Skocz do zawartości


Zdjęcie

Archiwum Roberta Bernatowicza


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#31

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fajni tylko w czwartek leca zaginieni LOST

#32

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nocne Spotkania" w I Programie Polskiego Radia

Zapraszamy na audycję firmowaną przez Fundację NAUTILUS, która jest emitowana w nocy z soboty na niedzielę w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Audycja zaczyna się o 24:00, a cały rejs „NAUTILUS-em” trwa trzy godziny!

W trakcie programu dzwonią do nas słuchacze z całego świata (mocarny zasięg Programu Pierwszego!), a nocna pora daje niezwykły klimat tym nocnym spotkaniom. Tajemnicze zjawiska, nieznane fenomeny, największe zagadki świata – przez trzy godziny NAUTILUS odbywa niezapomniany rejs przez morze „nieznane”. Na pokład zapraszamy największych ekspertów z różnych dziedzin, które są utrzymane w konwencji tematyki Nautilusa...

Ze względu na ogromne zainteresowanie chcemy doprowadzić do tego, aby audycja była dostępna w wersji MP3. Mieliśmy propozycję „rejsów” kilka razy w miesiącu, ale naszym zdaniem akurat „raz na miesiąc” jest w pełni wystarczające.

Na pokład zaprasza Robert Bernatowicz, okręt rusza na fale eteru o godzinie 24.00!

Bądź z nami na naszym okręcie, noc z soboty na niedzielę w pierwszą sobotę miesiąca...

NAUTILUS jest do Waszej dyspozycji!


Ciągle możecie słuchać archiwalnych audycji z serii Archiwum Roberta Bernatowicza w radiu TOK FM.



Tak jak pisał dj_cinex :smile:

#33

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BlueBoy i co z tym nagrywaniem?

#34

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie. Mam dla was dwie audycje, które nagrałem ostatnio z udziałem mi. Roberta Bernatowicza. Obie mają wspólny temat: "Życie po śmierci". Miłego słuchania :drink:


:arrow: Klub Trójki - wydanie specjalne (01.11.2006)

• Temat: "Życie po śmierci"

Ściągnij (48 MB)


W noc rozdzielającą uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny porozmawiajmy o życiu po śmierci. Niemało ludzi wierzących traktuje dziś to określenie jako rodzaj poetyckiej metafory, której nie należy rozumieć zbyt dosłownie; z kolei wielu ludzi, formalnie nie należących do żadnej określonej wspólnoty religijnej, ekscytuje się opowieściami o „życiu po życiu”, utrzymanymi w konwencji spirytyzmu lub New Age. A przecież poczucie, że człowiek nie całkiem umiera, jest co najmniej naszą ludzką potrzebą. Czy potrafimy dziś na nią odpowiedzieć – serio?
O tym Jerzy Sosnowski i jego goście: Szymon Hołownia, publicysta, autor książki „Kościół dla średnio zaawansowanych” oraz Robert Bernatowicz, prezes badającej zjawiska paranormalne fundacji „Nautilus”.




:arrow: Nocne spotkania - Noce z dreszczykiem (05.11.2006)

• Temat: "Życie po śmierci"

Ściągnij (66 MB)




Audycje poprzeplatane muzyką i ... wiadomościami :ojej:

#35

qwerty08.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BlueBoy to co robisz jest po prostu nie do opisania. Bardzo Ci dziękuję za nagranie tych audycji.

P.S. Aż specjalnie się zarejestrowałem, aby Ci podziękować.

#36

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rowniez dziekuje. :smile:

#37

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że przy ostatniej audycji zasnąłem :lol :



#38

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki! Nagrywaj dalej :)

#39

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

BlueBoy, świetna robota, jeśli masz możliwości to nagrywaj kolejne audycje, ja będę je sukcesywnie zbierał i zrobię paczkę. Pliki umieszczę na serwerze vrp tak, że nie będzie problemów ze ściąganiem.

Gdyby jednocześnie ktoś miał dostęp do zapisów audio starszych audycji to proszę o namiary lub uploading.



#40

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogromnie się cieszę. :mrgreen: A już myślałem że nagrywałem na marne. Oczywiście wszelkie inne ciekawe audycje, postaram się również nagrać. ;-)

#41

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A interesują kogoś archiwalne audycje jeszcze z TOK FM? (ja mam przynajmniej jedną, o zabójstwie JFK)
Od razu zaznaczam, że te pliki które posiadam nie są najwyższej jakości...



#42

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Naszczęście wszystkie archiwalne audycje z tok fm są bez problemu dostępne na stronie gazeta.pl tak więc z tym nie ma problemu.

#43

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądając strony Fundacji Nautilius zuważyłem że dzisiejszej nocy na falach Polskiego Radia PR 1 od godz. 00.07 do godz. 3.00, nadana zostanie audycja z serii "nocne spotkania" o tematyce UFO. Wszyscy którzy interesują się tą tematyką zapewne będą mieli prawdziwą "ucztę" w trakcie tych trzech godzin słuchania, szczególnie o tej nocnej porze. :ufo: :ufo: :ufo:

Edit: Legal
Temat o audycjach już istnieje... Scale...


#44

Rafi 79.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagrał moze to ktos bo mnie niestety na wiadomosciach o 1 w nocy "film sie urwał" :roll:

#45

qwerty08.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę niech ktoś udostępni nagranie ostatniej audycji Bernatowicza o UFO. Błagam...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych