Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seans spirytystyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#31

Maly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok jak tylko dorwe filmik pokaze
  • 0

#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Maly, masz u mnie minusa za takie postępowanie :evilmad: ...

czy nie bedzie przez to klopotow, no wlasnie zwracam sie z tym pytaniem do Was


Mogą być i to przeogromne, ale to juz wina Twoja i Twoich kolegów.

Poza tym lepiej pokaż to nagranie, bo nie we wszystko będę wierzył na słowo.
  • 0



#33

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche to dziwne- niby jest nagranie na ktorym swieczka gasnie i krzaki sie ruszaja, ale zamiast niego dostajemy opis tej sytuacji. Pokaz to nagranie bo ciekaw jestem :-D
  • 0

#34

Maly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche to dziwne- niby jest nagranie na ktorym swieczka gasnie i krzaki sie ruszaja, ale zamiast niego dostajemy opis tej sytuacji. Pokaz to nagranie bo ciekaw jestem :-D

pisze ze nie ja to nagrywalem i filmiku narazie niemam ale bede mial dzis albo jutro
  • 0

#35

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no ok spoko, może wtedy coś mi błyśnie w umyśle. ale do tego czasu ktoś z umiejętnościami to może przerobić filmik żeby były rozmycia, zacięcia czy inne, ale ok. pakazi jak będziesz miał.
  • 0

#36

Maly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale nie rozumiem po co ? pisze wam jak bylo, po co mial bym opisywac zmyslona historie ??
  • 0

#37

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

z tego samego powodu co Włóczykij, czy zero-cośtam (nie pamiętam, ten od zdjęcia) - żeby ponaśmiewać się z 'baranów co wierzą w każdy kit, co się im wciśnie'. ale nie mówię że Ci nie wierzę, po prostu po tamtych typkach podchodzę do wszystkiego podejrzliwie na tym forum, to wszystko :)
  • 0

#38

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nie zamierzam wywoływać duchów bo często się słyszy że potem nie można ich odwołać :shock:
  • 0

#39

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ufolog2 ja też jestem ciekawa o co hozi z tym Hitlerem.
Co do zgubnych skutków nieumiejętnego przeprowadzenia seansu spirytystycznego,to znam historię matki koleżanki mojej.Otóż kobieta owa w latach młodości przywoływała duchy wraz z koleżankami.Przywoływały właśnie..Hitlera ;]
Oczywiście standart:podczas seansu "coś" rozpierniczyło szybę,doniczki pozlatywały z półek.Wszyscy pouciekali w panice,w/w rodzicielka schroniła się w szafie (!).
W pokoju pozostała jedna dziewczyna,zemdlała (zapewne z nadmiaru emocji ;] )
Dzień po tym pamiętnym zdarzeniu zaczęły jej wpadać włosy,do teraz jest prawie łysa i nosi chustki i peruki.
Nie wiem,czy to prawda,ale gadałam z matką M. i mówiła o tym poważnie,beż żadnych smiechów.I przestrzegała mnie,żebym takich rzeczy nie robiła.Ale do końca pewnym być nie można >< !!!
Ale wywoływanie duchów to niebezpieczna sprawa,można doznać licznych urazów na ciele jak i psychice x> Ja podczas takiego seansu,na widok poruszającego się spodeczka pewnie dostalabym palpitacji,nie mówiąc już o ruszającyh się krzakach ~~,
  • 0

#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Maly, myslisz ze taki gosc jak Mefisto zaszczycilby was swoja obecnoscia ? troche pokory :P to byl pewnie jakis żołdak, ja obstawiam ze to ten maly czerwony diablik co szamani moga ich wskrzeszac :P
  • 0

#41

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i co z tym filmem ziomuś?
  • 0

#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eee pewnie kolega niechcacy skasowal nagranie.
  • 0

#43

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Albo co gorsza kolega zgubił hasło do swojego profilu na forum. Nie no, poczekamy, zobaczymy, ale cała ta historia z duchami dziwna, jeżeli w ogóle prawdziwa.
  • 0



#44

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niechcacy skasowal nagranie

Jak niechcacy. Zapewne go szatan opetal i jego rekami usunal nagranie :lol :
  • 0

#45

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

artykuł może boć ale jednego zapomniałeś podaczas seansu nie można opuszczać pomieszczenia gdzie odbywa sie seans ani nie można wchodzić do pomieszczenia to bardzo ważne !!!!!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych