Skocz do zawartości


Zdjęcie

Milicz - miasto tajemnic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!!!

Mieszkam w Miliczu - małym mieście, 60 km na południe od Wrocławia.
Moje miasto jest tajemnicze. Są niezbadane ruiny i tunele pod nimi.

A oto link do strony o tajemnicach Milicza, jest ona baaaardzo obszerna:Click!

Chciałbym aby w obrębie ruin przeprowadzono dokładne badanie georadarowe.
  • 0

#2

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazdroszcze ci. W Warszawie nic nie ma :/
  • 0

#3

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ta strona jest angielska! twoja wieś jest znana na cały swiat! ide czytac ten tekst!
@edit ej jakas rodzinka poprostu nie miala co robic i zzbudowala tunele! tam nie ma nic tajemniczego!
  • 0

#4

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest strona dr Jana Pająka.
Myślę,że szkoda czasu na lekture.
PS.Można zmienić język tekstu na polski.
  • 0



#5

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że niektóre rzeczy napisane na tej stronie to fantazje, ale poszukajcie na tej stronie o "czarnym stawie" - wszysko co napisał jest prawdą.

A co do ruin:
- NIGDY nie zostały dokładnie zbadane.
- Dopiero w ciągu ostatnich 50-ciu lat tak "się" zniszczyły, wcześniej nawet dach był.

Poczytajcie na stronie i osądzcie co według was jest prawdą a co nie...
  • 0

#6

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a mnie sie bardzo swinki spodobaly :) :P
  • 0

#7

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W Warszawie nic nie ma ciekawego? NIE WIERZE!

Haha! Nareszcie Poznań ma coś, czego Warszawiacy nie mają :devil: :brawo:

Podoba mi się taki obrót sprawy :]
  • 0

#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi też się to podoba. Ciekawi mnie opuszczony szpital psychiatryczny w Owińskach k. Poznania. Podobno rozstrzeliwano tam pacjentów i działy się inne niemiłe rzeczy. Teraz aż się boję jak widzę go na zdjęciach. Na tej stronie jest wiele ciekawych miejsc wartych zwiedzenia: http://www.opuszczone.com/index.php
  • 0



#9

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jezu... ja widziałam kiedyś na żywo ten zakład...o boże...teraz przypomina mi się każdy szczególik tych okoliczności... :/ brrr...nieprzyjemne uczucie
  • 0

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie od samego oglądania zdjeć przechodziły ciarki na plecach i leciały łzy. Jest tam jakaś niedobra atmosfera, zła aura otacza to miejsce :D . Każdy kto to zobaczy pewnie przyzna rację.
  • 0



#11

janek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest strona dr Jana Pająka.
Myślę,że szkoda czasu na lekture.



Możesz wytłumaczyć czemu tak uważasz? Wszedłem na tę stronę tylko na chwile i powiem, że mocno mnie zaintrygowała, chociaż skupiłem się na innych tematach niż sugeruje topic (chodzi o UFO).. Chciałem powrócić do lektury, ale też zaciekawiło mnie czemu uważasz że nie wrto tego czytać?

ps.. już sporo czasu jestem czytelnikiem tego forum, ale jest to mój pierwszy post.. :)

pozdrawiam
  • 0

#12

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz wytłumaczyć czemu tak uważasz? Wszedłem na tę stronę tylko na chwile i powiem, że mocno mnie zaintrygowała, chociaż skupiłem się na innych tematach niż sugeruje topic (chodzi o UFO).. Chciałem powrócić do lektury, ale też zaciekawiło mnie czemu uważasz że nie wrto tego czytać?

ps.. już sporo czasu jestem czytelnikiem tego forum, ale jest to mój pierwszy post.. :)

pozdrawiam


dr. Jan Pająk to Wujek mojego, mozna powiedzieć, kolegi. Trzeba na tej stronie wiedzieć co jest prawdą, a co nie. Poszukajcie o "czarnym stawie" na tej stronie, to jest prawda(wieś wszewilki, prawie przy końcu strony).
  • 0

#13

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pan Pająk znany jest z upiększania swoich artykułów w rzeczy niestworzone. Tak jak już barteqx powiedział. Może coś, kiedyś, gdzieś w tym prawdy było, ale to co czytasz to już wersja ubarwiona.
  • 0

#14 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, Milicz to światowe centrum ufołapstwa, któremu patronuje niestrudzony łowca kosmitów dr.Jan Pająk.
Krótki cytat jego wypowiedzi:"Witam po przerwie weekendowej. Dla mnie byl to produktywny weekend, chociaz jednoczesnie jak zwykle zmuszony bylem staczac rowniez batalie w UFOlami ktorzy przeszkadzaja mi nawet w moim wlasnym mieszkaniu. Te UFOle oblazly bowiem jak wszy nie tylko nasza liste dyskusyjna, ale takze i moje prywatne mieszkanie. Taka widac juz ich pasozytnicza natura - nie na darmo dawniej ludzie nazywali ich "diablami":ufo: :abduct: :abduct2: :wow: :wall: :lol
  • 0

#15

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się podoba jego nazwa UFO - "UFOnauci" :lol :, A same artykuły są za bardzo ubarwione.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych