Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Madonna z Bachelor's Grove


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Madonna z Bachelor's Grove
Najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek zostały wykonane



Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, to te zdjęcia powinny przekonać was do tego, że duchy naprawdę istnieją. Z każdym ze zdjęć jakie przedstawię w kolejnych seriach "Zobaczyć znaczy uwierzyć" wiąże się jakaś historia. Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


Madonna z Bachelor's Grove


Zdjęcie zostały wykonane podczas śledztwa w sprawie cmentarza Bachelor's Grove blisko Chicago przez Towarzystwo Badania Zjawisk Paranormalnych. 10 sierpnia 1991 roku kilku członków tego stowarzyszenia było na cmentarzu. Miejsce to jest małe i zapomniane. Cmentarz znajduje się na brzegu lasu Rubio Woods koło dzielnicy podmiejskiej Midlothian. Miejsce to ma sławę jednego z najbardziej nawiedzonych cmentarzy w Stanach Zjednoczonych. Bechelor's Grove był miejscem ponad 100 doniesień o dziwnych zjawiskach wliczając w to widma, niewyjaśnione dźwięki i jarzące się kule światła.

Mari Huff - członek organizacji badającej niezwykłe zjawiska wykonywał czarno-białe zdjęcia szybką kamerą pracującą w podczerwieni w miejscu gdzie grupa doświadczyła dziwnych anomalii - wykrytych na sprzęcie jaki zabrano ze sobą. Cmentarz był pusty, nie licząc członków grupy. Po wywołaniu zdjęć na jednym z nich ukazała się młoda wyglądająca na samotną kobieta. Ubrana na biało siedziała na nagrobku. Fragmenty jej ciała są częściowo przezroczyste, a fason sukienki wydaje się anachroniczny.

W Bechelor's Grove widywano również inne zjawy - często sylwetki mnichów oraz ducha jarzącego się żółtego mężczyzny. Czy Bechelor's Grove skrywa mroczne sekrety? Być może samemu warto odwiedzić nocą to miejsce aby się przekonać.

Dołączona grafika




Tłumaczenie i opracowanie: Eurycide
www.paranormalne.pl

  • 0



#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra fotka :brawo: kiedyś oglądałem o niej na Discovery i tam poddali ją różnym analizom i wyszło że jest autentyczna :]
  • 0

#3

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest autentyczna bo tam siedzi normalna, żywa kobiata.
  • 0

#4

Dawidek.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fragmenty jej ciała są częściowo przezroczyste, a fason sukienki wydaje się anachroniczny.


Nie DaVinci ona nie jest żywa. To jest jakaś niematerialna postać.

A teraz offtop:
Dlaczego krytykujecie wszystkie zdjęcia? Czy w takim razie duchy według was nie istnieją? Skoro jesteście na tym forum powinniście nie być takim sceptykami. To tyle ode mnie.
  • 0

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesli historia jest prawdziwa to bez watpienia duch, a jesli falszywa to raczej jakas zywa osoba.

Skoro jesteście na tym forum powinniście nie być takim sceptykami. To tyle ode mnie.

Gdyby wszyscy zgadzali się jednoglosnie jak jeden maz to bzdura by bylo zakladac takie fora jak to. Sceptycy musza być.
  • 0

#6

Oll.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jest jakaś fotka do której wszyscy mają 100% pewność że przedstawia ducha? Może duchów wcale nie można uwiecznić na zdjęciu...
  • 0

#7

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż... Jeśli historia jest prawdziwa, to zdjęcie chyba też, bo rzeczywiście
tej zjawie kolano trochę prześwituje (a Towarzystwo Badań Zjawisk Paranormalnych nie robiłoby takich żałosnych numerów jak podstawianie swojej koleżanki zamiast ducha).

Moje zdanie.
  • 0

#8

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak... Fota dobrym dowodem... A ta jest niesamowitym... Chciałbym takie coś znaleźć.... A tak w ogóle to mi nie potrzebne foty bo sam widziałem na własne oczy manifestacje duchów i mi to wystarczy...
  • 0

#9

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie DaVinci ona nie jest żywa. To jest jakaś niematerialna postać.

A teraz offtop:
Dlaczego krytykujecie wszystkie zdjęcia? Czy w takim razie duchy według was nie istnieją? Skoro jesteście na tym forum powinniście nie być takim sceptykami. To tyle ode mnie.


Ona jest żywa...a te jej niby przezroczyste stopy czy tam nogi to one są po prostu w cieniu...przyjrzyjcie się uważnie...
  • 0

#10

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:)) zle przeszukiwalem forum czy nie ma nic na temat obrazu Matki Boskiej a dokladnie to płotna jakiegos na ktorym sie pojawila a w jej oczach mozna zobaczyc odbicie postaci i podobno kazdy uniwersytet i optyk potwierdzi ze to jest nie do podrobienia bo takiego efektu aparat nie moze uchwycic ani nikt namalowac... ksiadz oczywiscie wciska non stop o cudach na religi i juz mnie to meczy :) tylko jesli nie ma nic na ten temat warto by cos naskrobac a potem pisac o duchach :)
  • 0

#11

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu, ale to zdjęcie robi na mnie wrażenie, sam nie wiem czemu.
  • 0

#12

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oglądałem o niej na Discovery i tam poddali ją różnym analizom i wyszło że jest autentyczna

widziałam juz kilka programów o duchach gdzie zastanawiano sie nad ta fotą, w sumie została uznana za najlepsza fotke ducha. wiec skoro tak mówią to pewnie tak jest :) choc rzeczywiscie sprawia wrazenie zywej kobiety. ale cos ma nie tak z twarza.. O_o
  • 0

#13

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląd tej postaci sugerowałby że mamy do czynienia z żywą osobą.Ja jednak myślę,że jest to autentyczne zdjęcie ducha.
  • 0



#14

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi nie potrzebne foty bo sam widziałem na własne oczy manifestacje duchów i mi to wystarczy...

Szczęściarz, ja nigdy nie widziałem na własne oczy ducha i żadna fotka nie jest w stanie mnie przekonać w 100%. Zdjęcie ma klimacik :P Prawdę mówiąc kobieta wygląda normalnie, nawet nie widzę, żeby gdzieś prześwitywała. Jeśli to jest duch, to chyba najlepsza fotka, ale mnie to i tak nie przekona, musiałbym ją zobaczyć na żywo (tzn, ona byłaby na nieżywo :P )
  • 0

#15

kiara.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy duchy rzucają cień? :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych