Skocz do zawartości


Zdjęcie

Watykan deklaruje - Obcy istnieją!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
96 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po cichu tylko licze, ze jednak gdzies pojawi sie mala wzmianka... niestety pewnie w formie 3-rzednego artykulu o charakterze przesmiewczym. Inni potraktuja to z politowaniem i na tym sie skoncza rewelacje.
  • 0



#32

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myśle że nie, gdyby ogłoszono wiadomość dnia - "obce cywilizacje istnieją" to prawdopodobnie z dużą dozą ironii. Tak że z interesującej i dającej dużo do myślenia sprawy, media zrobiłyby ogólnoświatową beke i prowokacje.
  • 0

#33

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co racja to racja, tak wlasnie by bylo - forma satyry rulez.
  • 0



#34

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do tego te zwariowane teorie obalające zjawisko UFO np. halucynacje (niedawno w Faktach mówili: "Naukowcy wyjaśnili czym jest UFO! Sensacja! Wszystko jasne!") i będziemy mieli prawdziwe kłębowisko nienawiści na sercu.
  • 0

#35

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do tego te zwariowane teorie obalające zjawisko UFO np. halucynacje

to by z kolei mogło zaszkodzic kosciołowi, bo w ten sam sposob mozna wyjasnic objawienia maryjne itp.
dlatego poki co wszystko będzie opierało się tylko i wyłącznie na wierze, do momentu gdy zostanie przedstawiony jakiś dowód na istnienie obcych.
  • 0

#36

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby te informacje były wypowiedziane przez samego papieża a nie przez prałata Corrado Balducciego to nabrałyby o wiele większego znaczenia.
Generalnie ludzie wierzący są bardzo sceptyczni w tych sprawach.
Mam nadzieję,że B 16 sam skomentuje te informacje, a tym samym przekona swoje owieczki co do istnienia obcych cywilizacji.
  • 0



#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Buehehehehehee wreszcie !!!! Niech jeszcze tylko Papież przyzna, że jednak UFO istnieje. Hurrraaa teraz to ja będę się śmiał z tych wszystkich osób, które mi zarzucały choroby umysłowe.

Skoro kościół przyznaje istnienie UFO, to teraz prześladowania wierzących w to osób skończą się.

Zachciało mi się płakać :)
  • 0



#38

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam, że obwieszczenie jest szokujące jak na Watykan. Ironiczne podejście chyba w Polsce obecnie nie przejdzie, bo aferze z Wilgusem nikt tak zaraz nie odważy się śmiać z Watykanu. Wobec czego news o obcych może być całkiem sensownie podany. O ile będzie podany ofkoz.
Jak dla mnie bomba :)
  • 0

#39

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To bardzo ciekawy artukuł ale czy to rzeczywiscie prawda?
Moze ci co ten artykuł napisali tak tylko po prostu dla ludzi aby mieli wieksza wyobraźnie?
I wierzyli ze UFO istnieje a może byc ze nie istnieja :(
Chociaz wierze ze Istnieją.
Mam pytanie dlaczego takie informacje nie sa mówione w żadnym dzienniku telewizyjnym ??
  • 0

#40

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeczytaj kilka poprzednich postow, bedziesz mial odpowiedz na to pytanie...
  • 0

#41

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jeszcze (sceptycznie) do samego tytułu tematu. Chyba zapachniało coś tutaj Faktem lub SE. Watykan?
  • 0

#42

vulkan.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bede bardzo zadowolony jesli Oni przybęda ,
  • 0

#43

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak juz pare osob wczesniej wspomnialo, to ze Watykan i jakis tam prałat mowi ze istnieja, to nam nie wiele daje niestety, bo statystycznie ci ktorzy przeczytali ten krotki artykul na necie juz i tak wierza w istnienie ufo i to dla nich zadna rewelacja, sceptycy nawet po przeczytaniu tego i tak nie uwierza...nawet w momencie kiedy Benedykt XVI by to przyznal, to niezmienilo by to moim zdaniem podejscia ludzi do zjawiska UFO. Musieliby trabic o tym w wiadomosciach, w gazetach i gdzie jeszcze jest taka mozliwosc, i to glowy panstw musialyby to przyznawac ze pozaziemskie cywilizacje nas odwiedzaja.. a tak to niestety ale przejdzie to moze z wiekszym zainteresowaniem w gronie ufologicznym a reszta pozostanie w tym samym martwym punkcie w jakim jest w tej chwili.
  • 0

#44

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Troche mnie draznia komentarze tupu: "kosciol w koncu zmadrzal, w koncu chce pokazac prawde, ze kosciol rozumie, a ludzie nie" itd. bo poki co ufo, kontakt z obca cywilizacja itd. to taka sama wiara, jak i inne. Pozatym wszedzie na forum kosciol jest beee i fuj, ale jak juz mowi o ufo to jest juz cacy :] I mysle ze wlasnie o to chodzi, bo cos mi sie wydaje ze kosciol widzac coraz to wieksza rzesze fanow New Age itd., odwracajacych sie mlodych ludzi od kosciola itd. chce byc na czasie i nie stracic wiernych :D cwaniaki wiedza co robia. Trzeba sie dostosowac, zeby firma nie splajtowala :P

A zobaczycie co się bedzie działo w mediach jeśli któraś z ważniejszych instytucji przyzna: UFO istnieje i mamy tego dowód...

Zareczam Cie ze tak bedzie, jesli pojawi sie naprawde masowa obserwacja ufo zarejestrowane przez kilka niezalenych mediow, nagrana ptrzez setki ludzi np. nad miastem. Poki co mamy tylko "szemrane" dowody, z serii "uwierz nam na slowo" pojedynczych osob, albo grupek osob itd. Informacja publicza zajmuje sie rzeczami ktore sa udowodnione, namacalne, do sprawdzenia itd. zatem poki co ufo beda pokazywac gdzies w 12 minucie teleexpresu, a nie na poczatku, ale jak juz mowilem, gdy wydarzy sie cos takiego jak wyzej pisalem, to jestem pewien ze w kazdych wiadomosciach bedzie o tym na pierwszym miejscu.
  • 0

#45

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ujawnią się tak na poważnie, to dopiero wtedy pogadamy :]
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych