Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy obce cywilizacje naprawdę istnieją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Olivia, my przy naszej technice wysyłamy sondy badające inne planety, więc czemu ONI nie mieliby badać naszej planety?


no właśnie ! rzecz zasadnicza , my wysyłamy sondy , a nie latamy sami na obce planety.... !


Edyard "BIlly" Meier...on jest dowodem...


a jaki dowód ma Billy Meier ,że jego opowieści nie są stekiem bzdur ?
jaki Ty masz dowód ,że on mówi prawdę ? , możesz mu tylko wierzyć na słowo.

Moim dowodem na nieistnienie Ufo , NOL... itp. ...jest brak dowodów... na ich istnienie !
bo wszystko informacje na ich temat to tylko czyste przypuszczenie i domysły ,żadnych konkretów !


jeśli o życiu na innych planetach mówimy w kwestiach jakiś mikroorganizmów czy bakterii to ok , jestem skłonna w to uwierzyć , jest to prawdopodobne...
ale jeśli chodzi o inteligentne cywilizacje takie jak nasza.... mam wątpliwośći...

wachos przecież Ufo i NOL to to samo.... Niezidentifikowany Obiekt Latający , tobie wydaje się ,że te obiekty pojawiają się z nikąd , ot tak .... pstryk i już ?.... skądś muszą na naszą planetę przylatywać ( zakładając oczywiście ,że one istnieją) , to znaczy ,że jest to "życie pozaziemskie" no chyba ,że według Ciebie wylatują spod ziemi... :D
  • 0

#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Edyard "BIlly" Meier...on jest dowodem...


a jaki dowód ma Billy Meier ,że jego opowieści nie są stekiem bzdur ?
jaki Ty masz dowód ,że on mówi prawdę ? , możesz mu tylko wierzyć na słowo.

Przeczytalem Dwie ksiazki na temat Eduarda Meiera w ktorych wszystko jest napisane.Na innym poscie przytoczylem jego wyczyne ktore zostaly poswiadzczone prze kilkudziesieciu swiadkow(sceptycy-wiekszosc). Eduard zrobil kilka tysiecy zdjec przez ok 30lat, zrobil wiele filmow, dostal od pleyadan metaliczny krysztal ktory zniknal w laboratorium w Usa.Bylo wiele zamachow na jego zycie,chcieli zabic go ludzie dla ktorych byl niewygodny. Nikt nigdy go nie przylapal na zadnym oszustwie.Gdy Eduard mowil ze idzie na kontakt z pleyadanami to szli za nim dziesiatki ludzi.Czesc osob szla z 50m za nim tak by on ich nie zauwazyl,chowali sie i robili mu zdjecia i takie tam.Nagle Eduard zniknal a na niebie pojawialy sie (po kilka Noli) na niebie statki.Wielu ludzi z calego swiata byla niejednokrotnie swiadkami tych roznych zjawisk i tych sytuacji.Podczas tych kontaktow rozwinal swoje zdolnosci paranormalne.Wyciagnal ciagnik z rowu, odbil swoje linie papilarne na szybie samochodu, rozgrzal monete w reku tak ze odcisnela mu sie na dloni( to zjawisko mozna uzyskac przy temp ok. 2000C) Byl zwyklym rolnikiem ktory nie mial reki.BYl biedny.Wedlug Psychologow,podczas rozmowy nigdy sie nie zajaknal przy odpowiadaniu na zadane mu pytania.Byl bardzo spokojny.On nazwal silnik w latach 70 silnikiem tachionowym (naped ponad swietlny).Jest znany na calym swiecie.Od Usa,Niemcy, Wlochy po Japonie. W ksiazce Garego Kindera "Lata Swietlne" dowiesz sie wsystkiego na jego temat.Zobaczysz zdjecia i podpisy tych wszystkich ludzi ktorzy byli siwadkami tych wydarzen.Wsrod nich sa tez wojskowi,Pilot Usa ktory byl sceptykie i szukal dziury w calym.Przez kilka lat nie udalo mu sie zlapac Meiera na oszustwie.Pozniej zostali przyjaciolmi. Moj dziadek św.p mial filmy zrobione na jego temat i filmy zrobione przez Eduarda Meiera na kasecie vhs.Ogladalem je gdy bylem maly wielokrotnie. Przepadalem osobe Eduarda sadze ze dokladnie i wiem o nim bardzo duzo.Gdybys tak naprawde sie tym zainteresowala to wiedzialabys czemu wierze w jego dokonania...
  • 0

#3

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na temat Billego Meiera obejżałam wystarczająco dużo filmów , przeczytałam wystarczająco dużo artykułów....
tyle samo ludzi mu nie wierzy , co jest pewnych ,że to co mówi jest prawdą....
w tej kwestii jest 1:1....

tak Przemo my jesteśmy głupcami , bo wierzymy w kosmitów, genialnych , inteligentnych.... ,że porywają nas , przeprowadzają na nas badania... czekam tylko jak ktoś tu napisze ,że był "taken".... wtedy umrę ze śmiechu....

P.S Ja od lat się tym interesuje i dlatego właśnie nie wierzę ! , po przez ten czas nie znalazłam nic wystarczająco przekonywującego... !
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Olivia spojrz na to wszystko w taki sposob :D

Wyobraz sobie ze we wszechswiecie sa Biliony galaktych o prosze ponizej :P

Dołączona grafika

A teraz sobie wyobraz ze w kazdej galaktyce sa Miliardy ukladow slonecznych.Za czym idzie ze przy niemal kazdym slncu znajduje sie uklad planet. I dajmy na to ze przynajmniej na jednej(jak nie wiecej) z takich planet jest zycie. Czy nie lepiej jest logicznie sobie wytlumaczyc ze caly wszechswiat jest za duzy dla naszej glupiutkiej rasy i ze nie mamy monopolu na wiedze,zycie i niepowtarzalnosc? Jak myslisz po co swiat zostal stworzony z tak niewyobrazalnie duza liczba Galatktyk,slonc i planet? Tak poprostu? A nie wydaje Ci sie ze po to bysmy mogli odkrywac co rusz to nowe niesamowite kwestie w kosmosie, badac go? Myslisz ze wszechsiat zostal stworzony tylko dla nas? Nie myslisz ze takie myslenie jest troszke za PYSZNE?
  • 0

#5

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i będziemy mogli się tam swobodnie kłócić tak ? :P

ok ! :D
  • 0

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie czytaj artykulow na jego temat tylko konkretne ksiazki...Naprawde...sadze ze jeszcze malo wiesz na temat Eduarda Meiera.Moja Babcia ktora jest Praktykujaca Katoliczka,po przeczytaniu jednej z ksiazek do ktorej CIe namawiam troche zmienila swoj swiatopoglad.jest wiele archiwalnych dokumentow na temat Eduarda ktore siwadcza o jego prawdomownosci, relacjach swiadkow i jego TZW Gadzetow ktore dostal od Obcych. Robil tez zdjecia z Przestrzeni kosmicznej ze statku PLeyadan. Szkoda mowic.Jezeli tak bardzo w to nie wierzysz to nie bede Cie meczyl z tym tematem...P.S obejrzyj sobie sredniowieczne obrazy Wielkich Mistrzow jak np. Da vinci...Sa rozne dziwne obiekty namalowane.Jest taki jeden obraz "smierc Chrystusa na Krzyzu" na tle sa trzy spodki odlatujace.Kto by kawal czasu wstecz to namalowal? zadawalas sobie takie rozne pytania? Czy bedziesz upierac sie z ziemskim powiedzenie : "Nie uwierze poki nie zobacze"? zadaj sobie jeszcze jedno pytanie: Czemu we wszystkich kultorach znajduja sie rozne malowidla,artefakty i zapiski ktore siwadzcza o istenieniu obcych cywilizacji? jest tyle dowodow na naszej ziemi a tak malo dostrzeglas :D
  • 0

#7

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie Olivia źle pojmujesz pojęcie UFO. UFO to niezidentyfikowany obiekt latający, a nikt nie pisze, że to pozaziemskie cywilizacje... Przecież idziesz chodnikiem, widzis ze leci samolot daleko(ale zakładając ze ty nie wiesz co to, przez odległość), więc to już jest dla ciebie niezidentyfikowany obiekt latający. :D A m wysyłamy sondy na inne planety, dlatego, że nam technika nie pozwala na loty załogowe...
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

codo Ufo wachos ma racje...sa to rozne pojecia Olivia.. :D
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do tytułu tematu ...

Moje zdanie w tej sprawie jest oczywiste ... :D
  • 0



#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Rowniez mam swoje stanowisko co do tematu :D
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jesli powiem, że jacyś przedstawiciele jakiejś rasy nas stworzyli poprzez manipulacje genetyczne ... to co ? Zostane zbesztany przez sceptyków ? :D
  • 0



#12

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie tak, ale ja też sądze tak jak ty :D
  • 0



#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie tak, ale ja też sądze tak jak ty :P


Poczekajmy na odzew drugiej strony ... :D
  • 0



#14

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możemy swobodnie rozmawiać, nie mam się zamiaru kłócić.  
Mamy różne poglądy, ale czy to oznacza, że mamy się kłócić?  
Mamy być tak samo bezgranicznie głupi, jak rządy państw i zabijać się słowami (z powodu braku innych środków)?  
Na to się nie piszę.


ach Przemo jesteś poważny jak atak serca... przecież żartowałam... :P
chociaż kto wie.... Ja lubię się kłócić .... :D
  • 0

#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja tez nie odrzucam tej teorii.Wydaje sie bardzo prawdopodobna :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych