Skocz do zawartości


Zdjęcie

bolesny sen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chce wam przedstawic moja sytuacje z nocy w piatek albo soboty (nie pamietam). wiec snilo mi sie ze stoje gdzies. stoje i stoje i nagle kto podbiegl od tylu... zadal mi cios w plecy nozem.... niby nigdy nic, normalny sen ale! JA CZULEM BOL!! ja nie wiem jak to mozliwe!! nigdy nic w snach nie czulem! czulem ten bol, byl okropny straszny i w ogole... nawet najgorszemu wrogowi ni zyczylbym takiego bolu! mozecie powiedziec czemu ja to czulem?? naprawde nigdy przedtem (a duzo mialem snow ze jakis wypadek czy skads spadlem) nie czulem nic. a najgorsze jest to, ze mi sie to spodobalo... ja naprawde nei wiem co to bylo... nie jest masohista ani nic. ja kocham zycie i nie lubie nawet jak ktos mnie uszczypnie. nie lubie bolu... snujcie hipotezy i teorie... moze ktos trafi ?
  • 1



#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nic specjalnego. Bywa.
  • 0

#3

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy to aby dobry dział ? Nie ważne, ja kiedyś miałem perforację płuca i kilku innych części ciała - śniła mi się mała potyczka wojenna... w każdym razie - bolało jak cholera. Od tamtej pory uwielbiam zasypiać, jest szansa, że znowu w czasie snu będzie zabawa :D . Niestety, również od tamtej pory się to nie zdarzyło...
  • 0

#4

Lyffas.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Normalna sprawa.
Ja jak byłem mały(mialem chyba z 10 lat) to miałem sen że mnie zagryzł pies. To był pierwszy sen w którym czulem ból. Po przebudzeniu sie czuć dosłownie takie dziwne uczucie łaskotania przez małą chwilę
  • 0

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też miałem kilka razy tego typu sny. Jeden chyba był jakiś Matrixowy, bo biłem się z gościem w okularach (Smith?) na torze kolejowym... Z tym, że to mnie pociąg rozjechał :P Bólu spowodowanego rozjechaniem mnie pociągiem nie czułem gdyż się obudziłem, ale ciosy tak (jednak dobry jest ten Smith :P ).
  • 0

#6

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wystarczająco dużo jest już bolesnych tematów... :closed: Tak mysle :)
  • 0

#7

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, niech ktoś zamknie :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych