Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne Pukanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twój słuch po prostu przyzwyczaja się do tego, że jaest głośniej. A w nocy, kiedy jest cicho wychodza na jaw te odgłosy. Mnie osobiście strasznie denerwuje wieczorami chrupanie monitora i kaloryferów :/
  • 0

#32

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bogu dzieki ... Miło ze ktoś wreszcie pomyślał by takie posty wrzucac w tej kategorii :)
mogło to byc poprostu naturalne zjawisko ... czesto zdarza sie ze beton pod wplywem wilgoci rozciaga sie ... to moze powodowac dzwieki podobne do pukania ... mogła to byc takze rura wodna która włąsnie płyneły bąbelki to takze dzwiek podobny do pukania
  • 0

#33

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię żeby to było powietrze w rurach :/ Moim zdaniem odróżnić dźwięk pukania w ścianę, a stukania w rurach jest dziecinnie prosto. Dźwięk przez rury może się nieść na sporą odległość nawet kilkudziesięciu metrów, a pukanie w ścianę jest przytłumione. Trzeba by było zadać pytanie czy to zjawisko się wciąż powtarza, jaka jest częstotliwość pukania no i czy występuje to razem z innymi zjawiskami czy nie.
  • 0

#34

madafaka_spod_krzaka.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie też pukanie występuje... Cała rodzina to słyszała, łącznie ze mną. Nie mogły by być rury ani grzejnik bo w tych mniejscach tam ich poprostu niema. Za ścianą śpi moja babcia, ale n 100% to nie była Ona.
Pukanie było jak pukanie, długo je słyszałem (ok pół godziny). Było rytmiczne. Kiedyś siedze sobie z laotopem przy oknie (tam jedynie jest zasięg, bo mam iPlusa). Nagle mało co coś nie wybiło szyby. Ze strachu spadłem na podłogę, po czym pobiegłem do pokoju gdzie była reszta rodziny. Nie wiecie co to mogło być? Mieszkam na wsi w domku jednorodzinnym.
  • 0

#35

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez tak mam slysze ze ktos nademna xxx mlotkiem albo podemna xxx a tak naprawde to nie slychac tych xxx xxx od remontowania bo ich nie ma tylko w fikcyjnym swiecie wiec co tak napierdziela sasiad zeby nas wkurzic

ariel: wulgaryzmy i brak podstawowego zapoznania się z regulaminem, jeśli powtórzysz jeszcze raz taki numer, pożegnamy się z Tobą na stałe
  • 0

#36

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Arush tu obowiązuje pewne zasady dobrego wychowania. Nie toleruje się tu wulgaryzmów, mój drogi...jeśli chcesz poprzeklinać to nie tutaj...

Wracając do tematu. Często doszukuje się w "dziwnym pukaniu" czegoś paranormalnego, ale zazwyczaj (stało się to nawet regułą z nielicznymi wyjątkami) są błędy w konstrukcji, spięcia elektryczne i takie inne bzdurki...
  • 0

#37

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wczoraj zauważyłem że cos puka w scianie , było to rytmiczne pukanie i chyba troche przyśpieszało ale jestem na 200% pewny ze to rury :)
  • 0

#38

darkghost.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to mogłobyć 1000 różnych rzeczy ale nie myśle że to coś bylo paranormalne zjawisko,może jakbysnie napisał o babciach to mogłaby to być zagadka :>
  • 0

#39

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są dwa wyjścia; ZApytać się tych babci czy to one stukają. U mnie było jeszcze gorzej! Coś stukało, co jakiś czas i mnie budziło :/ Całe szczęście już przeszło ;)
  • 0

#40

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszę stukanie z kuchni często w nocy. Raz zszedłem na dół (z rodzicami śpimy na piętrze) żeby ochrzanić tatę, żeby talerzami nie stukał, a tu nikogo nie ma :D Wszyscy śpią, a mieszkamy sami :D
  • 0

#41

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie takie póki czy stuki to normalne zjawisko a tym bardziej ze starsze osoby nad ranem nie mają spania ;)
U mnie w domu od zawsze w środku nocy coś skrzypiało i skrzypi, za łepka byłem zeschizowany tym ale przeprowadziłem doświadczenie i okazało sie ze to klatka schodowa drewniana skrzypi poprostu w nocy się same prostują stopnie...
  • 0

#42

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Profesor_Kozłowski

haha to mnie rozwaliło :D

W sumie to może być wszystko i nic, począwszy od jakiegoś zwierza za ścianą poprzez rozprężanie drewna, kończywszy na stwierdzeniu prof. Kozłowskiego ( :rotfl: )
Taka dyskusja chyba nie ma wiekszego sensu
  • 0



#43

Yuumi1122112.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to te babcie, ale ja miałam PRAWIE tak samo. Nie wiem która była godzina, ale moja starsza siostra była u mnie w pokoju a matki nie było w domu...Nikogo nie było oprócz nas i psa. Jak tak gadałyśmy (Bardziej ona bo ja na telefonie siedziałam), to coś zaczęło pukać w ścianę...za moją szafką, a tam był pokój mojej siostry (Za ścianą, tam gdzie coś pukało, nie wiem jak to opisać), i my tak słuchamy...i nadal było pukanie (Nawet jakaś muzyczka z tego wyszła), no to ja padłam nagle w śmiech i też zaczęłam pukać w ścianę, ale jak można się spodziewać...nie odpukał tak samo :(. Ale później z pukania, wyszło bieganie koni (tak jak się za dziecka robiło ustami...tak jak konie chodzą lub biegają...dźwięk kopyt no!), no to w tedy zaczęłam się robić trochę niespokojna, ale zaczęłam żartować że morze damy radę z tym "duchem" się zaprzyjaźnić xD. Nie wiem kiedy te stukanie kopyt przestało, ale najważniejsze...że w ogóle przestało.
 
A jakiegoś dam kolejnego dnia, coś j **** nam mocno w ścianę że zrobiło mi kreskę na ścianie, myślałam że to siostra ale ona tego nie zrobiła...czytała se książkę i słuchała głośno muzyki. I jak później się dowiedziałam, to ona ma taką samą kreskę w ścianie...więc może, te j*******cie było w środku ściany? 
 
Naruszenie regulaminu forum.  wulgaryzmy.gif
Staniq
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych