Skocz do zawartości


Zdjęcie

James Randi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Randi to człowiek, który spokojnie nie boi się bawić w pobłażliwe dawanie wairy albo olewanie ludzi głęboko przekonanych o swojej cudowności i wyjątkowości. Ile było testów ludzi, którzy daliby sobie lewe jajo uciąć, że mają jakieś cudowne zdolności a okaywało się, że ich nie posiadają, bo w testach zawalają aż miło.
To, że ktoś bardzo, ale to tak strrrrasznie strrrrasznie bardzo chce być czarodziejem, to nie znaczy że już nim jest :]


A Randi to zły sceptyk jest, bo ma zamknięty umysł i jest ograniczony :lol : Widać, czasami niektózy przesadzają w wierze w takie "cuda", a z jakich powodów to mogę zgadywać.
  • 0



#32

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to jakis belkot :|

Tak - masz rację... To typowy bełkot, być może nawet jednostka chorobowa. Smutny jednak jest fakt, że nie różni się on wiele np. od tematu o Crissie Angelu (który mnie osobiście bardzo rozbawił) :D
  • 0

#33

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja osobiście nigdy nie rozmawiałem z większym chamem niźli on.


Fenix, rozwin nieco swoja wypowiedz, bo mnie zaciekawilo.
  • 0

#34

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uff, dawne czasy. Jak zapewnę część z was wie, Randi ma forum oraz czat poświęcony swojemu "wyzwaniu". No i kiedyś Sean z PsiPoga postanowił się dokładniej dowiedzieć, o co chodziło z tą kasą za udowodnienie zjawisk paranormalnych. Randi oraz jego "zastępca" najpierw chamsko odpowiedzieli na maila Seana, a potem zamieścili zmodyfikowaną wersję na forum w celu obśmiania go przez społeczność ( co im się udało ). Potem ja się dołączyłem, tak nieco incognito no i razem z Seanem (który nic nie wiedział, że atakuję na drugim froncie) zaczęliśmy się dopytywać najpierw mailami a potem przez forum i czata o tą kasę. Bo jak wiecie wszędzie informują że do wygrania jest okrągły milion dolarów. Co ciekawe w regulaminie wyzwania wyraźnie jest mowa o milionie dolarów... w obligacjach, które zwycięsca otrzymywałby przez około 40 lat od wygrania, a to w takich sumkach, że moja mama ma większą emeryturę. W dodatku istnieje ryzyko, że firma sponsorująca obligację zbankrutuje, a wtedy nici z pieniędzy. W każdym razie, sam Wielki Radni nie raz obraził mnie oraz Seana prywatnie, potem modyfikując nasze wypowiedzi i udostępniając je szerokiej publiczności na forum i czacie. Dodatkowo doprowadziło to do zdyskredytowania PsiPoga, ale to już szczegół...
  • 0

#35 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niedługo "Wielki " Randi będzie bankrutem...Też mi postać szczególna..Heh. lol
  • 0

#36

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedługo "Wielki " Randi będzie bankrutem...Też mi postać szczególna..Heh. lol

Śmiem wątpić...
  • 0

#37

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

On już jest prawie bankrutem, tego swojego miliona nawet na oczy nie widział... facet z ideą... tylko z ideą...
  • 0

#38

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrą ideą którą przydałoby się kontynuować. Wielu ludzi już pozbawił złudzeń co do tego, że nie są ponadnaturalni :)
  • 0



#39

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby chociaż robiłby to bez tego swojego chamstwa, obrażania i wyśmiewania...
  • 0

#40

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm, pewnie masz i rację (skoro naprawdęjest chamski - nie wiem, nie znam osobiście), ale uwierz mi, że niektórzy potrafią swoim zachowaniem albo pewnością prowokować takie chamstwo :D

No ale oczywiście powinno się umieć albo przynajmniej starać panować nad tym.

Tak czy inaczej - popieram z całego serca Randi'ego.
  • 0



#41

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja wręcz przeciwnie, nawet chamstwo ma swoje granice... żeby edytować maile i wystawiać je na publiczne forum by ludzie mogli się pośmiać z (wyedytowanej) głupoty ? A potem człowiek wchodzi na forum, patrzy a tam jego mail, z którego wszyscy robią robie jaja, bo Randi raczył go lekko zmienić... i jeszcze brak realnego miliona, nic dziwnego że inteligentni ludzie omijają tego pajaca z daleka...
  • 0

#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fenix, a moglbys wkleic tresc tego listu, a potem wyedytowanego ? Bo zaciekawilo mnie to :) jesli nie chcesz publicznie, to poprosilbym na priv, oczywiscie sie nie obraze jesli odmowisz.
  • 0

#43

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co na priv, jak wszystkim to wszystkim. ;p
  • 0

#44

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczy się co da się zrobić, chyba jeszcze gdzieś znajdę maile Seana i edytowane moje, ale głowy nie dam, to było ładne trzy lata temu, mogli przeczyścić archiwa forum :) . Nic to, poszukam...
  • 0

#45

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam z chęcią poczytam :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych