...). Naprawdę nieliczne przedsięwzięcia niekomercyjne i bez naprawdę sporego zaplecza są wstanie to zrobić. W końcu przychodzi znużenie, czasem brak nowych tematów, inne ważniejsze sprawy..

Ja sobie najwyżej znajdę inne forum by trochę poscepić, albo nawet i to nie. Zależy od tego co będę w tym czasie robić...

#3

Bulldogs-f.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja najprawdopodobniej nadal będę się interesował tematami paranormalnymi i najwyżej przerzucę się na inny serwis (może nawet na twój dj cinex). Ale plany mogą się jeszcze zmienić gdyż pozostało jeszcze trochę do 2012.

#4

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zobaczy sie, może będzie inne duże forum tego typu... Jesli NIC sie nie stanie w 2012 to napewno moja 'wiara' w paranormalne zjawiska a szczególnie różniej maści proroctwa bardzo osłabnie, a może wręcz zniknie. Kto wie jakie zainteresowania, hobby i zajęcia będzie sie miało za 5 lat.



#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli 21 grudnia 2012 roku absolutnie nic się nie wydarzy to kończę definitywnie zabawę z paranormalnym światem.
Z pewnością będę wtedy bardzo zawiedziony i rozczarowany.
Natomiast jeżeli wydarzą się te wszystkie apokaliptyczne rzeczy,o których tu mówimy to wszyscy będziemy jechać na tym samym wózku.
Innymi słowy,już nas nie będzie na ziemskim padole.



#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tego forum nie traktuję jak domu, albo jak czegoś szczególnie ważnego i pierwszorzędnego w moim życiu. Będę zatem robił to co dotychczas, czyli normalnie żył. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli będę studiował psychologię, albo coś innego.



#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja pewnie przerzucę się na inne forum. Nie mam zamiaru zaprzestawać interesowania się parapsychologią i trenowaniem różnych technik. Jednak mam nadzieję, że forum i tak przetrwa... nie zapominajcie o tym, że może być lekkie potknięcie, a poza tym nie zawsze coś się zdarza jednego dnia, tylko przez jakiś dłuższy okres.



#8

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile dożyję, i nic się nie stanie pewnie studia.

edit AlienGrey
6.3 Część graficzna sygnatury może zawierać grafikę o wymiarach do 400 pikseli szerokości i 100 pikseli wysokości oraz 'wagę' do 50KB.

Część graficzna Twojej sygnatury zawiera grafikę o wymiarach 330 × 115 pikseli.
Przykro mi, ale zmuszony jestem nałożyć ostrzeżenie.


#9

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dj_cinex, najprawdopodobniej powędruje na twój serwis (jeśli takowy założysz). Również nie zamierzam rezygnować z zainteresowania zjawiskami paranormalnymi. Cóż będę robił po tej magicznej dacie 21.12.2012? Prawdopodobnie będę kończył studia, może wyjadę za granicę (jeśli sytuacja w Polsce nie ulegnie poprawie). Krótko mówiąc będę sobie żył, (może nie do końca normalnie) jak całe 7 miliardów innych ludzi...



#10

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamierzam iść na studia (jeszcze nie wiem jakie :victory: ), zapewne przeniose się na inne forum i będę dalej wzbogacał wiedzę na temat zjawisk paranormalnych (ale troche mi szkoda będzie opóścić te forum).

Może pare dni przed zamknięciem tego, zorganizujemy jakiś zjazd wszystkich użytkowników?? Dobra wiem głupi pomysł :ojej: tak tylko napisałem.

#11

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Cinex
To daj mi znać przez gg za pięć lat, gdzie dalej będziesz działać ;)


Ja osobiście zacznę archiwizować wszystkie moje tłumaczenia :D



#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za 5 lat, to już pewnie będzie stał instytut Gildii, więc się o posadę nie martwię :) . A tak na serio, to nadal będę tkwił w psionice po uszy, jeszcze potężniejszy umysł niż teraz będę posiadał :)

#13

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja, jak większość, zacznę uczestniczyć na serwisie cinex'a, ale myślę, że to będzie bardziej dla dobra serwisu :)

#14

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może pare dni przed zamknięciem tego, zorganizujemy jakiś zjazd wszystkich użytkowników?? Dobra wiem głupi pomysł :ojej: tak tylko napisałem.


To nie taki głupi pomysł :)
Ale obawiam się, że nie ze wszystkimi będzie kontakt.

#15

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie, zjazd to się urządzi za rok, a potem jeszcze za 2 lata, a i za 3 i 4 :) . To jest świetny pomysł, ale na przyszłość.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych