Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naukowcy odkrywaja pozaziemskie geny w ludzkim DNA !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za wsparcie :brawo: +Legalize Uważam że poto jest to forum by zbierać jak najwięcej informacji o danym temacie. Z życia wiem że społeczeństo jest strasznie jeszcze niedoinformowane. Jestem tu od niedawna i myśle że sie wprawię.
  • 0

#32

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://skepdic.com/dvinefal.html"]http://skepdic.com/dvinefal.html[/url]

divine fallacy (argument from incredulity)
The divine fallacy, or the argument from incredulity, is a species of non sequitur reasoning which goes something like this: I can't figure this out, so God must have done it. Or, This is amazing; therefore, God did it. Or, I can't think of any other explanation; therefore, God did it. Or, this is just too weird; so, God is behind it.

This fallacy is also a variation of the alien fallacy: I can't figure this out, so aliens must have done it. Or, This is amazing; therefore, aliens did it. Or, I can't think of any other explanation; therefore, aliens did it. Or, this is just too weird; so, aliens are behind it.

Another variation of the fallacy goes something like this: I can't figure this out, so paranormal forces must have done it. Or, This is amazing; therefore, paranormal forces did it. Or, I can't think of any other explanation; therefore, paranormal forces did it. Or, this is just too weird; so, paranormal forces are behind it.

  • 0

#33 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

mam ochotę wyskoczyć z bloku jak czytam takie brednie, ludzki gatunek od kilku milionów lat rozwijał się sam więc napewno powstawały nowe geny, i tak się akurat zdażyło że homo sapiens sapiens (my :P ) pozostał jedynym żywym gatunkiem hominidów, więc to chyba nie powinno nikogo dziwić że mam ileś tam genów których nie mają inne zwierzęta prawda ?

a co do tych niezakodowanych sekwencji DNA to niestety są one pozostałością po ewolucji, skoro są niby wspólne dla różnych organizmów to dlaczego bakterie nie mają ich tyle co ludzie ? bo ich ewolucja nie była taka długa jak nasza i mniej genów musiały wytwarzać oby osiągnąć obecną postać

w ogóle to ciekawi mnie jak niby miał wyglądać ten pośpiech w tworzeniu ludzi przez kosmitów :P chyba ten niby profesor a zbyt bujną wyobraźnie skoro myśli że tworzenie nowego gatunku wyglądałoby jak wrzucenie do fiolki jakichś niedbale pociętych fragmentów DNA, wymieszanie i wyciągnięcie człowieka, skoro ci obcy byliby tak niedokładnie to ciekawe jak dolecieliby na ziemie swoimi zbudowanymi w ten sposób statkami...

zresztą tą tezę można napewno obalić łatwo w jakiś naukowy sposób, pewnie każdy genetyk by to zrobił :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych