Skocz do zawartości


Zdjęcie

duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

otoz raz na posiedzeniu w toalecie dopadla mnie taka mysl... z czego sa zrobione duchy ?? czy sa zrobione z jakiegos pierwiastka lub mateirlau?? jesli tak to z jakiego?? i jakie maja zdolnosci?? potrafia przechodzic przez sciany?? prosze was wytlumaczcie mi to bo nie daje mi to spokoju ;/
  • 0



#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Albo ze mną jest źle, albo z Tobą, ale wydaje mi się to najgłupszym pytaniem roku (co prawda młodego, ale jednak) :D
  • 0

#3

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo ze mną jest źle, albo z Tobą, ale wydaje mi się to najgłupszym pytaniem roku (co prawda młodego, ale jednak) :D

jesli jestes taki madry to prosze powiedz mi na czym polega moj blad ?
  • 0



#4

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nawet nie wiem co powiedziec tak mnie wcielo.
Myśle ze nikt ci nie odpowie na to badz co badz ale glupie pytanie.
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie da się do końca zdefiniować z czego zrobione są duchy. Świadkowie manifestacji opisują substancję jako lekką, półprzezroczystą mgiełkę. W większości publikacji o tematyce parapsychologii jest udzielana właśnie podobna odpowiedź na to pytanie.

Wiadomo, że za pomocą mediów, duchy mogą przybierać swoje kształty w ektoplazmie, ale nie jest to substancja, z której są zbudowane tylko należąca do medium.

Nie mogę więc inaczej odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo nie wiadomo co to za 'związek', z którego duch jest zbudowany, czy jak to inaczej określić.


I nie rozumiem dlaczego żbikowaty twierdzi, że to głupie pytanie...
  • 0



#6

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się do końca zdefiniować z czego zrobione są duchy. Świadkowie manifestacji opisują substancję jako lekką, półprzezroczystą mgiełkę. W większości publikacji o tematyce parapsychologii jest udzielana właśnie podobna odpowiedź na to pytanie.

Wiadomo, że za pomocą mediów, duchy mogą przybierać swoje kształty w ektoplazmie, ale nie jest to substancja, z której są zbudowane tylko należąca do medium.

Nie mogę więc inaczej odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo nie wiadomo co to za 'związek', z którego duch jest zbudowany, czy jak to inaczej określić.

i nie bylo mozna tak odrazu powiedziec, tylko mnie od glupka wyzywac?? dziekuje ci Ciemnosc za odpowiedz...
  • 0



#7

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nikt tu nikogo od głupka nie wyzywal poddalismy tylko z Berithem pod watpliowosc twoje pytanie. Ciemnośc bardzo dobrze ci odpowiedzial.
Zdziwilem sie troche bo ducha rzadko mozna zobaczyc, teraz czytam ze to jakis sygnal z mozgu a co dopiero pofac jego sklad chemiczny.
  • 0

#8

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Macie rację, że to trochę bezsensowne pytanie, bo nikt w sumie żywy nie wie z czego są duchy. Ale zapodam moje spekulacje na ten temat.

Duchy są stworzone z energii, lub (co bardziej by pasowało) są czystą energią, tak samo jak nasza dusza. A skoro tak, to są to niematerialne byty o nieograniczonych możliwościach jakie daje im ten fakt.
  • 0



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpowiem na 2 czesc pytania: tak moga przenikac przez materie.
  • 0



#10

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mojej obserwacji to jest taka jakby uformowana para:)0-
  • 0

#11

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

otoz raz na posiedzeniu w toalecie dopadla mnie taka mysl...


Bez szczegółów proszę :D

Pytanie ciekawe, ale chyba nikt nie jest w stanie na nie odpowiedzieć....
  • 0

#12

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze związku C2H5Oh :D a na serio to faktycznie trudne pytanie. Moim skromnym zdaniem jest to niematerialna materia... wiem że to beznadziejnie brzmi ale nic bardziej inteligetnego do głowy mi na ten temat nie przyszło :/
  • 0

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, etanol ?? ;p Jeszcze się pamięta cokolwiek z gimnazjum :D A do czego jest wykorzystywany etanol ??? :P

Duchy są stworzone z czegoś niematerialnego i więcej nie da się powiedzieć.
  • 0



#14

m3ginnia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imo.
Duchy nie sa 'zrobione' z zadnego pierwiastka ani niczego z naszego swiata; maja swoj, i wydaje mi sie ze duch to swego rodzaju pozostalosc (brzydko brzmi ;) ) po nie zyjacej osobie. Wspomnienie or sth. I byc moze sklada sie z czegos 'innego', nie z naszego swiata, ale tego sie raczej narazie nie dowiemy :)
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czym w takim wypadku m3ginnia są anioły ???

Bo odpowiedź ładna, ale ja jako zainteresowany ezoteryką mam trochę inne zdanie. Oczywiście nie dowiemy się kto ma rację :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych