Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenie krowy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

:o Biedna krówka :[ mam nadzieje że głupie ufoki nie zrobią jej nic złego

Może i biedna ta krowa, chociaż nie do końca - przekonała się jak to jest latać z głową w chmurach :D I nie tylko ;)

Poza tym ten film jest zmontowany, więc nie martw się jej losem :)

A według mnie i tak jak ktoś nie wierzy w takie zjawiska to i tak się to nie zmieni jakby nawet 1000 niezbędnych , niepodważalnych argumentów użyto. Film bardzo ciekawy tym bardziej iż takie akurat niecodziennie się trafia.

Jeśli ktoś podałby mi argumenty, ale takie przez wielkie 'a', byłabym skłonna się nad tym zastanowić. Póki co obstaję za FAKE :P
  • 0



#32

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszny jest ten filmik.
Tacita: to wymyśliłem argument, który napewno cię przekona, że to nie fake. "UFO też organizmy żywe, muszą jeść" a hamburgery jak widać są popularne nie tylko na świecie ale i w kosmosie :P
Tak na serio to nie wierze w UFO bo jakby istnieli to by się nam pokazali ( chodzi mi o to UFO rozpowszechnione przez media czyli zielone ludziki w swoich talerzach czy cygarach co "pożyczają" sobie ludzi lub zwierzęta. Zaś życie na innych planetach zapewne istnieje ale wątpię by tamci kosmici byliby wogóle podobni do człowieka.
Kurde z drugiej strony przyszło mi coś dziwnego do głowy. Jeżeli Bóg istnieje to dlaczego nam się nie ukaże? UFO i Bóg czy jest coś w tym wspólnego??? czy obie rzeczy są zmyślone? albo są tym samym? heh, może wy wiecie????
  • 0

#33

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Śmieszny jest ten filmik.
Tacita: to wymyśliłem argument, który na pewno cię przekona, że to nie fake. "UFO też organizmy żywe, muszą jeść" a hamburgery jak widać są popularne nie tylko na świecie ale i w kosmosie :P

Ale UFO to wyższa inteligencja i to pod takim względem, że przewyższają nas nawet fizycznie, więc muszą żywić się również inaczej ;)

Jeżeli Bóg istnieje to dlaczego nam się nie ukaże? UFO i Bóg czy jest coś w tym wspólnego??? czy obie rzeczy są zmyślone? albo są tym samym? heh, może wy wiecie????

Jesteśmy jeszcze zbyt 'płytcy', by móc ujrzeć Boga.
Z całą pewnością Bóg i UFO nie maja ze sobą nic wspólnego.
Czy Bóg i kosmici są zmyśleni? Raczej nie - w każdym 'micie' jest ziarenko prawdy, a prawda leży po środku..
Na pewno nie są tym samym. Boga można poczuć, a kosmitów nie bardzo ;) Ale to tylko moja sugestia :]
  • 0



#34

watchman.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potwierdzone jako fake. Była to część kampanii reklamowej jakiegoś mleka albo czekolady, nie pamiętam dokładnie.
  • 0

#35

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie przypomniało mi się ważne pytanie o UFO i zawsze zapomnę.

Dlaczego o UFO wiadomo dopiero od XX wieku??? to co wiem to wszyscy zaczeli o tym rozmawiać właśnie w poprzednim wieku a wcześniej nic o tym nie było. Pozatym teraz różne np budowle, które były bardzo trudne do zrobienie w poprzedniej erze naukowcy traktowali naprzykład może nim być Stone-handż ( przepraszam za napisanie spolszczenia ale nie wiem jak to się pisze a wolę tak niż zrobić błąd ) zbudowali ludzie dzięki pomocy jakiś UFO.

dj_cinex : O UFO mówi się od dawna, problem w tym , że kiedyś nazywano to inaczej...

Mam jeszcze jedno pytanie.
A czy może być tak, że UFO żyje jakby w innym wymiarze na Ziemi i czasem przypadkowo się pokazuje jak duchy? trochę dziwne pytania ale to jest forum :)

dj_cinex : Z tego co pamiętam to chyba tego typu "refleksje" są poruszane m.in. w filmie "Fastwalkers" i nie tylko. Można spotkać tego typu głosy w środowisku Ufologcznym. Napisałem ci to w twoim poście bo nie chce pisać posta bez sensu (nie na temat) i przy okazji apeluje aby tutaj skupić się na owym filmie a nie na ogólnych rozważaniach - następne tego typu posty (w tym temacie) będą usuwane...
  • 0

#36

Mic.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tylko dziwią fale na kamerze, tak jest najczęściej kiedy chcemy zrobić zdjęcie z telewizoru,monitora etc. taki filmik mógł zostać normalnie nagrany i przerobiony dowolnym programem ktorego nie dałorady zimportować na kamerę to koleś sam to nagrał z monitoru, nie wierze w to.
  • 0

#37

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widziałem już ten filmik na internecie... chciałem go tu wstawić ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem ze to feak... no cóż od tamtej pory nie zmieniłem zdania
  • 0

#38

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje się autentyczne , lecz nie jestem pewny na 100 % .
Poza tym zgadzam się z poprzednikami że ten filmik fajnie wygląda ;)
  • 0

#39

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie nie mysla tylko wtedy o ucieczce, ja raczej procz strachu czulbym zafascynowanie i żal dlaczego nie wzialem kamery. A gdybym ją mial przy sobie krecilbym i kazal powtorzyc akcje (z krowa) zeby bylo jak najlepsze ujecie ;D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych