Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Thing - "Coś"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LINIA, LINIA i tylko LINIA...


Drapieżne Linie część 3 ;)
  • 0



#17

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle, ze to olbrzymi statek mikrocywilizacji
  • 0

#18

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LINIA, LINIA i tylko LINIA...


Ciekawe jakim cudem ta lina znalazła się tak wysoko :lol
I co tam wogóle robi :lol
  • 0

#19

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ekhm...
Paranienormalny - wg Ciebie lina a linia to jedno i to samo...?
  • 0

#20

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorry :) Niedoczytałem Mój bład, zwracam honor:)
  • 0

#21

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwszym zdjęciu myślałem, że to komuś szalik zwiało, ale to raczej nie było zimową porą :D . Potem przyszły inne typy: kawałek balustrady, zderzak od samochodu, na innym zdjęciu to coś wygląda jak sznurowadło.

Masowe wady aparatów też chyba odpadają :D
Ciekawy przypadek, bo przynajmniej mamy wiele udokumentowanych
obserwacji.... to znaczy obserwacji nie było, ale są zdjęcia :D
Może to inny rodzaj tych, jak im tam - rodsów (tych latających spiralek).
  • 0

#22 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

no ciekawe co to może być, może to jakieś baloniki sobie dzieci puszczają...
  • 0

#23

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to wychodzi tylko na aparatach analogowych, czy na cyfrowkach tez?
  • 0

#24

Wizjoner2.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to wychodzi tylko na aparatach analogowych, czy na cyfrowkach tez?


Na cyfrowkach tez...nawet wiecej niz na analogu. Pewne ustawienie aparatu wzgledem slonca lub innych obiektow daje odbicia i to przerozna ale tez sa one bardzo do siebie podobne. Stad ta powtarzalnosc ksztaltow w roznych aparatach i miejscach na ziemi. Tak sie interesujecie UFO to takie rzeczy powinno sie wiedziec :devil:

Nie zalerznie od tego uważam z cala pewnoscia za "COŚ" z odległych galaktyk u nas lata. Ale to nie te kreski oplecione pikselami (fotomontaż) albo wydeptane wzorki na polu. Jak poszperacie głębiej to znajdziecie ciekawsze materiały i zdjęcia niż takie byle co.

Poza tym, co do tłumaczenia że nie jest to podrobione zdjęcie bo obiekt nie jest w centrum..... O RANY!!
Jak miałbym zrobić takie oszustwo to starał bym się zrobic je tak aby wyglądało jak najmniej podejrzanie. Czyli: zdjecie robione przypadkiem czemuś czego nie widzimy robiąc to zdjęcie, nie bedzie miało tego "czegoś" w centrum. Uff. Pisząc o tym znaczy ze to wiemy więc co? Robiący fotomontaż to idioci czy co? Oni też o tym wiedzą i pamiętają.
Mój kuzyn mieszkajacy w stanach tak cierpial z powodu NIE WIDZENIA UFO :hmm: że bedąc gdzieś tamm na wakacjach zrobił sobie własne UFO. Szczęka opada jak sie to ogląda. Nic podejrzanego zadnych przypuszczen ze to podróba. Nie naturalne polozenie w kadrze. Tak że wszystko jak należy:) UFO jak sie patrzy :mrgreen: Tyle że zrobione na Pececie...

Naj wiarygodniejsze są filmy. Ale tez takie na których można stwierdzic czy nie jest to cos zawieszone na nitce przed obiektywem. Filmik z Ufo koło WTC robiony ze śmigłowca...? Toż to lipa. A tak wiarygodnie wygląda. No cóż, ale czy wyobrazacie sobie robienie zdjec ze smigłowca (to była chyba jakas ekipa dziennikarska, to mieli i dobry sprzet i doświadczenie) nagle widzicie UFO i robicie tak tandetne nagranie...? No ja to bym chyba w tym momencie silnik wyłączyl bo bym sobie nie darował ze straciłem jedyna szanse :lol

Coś jest i coś lata. Nie krzywdzi nas a jedynie bada. A moze lepiej: "dogląda".
Nie moze nas chciec skrzywdzic bo za czasów piramid nam pomagało.
Jakas kobieta superowo opisuje jak badali ją i jej synka. ...Kretynka.
Na taką bajdę to tylko kobietę stac aby to wymyśleć :(
Czy myślicie że istoty które toważyszą nam od zarania dziejów nie wiedzą jak funkcjonuje nasz organizm i muszą tą debilke pytac co to jest jej ci...ta.... Myślicie że do tego muszą JESZCZE pobierać naszą spermę???? Tą chorą babe to trzeba do psychiatry a nie o UFO pozwalać gadać.!

Takich bzdur jest masa. Wystarczy jednak jasno i konkretnie myśleć na ten temat i będzie wiadomo co jest fałszem a co prawdą!
Wydaje się jak by wszyscy ludzie podtrzymujący te teorie mieli jakieś ograniczone, przytępione (bez urazy) umysły. Przypominają mi sie horrory amerykańskie na których ludziom odbija bo pija skażoną wodę jakimis odpadami chemicznymi.
Ale to nie działanie UFO Zapewniam was!! Prędzej Czarnobyl...!!!!!!
  • -1

#25

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedys ogaldalem na discovery czy gdzies wlasnie o tym "czymś" bylo pokazane rozne filmy z koloni i roznych wycieczek czy innych kreconych z nudow...gdzie byly pokazane te obiekty w zwolnionym tepie i barzdo szybko sie poruszaly w normalnym tepie nie bylo by w stanie tego zauwazyc... no i tez nie wiedzieli co to jest:P
  • 0

#26

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla nas ludzi te NOLe mają dziwne kształty ale dla obcych nie koniecznie. Trzeba pamiętać że jeśli to pojazdy ufoli to oni nie są z ziemi i nie mają (chyba) szalików do których mogli by porównać swoje statki ;)
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poki co, strukturalnie nie wyglada to na zaden statek ani stały pojazd, tylko na cos organicznego, wyraznie widac ze zmienia ksztalty i jest pofalowane.
  • 0

#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak ale w jaki sposób miałoby to coś latac w powietrzu?? :roll:
  • 0

#29

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizjoner2 - o właśnie... genialnie powiedziane

Eury: Drapieżne linie 3 - :) dobre, myślałem że z nóg padnę, genialne - może to da początek nowej teorii - ŻYWE LINIE NA KLISZY KTÓRE ZABIJAJĄ CZY TYLKO UFO... by Eury&Kwintus hehehehehe...

:)
  • 0

#30

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie najbardziej przypomina to frankfurterkę.. Tylko te co widziałem nie latały, a grzecznie siedziały na talerzu w oczekiwaniu na konsumpcję..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych