Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dźwięki w moim domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

k..
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś w nocy obudził mnie koszmarny ból zęba. Wziąłem ketonal, poleżałem 20 minut i ból minął, ale wtedy moją uwagę przykuło coś innego. Była to godzina 3:30. Mianowicie słyszałem głos, był on bardzo dziwny i jakby nieludzki. Bardzo trudno wytłumaczyć jak on brzmiał, ale spróbuję. Może niektórzy z was kojarzą, jak przedstawiają w filmach chór syren. Tak głos się zaczynał, a przechodził w warczenie, takie jak psa. Cała sekwencja trwała jakieś 10 sekund, ale powtarzała się przez prawie godzinę i za każdym razem brzmiała identycznie. Wykluczamy więc wiatr. Wyszedłem z pokoju i poszedłem do kuchni, bo dźwięk dochodził stamtąd, lecz wtedy już go słyszałem w dużym pokoju. Za każdym razem gdy zbliżałem się do źródła dźwięku ono się przemieszczało. Próbowałem dźwięk nagrać na telefon, jednak był to dźwięk cichy i poza moimi krokami nic nie słychać. Gdy całość się skończyła poszedłem do łóżka i tam przypomniałem sobie jedną rzecz. Gdy ostatnio szedłem spać (około 2 w nocy) również słyszałem te dźwięki, jednak wtedy odebrałem je jako turbina przy kominku, ale dziś nie rozpalałem w kominku więc turbina nie mogła się włączyć, bo włącza się przy 120 stopniach.

Mieszkam w tym domu 4 lata, jest to nowe budownictwo, nie ma żadnej dziwnej przeszłości. Jednak dźwięk pierwszy raz usłyszałem we wtorek, a wtedy akurat przeniosłem się do innego pokoju. W moim dotychczasowym pokoju nigdy nie słyszałem takich rzeczy.
  • 0

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mimo wszystko obwiniał bym wiatr. Potrafi on tworzyć niezwykłe dźwięki, które trudno zlokalizować. Można brać pod uwagę wpływ środków, które zażyłeś lecz piszesz, że słyszałeś dźwięki wcześniej, więc ta teoria chyba odpada. Jednak nie widzę tu nic paranormalnego. :) Czy poza tym dzieją się jakieś inne dziwne rzeczy w tym domu?
  • 0



#3

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, ja też obstawiałbym że to był wiatr- mi aż w całym budynku strzelało (w kamienicy mieszkam).
  • 0

#4

k..
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dźwięk był cały czas identyczny, więc przez 40 minut wiatr musiałby wiać z taką samą prędkością, częstotliwością i kierunkiem.

Czy w domu dzieją się inne niezwykłe rzeczy? Chyba nie, ale niektóre miejsca bardzo napawają niepokojem, a czasem i pies się w nocy czegoś boi.
  • 0

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czasem to i ja się boję w moim domu zostać (dziwne, ale prawdziwe :P ), ale to jeszcze nie znaczy że coś jest z nim nie tak. Trudno jest nam cokolwiek powiedzieć, ale nie możesz załatwić od kogoś mikrofonu (np. takiego do komputera)? Nagrałbyś te dźwięki i byśmy przynajmniej wiedzieli co to jest.
  • 0

#6

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tęż stawiam na wiatr, jednak poczekaj do bezwietrznej nocy i zobacz, czy znów będzie to samo.

Np. wczoraj u mojego ojca w pokoju strasznie wylo, wlaśnie jak kobiece jęki brr prawie zza grobu, a u mniej nic nie bylo slychać.
  • 0



#7

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czasem to i ja się boję w moim domu zostać (dziwne, ale prawdziwe ), ale to jeszcze nie znaczy że coś jest z nim nie tak. Trudno jest nam cokolwiek powiedzieć, ale nie możesz załatwić od kogoś mikrofonu (np. takiego do komputera)? Nagrałbyś te dźwięki i byśmy przynajmniej wiedzieli co to jest.


Jakeś, niemiłe wspomnienia?
Aha, fajnie że dałeś tą notkę że mikrofon do komputer (pewnie by sie chłopak nie zczaił).

edit Inga: szanownego laureata, uprasza się o pisanie po polsku. ;)
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skrzypu, nie wiem ile masz lat, ale mam znajomego z którym na pewno byś się dogadał, jak chcesz to Ci podeślę jego GG.

PS: Żadnych niemiłych wspomnień nie miałem (no chyba że jakiś mag chaosu wykorzystał mnie seksualnie a potem pamięć mi wykasował).
  • 0

#9

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to nic powaznego spoko u mnie dzwi wydaja dziwne dzwieki:)

a kiedys budowlancy robili psikusy i ustawiali butelki i ze zamurowywali (nie wiem czy dobrze odmienilam) i jak wial wiatr to butelki robili takie łuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu:)


a moje dzwi zyja wlasnym zyciem i w czasie tych wichur robily takie wlasnie łuuuuuuuuu:) :P

fajnie sie mialam :ojej:
  • 0

#10

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no mowie ci ale to łłłłłłuuuuuuuuuuuuuu to az na dole slychac no i u gory tez mieszkam w bloku na 1 pietrze:)


ale to łuuuuuuuuuuuuuu to robi wiatr:) bo moja mama uszczelki nie wiadomo czemu sciagnela! :P

to moja mama jest nawidzona nie dzwi:) :P


ale jak 1 raz to usluszalam do machinalnie przyjelam pozycje stojaca - w sumie moje secre tez:) :P
  • 0

#11

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to co? Każdy stawia że to wiatr :P ? Brr... ja chyba też przy tym stawiam :D właśnie myślałam że dostane zawału, bo zadzwoniła komórka... och ludzie! Na tym forum idzie się przestraszyć :D
  • 0

#12 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Miałem podobną sytuację.

Dźwięk zaczynał się jakby chór przymierzał się do zaśpiewania jakiejś arii, po czym przechodził w przeciągłe 'warczenie psa' zmixowane z 'ujadaniem' (może ścieraniem czegoś, trudno powiedzieć). Próbowałem sobie wmówić, że to jakiś chory pies za oknem, ale kiedy przez godzinę, mniej więcej co 20 sekund słyszałem DOKŁADNIE taki sam dźwięk, myślałem że zeświruje, zwłaszcza że nie był to przyjemny odgłos.

Następnego dnia okazało się, że z bloku będącego 6 kilometrów od mojego domku puszczano dźwięki 'drapieżnych ptaków', które miały odstraszyć golębie. Odgłos ten był niesamowity, bo było go słychać równie dobrze 10 metrów od tego bloku, jak i owe 6 kilometrów, zupełnie jakby nie ulegał żadnym prawom fizyki.

Jestem prawie pewien, że w Twoim przypadku wyjaśnienie jest takie same.
  • 0

#13

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podmuchy wiatru - jak dla mnie niema innego wytłumaczenia ... sam wiem ze tak jest i sam tego doswiadczam ... wiatr przepływajacy przez wentylacje , czy szpary w oknach a nawet przeciag w domu moze powodowac dziwne dzwieki ... u mnie w starym domu co noc słyszalem dziwne dzwieki ... po jakichs 2-3 latach okazało sie ze gołębie mieszkały w przewodzie wentylacyjnym i sobie Chrumkaly
  • 0

#14 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Usunęłam posty zaśmiecacze. Od tej chwili każdy, kto w jakimkolwiek temacie - nie tylko na tym forum - napisze taki zaśmiecacz, dostanie warna. Potraktujcie to co czytacie jako zbiorowe ostrzeżenie.
  • 0

#15

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej to wiatr, ale spróbuj nagrać te dżwięki na coś innego np.mikrofon w kompie.Już za dużo tych historyjek o jakichś dziwnych odgłosach o duchach itp..Proszę żebyście nie pisali podobnych historii, które są już na forum, ponieważ jest to tylko jego zaśmiecanie.

P.S:Inga proszę jednak o nie usuwanie postów ponieważ zrobił się mały chaos i nie wiem o co chodzi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych