Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne Pukanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

babcie rzucają lotkami w zawieszone na ścianie zdjęcie Donalda Tuska :D
  • 0

#17

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sebolek, to Szatan! puka do Twojej duszy! uciekaj!
...
  • 0

#18

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pyziak nie dodales że ucieczka jest raczej niemożliwa, po prostu jego los jest przesadzony. Sebol jakby ci sie jednak udalo to daj jakis znak jak go pokonales.
  • 0

#19

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sory Żbikowaty, wybacz :P walcz z nim! kup sobie krucyfiks 2x2 metry i jedziesz!
a tak szczerze to dajcie spokój z takimi grypsami jak pukanie w ścianę :P
  • 0

#20

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się że sprawa wyjaśniona.
  • 0

#21 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

ja tez pare razy zapukałem przez sen w ściane, ale głową niestety :P
  • 0

#22

anja.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie to te babcie albo rury :P mi też nie raz wali coś w telewizor ale chyba to normalne-przyzwyczaiłam się :P
  • 0

#23

Agnieszka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie jest to samo, ale dzieje się to w nocy, a przynajmniej tylko wtedy słychać, ale nie jest to nic paranormalnego, ponieważ ja tak mam od 10 lat i uważam że to kaloryfery:P albo coś z tym związane:P :)
  • 0

#24

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh ;) Ale to było zbyt tak płynne i romowane :) No chyba ze babcia sobie Bit wystukiwała na ścianie ;D Juz sie to nie powtozyło... Nie wiem co to było ale juz sobie poszło ;)
  • 0

#25

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzymaj się chłopie. :)
Jakby co to dorabiam do kieszonkowego jako egzorcysta :P

@temat:
Dziwna przypadłość... wysoka paranormalność... pewnie moherki zza ściany się modlą :)
  • 0

#26

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jack to nie jest głupi pomysł. :D Postrasze kolegów że mają duchy w domu i mi uwierzą :D No a później 500zl za wizyte :D A gdyby gdzieś naprawde był duch to bym się bawił na forum w porady. :D Tu można wszystko znaleźć :D
  • 0

#27

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o nie ... chłopły o interesach to gdzie indziej ok. wg. mnie tewnie było coś w rurach u mnie czesto "ktoś chodzi po domu" i do tego też można się przyzwyczaic chociaz nie wiem do końca czy to u sąsiadów i slychac u mnie czy to u mnie jacys goscie:)
  • 0

#28

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze być wszystko...ale raczej nic paranormlanego...próbowałeś odpukac? :D

Taka w ogóle mała Anegdotka...kiedy kumpel opowiadał o walnięciu "czegoś" w dach tuż po tym jak wywoływał duchy ze znajomymi to drugi kumpel, troche sceptyczny powiedział: " To pewnie ptak walnął " - Majac na mysli ... sami wiecie... Jak widzisz tutaj tez bedziesz miał i masz dużo podobnych odpowedzi... Dlatego najlepiej sam dokładnie zobacz co to takiego jest, czym moze być wywołane, czy trwa to cały czas, czy występuje tylko o pewnej godzinie etc.

Pozdrawiam
  • 0

#29

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(Witając się pieknie)
W sumie dziwne dźwieki w mieszkaniach to zwykle nic paranormalnego. U mnie co jakiś czas z jednej z rur wychodzących z podłgi, rozchodzących się na moje mieszkanie i jeszcze idących a góre do sąsiadów tez coś puka. Właścwie to nie tylko puka, a wydaje pełen wachlarz dziwnych odgłosów - brzęczy, piszczy... Co tylko sobie wymarzysz :mrgreen: Kiedyś się okazało, że to po prostu woda w rurach coś działa, niestety nie mam zielonego pojęcia co :P
  • 0

#30

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w sumie u mnie podobnie, kiedys jak mieszkalam w domku z boazeria to drewno dosyc glosno ,,strzelalo", czasem komputer jak nie walnie.. albo telewizor, nawet krzeslo lub biurko... tylko irytuje mnie jedno - ze zazwyczaj te odglosy sa w nocy, w dzien ich nie slysze (nawet jak siedze cichow pokoju nic mi nie strzela, a jak klade sie spac to od razu cos) :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych