Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Widmo z kościoła Newby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

nie zapoznałeś się pewnie z regulaminem - nie odkopuj starych tematów.

???
Ty chyba również go nie czytałeś!
W regulaminie nia ma słowa o zakazie "odkopywania" tematów.
Każdy nie zamknięty temat można kontynuować bez względu na datę ostatniego postu, a kolega duch91 dostał warna za idiotyczny komentarz.
To by było na tyle.
  • 0

#32

Glauks.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jejku, wystarczy pobrać se GAME MAKER'a , Przebrać się za ducha, zrobić tego przebierańca zdjęcie, wkleić jako obiekt w GM, użyć opcji "przeźroczysty", wkleić w zdjęcie kościoła. Ot - cała filozofia.

no można, tylko jakbyś przeczytał uważnie artykuł to byś zobaczył że zdjęcie jest z lat 60 tych. poza tym jak według was powinno wyglądać takie zdjęcie które by wyglądało realistycznie? zawsze ktoś powie, że to fake, bo za wyraźne, za mało wyraźne, w głupim miejscu itp.
  • 0

#33

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nędza. łatwo to podrobic starszym aparatem analogowym. Nawet Druhem takie cos można zrobic- dwa zdjęcia na tej samej klatce. Tyle.
  • 0

#34

Glauks.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet Druhem takie cos można zrobic- dwa zdjęcia na tej samej klatce. Tyle.


"Co jednak w przypadku, kiedy okazało się, że zdjęcie nie nosi znamion podwójnej ekspozycji - co potwierdziły niezależne analizy eksperckie?"

czy wy w ogóle czytacie to co jest pod zdjęciem?
  • 0

#35

_DaRkNeS_.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujące jest to zdjęcie.Postać ducha jest bardzo wyraźna ale mnie i tak to zdjęcie nie przekonuje.I te 2 metry wzrostu..
  • 0

#36

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie Lorda Combermere wyglądało bardziej realnie przynajmniej można się było dopatrzeć jakiejś perspektywy ducha
natomiast ten jest zbyt płaski (jak plama) i wygląda jak to coś


Dołączona grafika
  • 0



#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Co jednak w przypadku, kiedy okazało się, że zdjęcie nie nosi znamion podwójnej ekspozycji - co potwierdziły niezależne analizy eksperckie?" czy wy w ogóle czytacie to co jest pod zdjęciem?

Czyje amnalizy eksperckie ? przeciez takei cos mozna wszedzie dopisac, wszedzie !
  • 0

#38

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ubiegles mnie tiamat :>

Nie wiem czy eurycides nadal kontynuje swoja serie ale radze zeby zanim cos takiego napisal podal zrodlo i mozliwie jak najwiecej informacji :> radze nabrac troche sceptycyzmu wszystkim naszym "goust hanterom" ^^'

Btw ktos kto tam stal naprawde mial swietna wyobraznie bo postac jest (przynajmniej dla mnie) oblednie przerazajaca xD '


Wczoraj zrobilem zdjecie w lesie i okazalo sie ze jest tam jezus zespol niezaleznych ekspertow potwierdzil ze nie jest to fake i nie uzywalem programu GIMP 2 ;<
  • 0

#39

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie.Przebranko z "Krzyku".Film był niezły,za to zdjęcie do bani.
100% fake.


HeHe, no rzeczywiscie Jaro :) Masz racje, ale nie wiem czy to fake czy prawdziwe zdjecie. Powiem szczerze ze widzialem juz na VRP lepsze zdjecia duchów... bardzie prawdopodobne;)
  • 0

#40

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Co jednak w przypadku, kiedy okazało się, że zdjęcie nie nosi znamion podwójnej ekspozycji - co potwierdziły niezależne analizy eksperckie?"


To może inaczej jak można zrobić takie zdjęcie analogowym aparatem bez podwójnej ekspozycji ?
Jest sposób poczekam na Wasze pomysły.
Rozwiązanie jest zbyt proste (czyli po prostu genialne ) i nie do wykrycia.
Zobaczymy kto na to wpadnie
:mrgreen:

Ma to związek z nadnaturalną wysokością tego ducha :aaa:
  • 0



#41

Glauks.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyje amnalizy eksperckie ? przeciez takei cos mozna wszedzie dopisac, wszedzie !


bardzo proszę, (choć pewnie i tak ktoś powie że każdy mógł to napisać) znalazłam to na stronie australijskich łowców duchów. jest to e mail który otrzymał jeden z łowców od jednego z owych ekspertów:

"With regard to the (black and white)monk in the church photo which you claim is a double exposure, in the early 80's I was connected to a team that examined this (and many other) supposedly supernatural photographs for the BBC, and the one thing we decided it wasn't was a double exposure. We used, at the time, the latest in computer enhancement technology and no trickery was detected. We examined about fifteen other famous photographs (including Indre Shira's photo of the Brown Lady in Raynham Hall) and all of them were explicable in decidedly prosaic terms. Furthermore, the photograph is of the complete altar, not just the half with the 'monk' in it. I feel you are doing a diservice to the photograph by presenting it in this truncated form"

Faithfully

Karl Denchly


możliwe że przy dzisiejszej technologii odkryto by coś jeszcze, ale ówcześni eksperci stwierdzili że na pewno nie jest to podwójna ekspozycja

www.castleofspirits.com

to jest strona na której to znalazłam
  • 0

#42

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście że nie ale poszukaj sposobu jak to można zrobić bez podwójnej ekspozycji :cafe:
  • 0



#43

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jedna opinia czlowieka, ktory nawet nie wiadomo kim jest. Po wpisaniu w google jego nazwiska wyswietlaja sie tylko strony odnosnie tego zdjecia. To zaden dowod, tylko jak zwykle szemrane niby analizy.
  • 0

#44

Glauks.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ma eksperta - źle, jest - jeszcze gorzej. trudno wam dogodzić. i mam rozumieć że skoro nie mam mnie w googlach to nie istnieje...
  • 0

#45

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

xD ' Prosze o argumenty dlaczego Karl Denchly mozna nazwac ekspertem? Zapoznales sie z jakas jego inna praca? Szczerze watpie ^^' kayz wiec czekam w innym wypadku mam nadzieje ze mnie tez zaczniesz nazywac ekspertem bo napisanie takiego tekstu to dla mnie 3 min roboty ;<
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych