Skocz do zawartości


Zdjęcie

Watykan deklaruje - Obcy istnieją!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
96 odpowiedzi w tym temacie

#16

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...) proklamując, że pozaziemski kontakt jest autentycznym zjawiskiem.(...)

Eury, dzięki Ci wielkie za ten tekst ;)
Robi się bardzo ciekawie, bo jeśli Watykan twierdzi, że do kontaktu doszło, to diametralnie jesteśmy do niego przygotowywani ;)
Może Pan Jan Val Ellam, wcale nie ściemniał :]
A 30 kwietnia już niedługo :drink:
  • 0



#17

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tutaj jest link do artykułu mówiącego trochę o zaangażowaniu Watykanu w sprawę wyjaśnienia fenomenu UFO.
LINK
  • 0

#18

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wreszcie zaczelo sie wszystko ujawniac. Mam nadzieje, ze szybko dowiemy sie prawdy :)
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ównolegle napływające informacje od naukowca Dr. Michaela Wolfa członka Rady Bezpieczeństwa Narodowego oraz podkomisji SSG NSC jak również od watykańskiego specjalisty Ojca Malachi Martina - sugerują, że Watykan jest zaniepokojony, że w jego rękach będzie leżało wyjaśnienie sytuacji doktrynalnej

W tym momencie kontakt to dla mnie drugoplanowa sprawa. :)
  • 0

#20

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to zajeciś*ie <jupi> jestem tylko ciekaw jakie będą miny wszyscy co z nas drwili :P
  • 0

#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam, iż wypowiedzi owego Pana z textu głównego na temat Obcych istot etc. można zobaczyć w filmie "Fastwalkers" ;)
  • 0



#22

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że Watykan deklaruje,iż istnieją obce cywilizacje nie znaczy to że od razu się ujawnią.
Ale jest to krok milowy w wykonaniu KK w tym temacie.
Jeszcze do niedawna twierdził,że nikt poza mieszkańcami ziemi nie istnieje.
Zostali postawieni pod ścianą i nie chcieli zostać ostatnimi którzy będą negować istnienie obcych ras.
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oO jak zobaczyłem tytuł, to myślałem, że to jakaś ściema, ale..
No cóż, od dawna czułem, że za mojego życia stanie się coś niesamowitego i oto jest :) nie sądziłem, że kiedyś taki komunikat zostanie oficjalnie ogłoszony
  • 0



#24

wasiu.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekawy jak rozwinie sie cała ta sytuacja... Zapowiada się interesująco...
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Corrado Balducci in Fastwalkers

Sampelek z kawałeczkiem tez owego pana (więcej w owym filmie) ;)
  • 0



#26

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no ja nie rozumiem, czemu stanowisko tak ważnego podmiotu jakim jest Watykan nie może być ogloszone np. w glównym wydaniu Wiadomości lub Faktow. Pewno stacje sie boją, że je ktoś posądzi, że są malo poważne. W Ufo sznujący się czlowiek nie powinien wierzyć, bo zaraz będzie publicznie napiętnowany. Dopiero, gdyby rząd światowy oglosil coś podobnego, to może znalazloby to szerszy oddźwięk, ale tego się chyba nie doczekamy
  • 0



#27

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co z tego że nawiązali kontakt :P Amerykanie przywitają obcych atomówką a po kilku dniach z ziemi zostanie pył.


Za dużo filmów się na oglądało, co? ;)

A 30 kwietnia już niedługo :drink:

A co jest 30 kwietnia? :hmm: Zaraz poszukam o co chodzi.

no ja nie rozumiem, czemu stanowisko tak ważnego podmiotu jakim jest Watykan nie może być ogloszone np. w glównym wydaniu Wiadomości lub Faktow. Pewno stacje sie boją, że je ktoś posądzi, że są malo poważne. W Ufo sznujący się czlowiek nie powinien wierzyć, bo zaraz będzie publicznie napiętnowany. Dopiero, gdyby rząd światowy oglosil coś podobnego, to może znalazloby to szerszy oddźwięk, ale tego się chyba nie doczekamy


Hmm. Według mnie media mogą ogłosić deklarację istnienia Obcych przez Watykan - przecież to normalne wydarzenie jak każde. A to, czy ktoś wierzy w Obcych to już jego sprawa ;)
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba śledzić TV TRWAM... kto wie może sam Ojciec Dyktator...yyy... Dyrektor... weźmie ten news na swoje barki...

[/ironia mode off] ;)
  • 0



#29

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Media teraz milczą bo aktualnie jest ogólnoświatowa przyzwoitość na wyśmiewanie UFO....
A zobaczycie co się bedzie działo w mediach jeśli któraś z ważniejszych instytucji przyzna: UFO istnieje i mamy tego dowód...
Całe ekipy z redaktorami włącznie będą z podjaru chodziły w strojach kosmitów :lol
  • 0

#30

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No super, wspaniale, Watykan zaczyna myślec prawidlowo, mamy jakis tam przelom, ale co z tego, skoro w Polsce i tak niewiele osob wie o tym, ze Watykan sie do tego przyznaje? Media nic o tym nie mowia, o wietrze silnym i imprezie w Samoobronie trąbią tylko, ale pewnie jest tak jak mowi Legalize, że jest moda na krytykowanie, a czy szybko moda przeminie? Moze jesli zobaczymy Benedykta XVI sciskajacego reke szarakowi - wtedy pewnie media zmienia postepowanie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych