Skocz do zawartości


Zdjęcie

Milicz - miasto tajemnic


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

News:
W Miliczu budują biedronkę na miajscu starego szpitala, nawet nie moga zbudować ścian, co zbuduja w dzień, to runie w nocy. I tak już 3 razy. Podobno jakiejś dziewczynce z zerówki śniła się Matka Boska i powiedziała, że w tym miejscu ma być kościół. Nie wiem ile w tym prawdy, ale w miliczu zanosi się na coś poważniejszego...
  • 0

#17 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jasne...zanosi się na co najmniej drugie Lourdes...
wody...plissss...
  • 0

#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od kiedy święci zabiegają o budowe świątyń nie mających dużo wspólnego z wiarą ?
  • 0

#19

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak na moje oko to temat zaczyna trącić autopromocją (chociaż kiepską, to jednak) wspomnianej miejscowości, tudzież autora wątku, sama zaś sprawa walących się ścian hipermarketu wydaje się naciągana, abstrahując: może oni do budowy używają zaprawy z biedronki zamiast z cementu, zupełnie jak na reklamie ;)
  • 0



#20

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadna AUTOPROMOCJA!!! A w te jakieś objawienia też nie wierzę.
  • 0

#21

Chomic.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim mieście kiedyś był zamek no i on sie spalił czasami chodzę kolo jego ruin do szkoły i kiedyś z kolegami poszliśmy do biblioteki pogadać z panią która chyba wszystko wie o tych ruinach i okazało sie ze są jeszcze tam "podobno" podziemia które rozciągają sie pod cala częściom starego miasta. Moj kolega który mieszka na przeciw mówił ze kiedyś widział coś tam dziwnego. Nie uwierzyłem mu wiec popytałem sie innych mieszkancow tej kamienicy którzy to potwierdzili. Kurde interesują mnie te podziemia ale nie mogę znaleźć wejścia 2 lata temu były przeprowadzone badania geologiscze które potwierdziły zawalone sie częściowo korytarze ale wejścia nie ma. CO TO JEST??? :wall: :wall: :aaa:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych