Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Duch dziecka z Queensland


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to czuję tu lipę zwaną fotomontażem.
Zbyt wyrażna jest twarz tego dziecka.
To zdjęcie to jakiś żart ?!
  • 0

#32

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie jest ciekawe , jeżeli byłby to fotomontarz , to zdjęcie by było niewyraźne.
To zdjęcie jest stare , za stare , żeby na nim robić fotomontzrz.
Jednakże współczesne możliwości niektórych ludzi pozwalają an taki fake.
Ja osobiście uważam że to jest autentyk i to jest prawdziwy duch. :rotfl:
  • 0

#33

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego fotomontaż musi być niewyraźny?
Zdjęcie jest zbyt stare by można zrobić fotomontaż?
Możliwości niektórych ludzi? Po 5 minutach tutoriala z podstawami obsługi choćby GIMP'a każdy może uzyskać podobny efekt..
Ale czym w ogóle dla Ciebie jest fotomontaż?

Akurat to zdjęcie mozna spreparować zupełnie BEZ obsługi jakichkolwiek programów komputerowych, nawet nie stosując żadnych metod obróbki fotografii analogowej.. bo mylisz się, że dawniej fotomontaż był niemożliwy.


Oczywiście masz prawo uważac to zdjęcie za autentyczne, nikt do tego nie może sie przyczepić, jednak, zdaje się nie orientując się w temacie, pierwsze 3 wersy mogłeś już podarować, bo same 'herezje' w nich ;)


pozdrawiam
  • 0



#34

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem mi to wygląda na oryginał ale to dziecko takie trochę za duże. no ale gdzieś czytałem że ciało astralne jest większe od tego fizycznego. więc dlaczego to dziecko nie mogło by mieć większej duszy niż ciała. czemu czepiacie się tego że zdjęcie jest wyraźne wiele razy na tym forum czytałem skargi na nie wyraźne zdjęcia
  • 0

#35

Zdzisław Zbych.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli źle mówię to mnie poprawcie, ale słyszałem, że duchy nawiedzają miejsca związane ze swoją śmiercią a nie miejsca swojego pochówku. Wiec dziwi mnie to, że ten duch (jeśli to rzeczywiście duch) ukazuje się na grobie.
  • 0

#36

archmage.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest całkiem realne bo starego zdecia raczej nie da sie tak łatwo przerobic
  • 0

#37

pafcio0.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sraty taty, ewidentnie dzieciak nałożony z innego zdjęcia. Na rozum wam padło? Wszędzie tylko duchy widzicie...
  • 0

#38

Ami.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że to mógłby być prawdziwy duch.. No bo czemu wszyscy mieliby dawać przerabiane zdj.. Nie o to przecież chodzi.. A to zdj. jak dla mnie jest bardzo realistyczne, bo sama mam doświadczenie z duchami..
  • 0

#39

makucha.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie wcale mnie nie przeraża. Jako wieloletni fotograf-amator widziałem wiele podobnych zdjęć. To stosunkowo częsty błąd w aparatach analogowych - podwójnie naświetlona klatka. Dziecko jest zbyt duże w stosunku do otoczenia, jakby wyjęte z innego atelier - to nawet nie fotomontaż, tylko błąd fotografa.


  • 0

#40

glan.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie wcale mnie nie przeraża. Jako wieloletni fotograf-amator widziałem wiele podobnych zdjęć. To stosunkowo częsty błąd w aparatach analogowych - podwójnie naświetlona klatka. Dziecko jest zbyt duże w stosunku do otoczenia, jakby wyjęte z innego atelier - to nawet nie fotomontaż, tylko błąd fotografa.

otóż nie, to fotomontaż wykonany w ciemni, zdjęcie dziecka prawdopodobnie na białym jednolitym tle, i zdjęcie grobu,tu się zgodzę, że proporcje trochę nietrafione, bo dziewczynka duch powinna chyba być mniejsza, w każdym razie nie takie rzeczy się w ciemni robiło :D


  • 0

#41

Batman1988.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehehehehe na początku szukałem tego ducha póżniej pomyślałem że to te dziecko co jest na zdjęciu. Na pewno to jest odbicie z innego zdjęcia. Tak jak było z duchem dziewczynki co spłonęła w pożarze, a tak naprawdę ta dziewczynka była z pocztówki.


  • 0

#42

Emiy666itd.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydawało, że to po prostu cień... Ale duch chyba nie powinien mieć cieni :hmm:

Gdzie ty tam masz cień twoja Stara to cień

 

A swoją Starą oglądałeś?

"Stare" Ci się skończyły. Później są warny.

Staniq


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych