Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mutacje człowieka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeciez to sa faki omawiane juz na forum, fotomontaze (chodzi o olbrzymow), a ta wydluzona czaszka to kultura pewnego plemienia, ktore dzieciom specjalnie owijaly ciasno glowe (nie pamietam czym) i czaszka im sie deformowala. Ludzie sprawdzajcie takie rzeczy, a nie tylko ogladniecie filmik i wielkie halo. Jedyne czego nie widzialem to tej czaszki z rogami, wiec sie nie wypowiem.


O widzisz, znów się nie znasz, głowy owijane były bandażem (cczymś podobym), aby przybrały kształ jaja, szlachta tak robiła, ale efekt nie był taki jak ten który wiac na fimiku.
  • 0

#17

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"przecież to są faki"

:o :rotfl: :victory: :wow: :devil: :lol

przepraszam...nie mogłam się powstrzymać :mrgreen:
  • 0

#18

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był taki. Poza tym nie tylko jedno plemię tak robiło. Wiele kultur z Ameryki Południowej i Środkowej to praktykowało. Takie wydłużenie czaszki miało symbolizować wysoką pozycję społeczną.
Ja spotkałem się z następującym sposobem. Do głowy rosnącego dziecka przywiązywano deseczki, wtedy czaszka ładnie się wydłużała:)

Wydaje mi się, że w Egipcie też praktykowano coś podobnego.
  • 0

#19

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O widzisz, znów się nie znasz, głowy owijane były bandażem (cczymś podobym), aby przybrały kształ jaja, szlachta tak robiła, ale efekt nie był taki jak ten który wiac na fimiku.

Blagam, przestan sie juz osmieszac, jaki bandaz, jaka szlachta, litosci. Pozatym powtorzyles to samo co ja, tylko bardziej blednie :lol bo ja przynajmniej nie pisalem szczegolowych bzdur, bo jak dokladnie czegos nie pamietam, to szczegolowych glupot nie wypisuje.
  • 0

#20

Pietka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie ze to raczej byly prawdziwe zdjecia... bo po co kto mial by falszowac dowody dla takiego "malego rozglosu"


Takie filmy daja do myslenia
  • 0

#21

Guziol.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz to kiedys widzialem. Nie wiem co to jest i skad sie wzielo ale natura robi wybryki. Sa rozne choroby. Moze to ludzie ktorzy chorowali na jakas nieznana nam chorobe ktorej juz nie ma
  • 0

#22

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

FAKE??....możłiwe a raczej 100%, takich idiotow ktorzy si bawia w duchy....olbrzymie czaszki tez powinni na dozywocie wsadzac do kicia!!
  • 0

#23

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam takie pytanko poza tematem...przepraszam za offtop

Jaki jest tytuł piosenki która leci w tle?

Wydaje mi się, że to Pink Floyd z płyty THE WALL : "is there anybody out there?", tyle że jakoś dziwacznie przerobiony :/
btw... All Fake. Z tym wykopaliskiem olbrzyma było kiedyś wyjaśniane - to fotomontaż. Powiększenie zwykłego szkieletu. Dobrze widać nieścisłości przy lepszej focie. Więc reszty nawet nie skomentuje. ;)
  • 0

#24

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam takie pytanko poza tematem...przepraszam za offtop

Jaki jest tytuł piosenki która leci w tle?


To dobrzer ci sie wydaje...to jest Pink Floyd....jednak oryginalna wercja brzmi lepiej....o niebo lepiej
  • 0

#25

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te zdjęcia wielkich ludzi były juz na forum ... i ich wersje przed przeróbkami ;) takze wiekszosc z nich to fake ... zbyt słaba jakośc zeby jednoznacznie okreslic manipulacje
  • 0

#26

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

!!!Moim zdaniem te dziwne szkielety należały do cywilizacji przed potopowych lub obcych . Nie sądze że to mogły być mutacje!! no nie wiem możliwe ale xczy napewno??
:mrgreen:
  • 0

#27 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

!!!Moim zdaniem te dziwne szkielety należały do cywilizacji przed potopowych lub obcych . Nie sądze że to mogły być mutacje!! no nie wiem możliwe ale xczy napewno??
:mrgreen:

Ja wciąż utrzymuję, że większość z tych spraw, których nie da się wytłumaczyć to rzeźby. Widziałem ciekawsze u mojego znajomego zajmującego się rzeźbiarstwem na codzień :E.
  • 0

#28

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie ze to raczej byly prawdziwe zdjecia... bo po co kto mial by falszowac dowody dla takiego "malego rozglosu"


Może miał nadzieję że taka sprawa się rozniesie.
  • 0

#29

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie przyszło wam do głowy że ta czaszka z tymi rogami to czaszka hybrydy(jeśli ktoś nie wiem co to hybryda to już mówię jest to mótacja człowieka z obcym).
Tak po długim tentegowaniu w głowie to śmierdzi mi tu belzebubem(pfuu..).
  • 0

#30 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

hybryda to niekoniecznie skrzyżowanie człowieka z obcym... :roll:
Nie powiem nic nowego...all fake
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych