Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze obserwacje/spotkania ..z UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec zaczne od tego ze to moj pierwssza wypowiedz na forum, pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Te zdarzenie nie daje mi spokoju do tej pory, a mianowicie mialo to miejsce w miejscowosci Borne Sulinowo w roku 2004 sierpien. Spedzalem tam wakacje, lezac w lozku (godzina okolo 1 lub 2 w nocy ) zwrucony bylem twarza w strone okna (4 pietro) nie mogac zasnac obserwowalem gwiazdy, nagle moja uwage przykulo dziwne swiatlo...koloru bialego jasniejsze niz inne gwiazdy. Moze nie zawracal bym sobie tym glowy gdyby nie to ze to swiatlo sie przemieszczalo!!! Wstalem z lozka podszedlem do okna i uwaznie opserwowalem. Swietlo (jasna biala kula) znajdowala sie wedlug mnie nisko, owiele nizej niz gwiazdy nad sama tafla jeziora Pile, mysle ze wysokosc wynosila gdzies mniejwiecej tyle na jakiej wysokosci przemieszczaja sie śmiglowce, moze troche wyzej.
Kula swiatla przemieszczala sie raz w lewo raz w prawo, wielkie bylo moje zduumienie gdy nagle zobaczylem obok druga kule swiatla(pojawila sie nie wiem z kad caly czas obserwowalem ta jedna!!) byla trochew mniejsza ale rownie jasna. Bobie kulle wirowaly wokul sie bie zataczajac kregi!! raz jedna sie oddalala raz przyblizala czasami wykonywaly skoki tak gwaltowne ze wrecz mi znikaly z widzenia by za sekunde pojawic sie kawalek dalej na niebie . Trwalo to wszystko z godzine poczym zniknely
Nastepnego dnia rano czulem sie strasznie, (mialem uczucie w glowie i w zatokach tak jak bym nurkowal podwoda, chodzi mi o cisnienie, bolala mnie glowa co mi sie nigdy prawie nie zdarza) nie weim czym do tej pory od czego to moglo byc,m po krotkim czasie to ustapilo.
Nastepnej nocy spalem w innym pokoju(tylko tam byl TV ogladalem jakis film do puzna w nocy) ktory znajduje sie po przeciwnej stronie budynku. Gdy zgasilem Tvi i swiatlo w pokoju z ciekawosci podszedlem fdo okna...ale nic nie zobaczylem . Nastapilo to po kilku minutach , to samo!!! 2 swiatla wirujace wokul siebie, wygladaly jak te z wczorajszej nocy...Tym razem przestraszylem sie juz powaznie, ale zrobilem 2 zdjecia(nic nie widac aparat to zwykly automat a film byl za malo czuly by bylo cos widac w ciemnosciach)trwalo to krotko z 3-5 min po czym swiatla znikly.

Nigdy wczesniej a ni nigdy puzniej(do konca pobytu wypatrywalem tych siwatel, nic nie zaobserwowalem) nie widzialem takiego zjawiska.

Prosze o komentarz i relacje forumowiczow ktorzy mieli podobne przezycia.

ps. sory za bledy ale jestem dyslektykiem :D
  • 0

#2

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem podbne zjawisko, ale pare lat temu. Juz je opisywałem gdzies na forum, ale co tam. W nocy kolo 22 moze z kolegami obserwowaliśmy jakąś kometę. W pewnym momencie wyleciały jakieś swiatła było ich pare z 5 może dokaldnie nie wiem i zaczęły się mijać nawzajem, przeplatać Zdębieliśmy na chwile potem to coś znikło. Trwało to pare sekund. Naszczęście nie byłem sam wiec nie było to jakaś halucynacja :D
  • 0

#3

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkim udaje się coś zaobserwować , ..... mi nie pewnie dlatego ,że w to nie wierzę , może gdybym zaczeła wierzyć ( tzn. wyobraźna zaczełaby mi pracować ;) )
to coś bym zobaczyła ....
gdzieś to na forum ( nie pamiętam dokładnie gdzie ) przeczytałam , że Ufo ma swoje podziemnie bazy gdzieś w Alpach , z tego względu ,że tam mieszkam chyba zaczne noce obserwacje , a że cierpię na bezsenność to żaden problem , mój dom leży na wzgórzu , także mam widok znakomity , zaopatrze się w kamerę i aparat i będę czatować na Ufo :mrgreen: , z mój punk obserwacyjny obieram łazienkę , najlepszy widok będę miała z wanny... :rotfl: ..... góry i ogromna przestrzeń ponad nimi ,idealne miejsce dla Ufoli ... :> , może oni tam od dawna krążą tylko Ja wcześniej miałam ich w głębokim poważaniu :lol : , chciałabym się zdziwić... :o , od jutra zaczynam obserwację :mrgreen:
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jestes niesamowicie sceptyczna w tej kwestii :o :o
  • 0

#5

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Ja mam identyczne podejście jak Olivia :D jakoś nigdy nic nie widziałem a na dodatek nie wieże w UFO :rotfl: nie wieże że odwiedzają ziemie i robą sobie fotki... to co widział Łukanio mogło być najzwyklejszym zjawiskiem fizycznym wirujące kule mogły byż zawirowaniami Elektro-Magnetycznymi :D
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... nie wieże w UFO :rotfl: ...


To skomentuj dla mnie wydarzenia takie jak:

- Niesamowita formacja UFO nad Meksykiem
- nagranie samolotu wojskowego w Meksyku
  • 0



#7

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

No to komentuje widzieli SAMOLOT :D to takie coś co ludzie używają do latania po niebie :P a że stany testują sobie nowe zabawki to już ich sprawa :D mają do tego chyba prawo
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to komentuje widzieli SAMOLOT :D to takie coś co ludzie używają do latania po niebie :P a że stany testują sobie nowe zabawki to już ich sprawa :D mają do tego chyba prawo


To ma być żart ?

Ja sie pytam o dwa poruszone tematy w dziale UFO a ty mi piszesz takie coś ... :brawo:

Po odpowiedzi widze, że nawet ich nie znasz a tworzysz jakieś bajki ...
  • 0



#9

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Acha jeszcze jedno :D dlaczego każdy ze sfotografowanych statków wygląda inaczej ? ;) czyżby obcy za każdym razem odwiedzali nas z nowym sprzętem ?
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Acha jeszcze jedno :D dlaczego każdy ze sfotografowanych statków wygląda inaczej ? ;) czyżby obcy za każdym razem odwiedzali nas z nowym sprzętem ?


Sorry ale z wiadomych przyczyn nie odpowiem ... (bo mi ręce opadają) ...

Jak bedziesz chciał odpowiedzieć na moje pytanie w którym chcem abyś skomentował te dwa wyżej wymienione wydarzenia to napisz ... (bo już nie pierwszy raz mi tu odchodzą od odpowiedzi...)
  • 0



#11

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

1. Niesamowita formacja UFO nad Meksykiem
2. Nagranie samolotu wojskowego w meksyku

ad 1. Samolot ?
ad 2. Samolot ?
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Niesamowita formacja UFO nad Meksykiem
2. Nagranie samolotu wojskowego w meksyku

ad 1. Samolot ?
ad 2. Samolot ?


1) Człowieku tam było ponad 100 obiektów ........

2) tam akurat kilkanaście ... (11/16)
  • 0



#13

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

1) Człowieku tam było ponad 100 obiektów ........


Powiedzmy że to była duża wyprawa :D i dlaczego ludzie nie zaatakowali czegoś takiego jeśli pojawiło się w ich strefie powietrznej ? (moim zdaniem powinni wysłać w to kilka rakiet na spróbe)
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) Człowieku tam było ponad 100 obiektów ........


Powiedzmy że to była duża wyprawa :D i dlaczego ludzie nie zaatakowali czegoś takiego jeśli pojawiło się w ich strefie powietrznej ? (moim zdaniem powinni wysłać w to kilka rakiet na spróbe)


Przecież od razu widac z twojej wypowiedzi i zawartych w nich znaczkach typu buźki itd. , że sam do końca niewiesz co to było i tworzysz popularna teorie jednego słowa - "Samolot" ...

Niemówiąc juz o kształcie tych obiektów ... ale pewnie na to nie zwróciłeś uwagi ...
  • 0



#15

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Takie podejście moim zdaniem byłoby skuteczne wysłać na nich kilka f-22 postrzelać troche wtedy dowiedzielibyśmy się prawdy :D jakby coś spadło to cały świat miałby wtedy dowody i może jakiś obcych troche nowej tech.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych