Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Duchy z przejazdu kolejowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

r3I3orn.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie Mar.

10 minut w Photoshopie i można lepsze zdjęcia przerabiać.
  • 0

#17

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Historia może i prawdziwa, nawet lekko straszna, ale duchy pchające samochód pod górę? To śmieszne. A zdjęcie nie przekonuje mnie ani trochę, myślę, że przy odrobinie ciężkiej pracy sama mogłabym takie coś zrobić.
  • 0

#18

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w każdym temacie tak piszą ludzie. wszystkie zdjęcia da się przerobić ;) , dlatego nigdy nie uwierzę w prawdziwe zdjęcie z duchem.
  • 0

#19

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

duchy morze i są na tym przejeździe ale w właśnie jak tu ktoś zauważył robiono badanie i okazało się, że droga opada a nie się wznosi.
  • 0



#20

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hahaha :D
Mój kolega ma ten program to jest fake to nie są duchy.
Widać gołym okiem.
  • 0

#21

ex-hunter.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie mnie nie przekonywuje. Czy mógłby ktoś zrobić zbliżenie ?
  • 0

#22

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak czepiajac sie tych podjazdow pod gorke, hm sa przeciez miejsca w polsce gdzie wystepuje tego typu zjawisko.
Znajomy kiedys pokazywal mi film z takiego miejsca przez niego krecony. Butelka doslownie toczyla sie pod gore :) i nie mowie tu o 0.1' pochylenia zbyt wyraznie bylo widac wzniesienie w stsosunku do stojacych drzew ludzi etc.

Co do zdjecia, hm pamietam swojego czasu jeden odcinek z archiwum X, chyba 17 kiedy to Scully ginie ojciec, po czym ukazuje sie jej siedzacy na fotelu. Podobal mi sie pomysl rezysera, a mianowicie duch ojca doslownie niczym nie roznil sie od zywego, nie przenikal, nie byl znieksztalcony, nic od niego nie swiecilo etc.

Uwazam, ze moga istniec zdjecia, ktore nie zostaly wziete pod uwage bo niczym sie nie wyroznialy specjalnie, po prostu stal w tlumie kolejny czlowiek, ktory jednak wcale nie musial byc zywy.

Takie zdjecie jak powyzej, no coz faktem jest, ze duza czesc nas moze wejsc do PShopa nalozyc jakies cus zmienic przezroczystosc warstwy i juz... jednak nie takie mozgi jak "Ja czy Ty" badaly to zdjecie stwierdzajac, ze nic na nim nie swiadczy o tym, ze bylo w jakis sposob obrabiane.

Warto sie zastanowic nad tym zanim ktos znowu uzyje slowa "FAKE".
  • 0

#23

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZy zdjęcie jest prawdziwe czy nie .Nikt nie powinien sie dziwić bo duchy to bo duchy tamto.

Ponieważ sami mamy dusze.
  • -1

#24

meris.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hMM ja sie zgadzam z kwestia ze "zobaczyc znaczy uwierzyc" ale ale ... ja moge w cos uwierzyc jesli zobacze ale na wlasne oczy zdjecie w tej chwili nie jest problemem zrobic i wkleic kilka "duchów" dlatego tez zdjecie i film nie sa przekonywaujace w dzisiejszych czasach.
  • 0

#25

Xrips.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna przeróbka fotki xDD
  • 0

#26

Ami.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem?... Zdjęcie ciekawe :mrgreen: Ale trudno stwierdzić czy to fake czy nie...
  • 0

#27

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to fake, ponieważ ten duch po lewej to jakaś biała plama, a nie wyraźna sylwetka. Takie coś łatwo zrobić w photoshopie!

PS: Pisząc tego posta i myśląc o duchach nagle nacisnąłem jakiś skrót klawiszowy i mi się speaker włączył. Jak się wystraszyłem o.0!
  • 0

#28

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Było kiedyś na discovery...puścili butelkę po szosie i okazało się ,że droga jest z górki...
  • 0

#29

Genevieve.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Duchy z przejazdu kolejowego
Najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek zostały wykonane



Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, to te zdjęcia powinny przekonać was do tego, że duchy naprawdę istnieją. Z każdym ze zdjęć jakie przedstawię w kolejnych seriach "Zobaczyć znaczy uwierzyć" wiąże się jakaś historia. Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


Duchy z przejazdu kolejowego

Dziwna legenda otacza przejazd kolejowy na południu San Antionio w Teksasie. Skrzyżowanie jezdni i torów kolejowych - miejsce tragicznego wypadku w którym życie straciło kilkoro dzieci w wieku szkolnym. Ich duchy nie opuściły jednak tego miejsca pozostając przy drodze, próbują pchać samochody wzdłuż szosy, mimo iż ta prowadzi pod górę...

Historia może być tylko miejscową legendą ale trudno negować zeznania wielu świadków widzących w tym miejscu dziwne postacie. Andy i Debi Chasney, mogą pochwalić się niesamowitym zdjęciem z tego miejsca. Ich córka pewnego wieczoru wybrała się ze znajomymi w pobliże feralnego przejazdu kolejowego aby wykonać kilkanaście zdjęć. Jakie było jej zdziwienie gdy na jednym z nich pojawiła się przezroczysta figura.

"Nie mieliśmy pojęcia, co znajduje się na zdjęciu do czasu następnego dnia kiedy je wydrukowałem" - mówi Andy Chesney. "To było naprawdę dziwaczne. Wydaje się, że figura na zdjęciu to dziewczynka niosąca pluszowego misia." A jakie jest wasze zdanie? Niektórzy na zdjęciu widzą dziewczynkę i psa siedzącego u jej stóp. Bez względu na to co przedstawia tajemnicza postać, jednego nie można wykluczyć - przejazd kolejowy na południu San Antionio to nawiedzone miejsce.


Dołączona grafika




Tłumaczenie i opracowanie: Eurycide
www.paranormalne.pl


Przypatrzcie się nad tą "dziewczynką". Ta tam widzę dokładne oczy. Ale jeszcze nad kółkiem jest coś takiego podłużnego w kształcie kosy.
  • 0

#30

Reflex.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia dlaczego błysk flasha nie rozłożył się równomiernie na tym znaku, spójrzcie - prawa, dolna jego część nie przyjęła mocy tej lampy. Niemożliwe by błysk rozłożył się na tyle nierównomiernie by taka mała część znaku była widoczna, a tak duża prześwietlona. Ale pomijając ten fakt, jeżeli robimy zdjęcie aparatem pod słońce, czy też pod światło w pewnych miejscach od źródła tego światła powstają smugi, tzw flara. Jeżeli autorka robiła zdjęcie błyskając prosto w znak, to znak ten odbił całe światło tworząc nowe źródło w otoczeniu, na tyle mocne by spowodować efekt flary. A ponieważ znak ten nie był okrągłym źródłem światła spowodował flarę o nietuzinkowym kształcie, więc reszta to tylko kwestia wyobraźni.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych