Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odnaleziono kobietę, zaginioną jako dziecko w dżungli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Kambodży odnaleziono kobietę, która zaginęła jako dziecko 19 lat temu i prawdopodobnie sama przeżyła w dżungli. Rozpoznano ją dzięki bliźnie na ręku.

27-letnia obecnie kobieta nie mówi, ani też nie umie chodzić w pozycji wyprostowanej. Jej ruchy przypominają bardziej ruchy małpy niż człowieka. Przypadkowo zauważono ją i zatrzymano, gdy wyszła z dżungli na pole, by pożywić się ziarnami ryżu.

Jej widok był przerażający - wyglądała jak obciągnięty skórą szkielet, była naga, zachowywała się jak małpa, a oczy miała czerwone jak tygrys. Ale to przecież moje dziecko - powiedział ojciec zaginionej Sal Lou z kambodżańskiej mniejszości etnicznej Pnong.

Według ustaleń, dziecko wysłano, by pasło bawoły na skraju dżungli. Zaginęło bez wieści w kambodżańskiej północno-wschodniej prowincji Rattanakiri. Odnaleziono ją mniej więcej w tym samym rejonie.

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
  • 0



#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to nie pierwszy raz kiedy to człowiek pozostawiony sam w dzikim środowisku zachowaniem bardziej przypomina zwierze niż człowieka.
  • 0

#3

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Normalka, że zachowywała się jak zwierze.
Człowiek, przystosowuje się do środowiska, w którym żyje.
W domu uczy się nas chodzić w pozycji wyprostowanej i mówić rodzimym językiem,
jeśli - tak jak w tym przypadku - dziecko wyląduje w dżungli, to przyswoi sobie zachowania zwierząt, w śród których żyje. Innymi słowy, przystosuje się do środowiska, żeby móc przetrwać.
Taka moja mała teoria :mrgreen:
  • 0



#4

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Innymi słowy, przystosuje się do środowiska, żeby móc przetrwać.
Taka moja mała teoria :mrgreen:

Nie tylko twoja, to jakby dość oczywiste... Ktoś kiedyś powiedział, że to nie najsilniejsi przetrwają, ale ci którzy potrafią się przystosować. Nie wiem kto to powiedział, ale miał rację :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych