Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poltergeist?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na samym początku chciałbym oznajmić, że to jest mój pierwszy, założony temat.
Przejdźmy do rzeczy. Zjawisko to działo się w moim domu jakieś 3, może 5 lat temu. Kiedy siedziałem w salonie i oglądałem TV nagle włączyla się wieża (radio jakby ktoś nie wiedział ;) ). Musze zaznaczyć, że w tej chwili w pokoju znajdowałem sie tylko ja i miałem zamknięte drzwi, bo moi rodzice mieli gości i przyjeli ich w kuchni. Oszołomiony zaistniałą sytuacją zaczęłem szukać pilota do tejże wierzy. Myślałem, że za jego pomocy przypadkowo właczylem radio. Lecz pilot znajdował sie w odległości ok. 2 metrów ode mnie. Podszedłem do wieży i ją wyłączyłem, po czym wróciłem na fotel. Nie mineły 2 minuty, jak zjawisko powtórzyło się. Zrobiłem to co wcześniej. Jednak kiedy stało śie tak po raz 3 byłem już przerażony. Wyłączyłem TV i radio i udałem się do kuchni, do rodziców. Opowiedziałem im to co wam teraz i potraktowali to z przymróżniem oka (są sceptyczni do takowych zjawisk, ja zresztą też nie jestem typem człowieka, któy we wszystko wierzy). Do tej pory nie moge rozkwinić co to molo być. Macie jakieś sugestie?
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm jak na moje to zbyt malo sie wydarzylo, zeby mozna robic z tego sensacje. Mi nie raz sie telewizor sam wlaczal. Wchodzac do tematu spodziewalem sie raczej latajacych szklanek, albo rozbijajacych sie jablek o sciane :P
  • 0

#3

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoki napięcia mogły to spowodować :P
  • 0

#4

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm jak na moje to zbyt malo sie wydarzylo, zeby mozna robic z tego sensacje. Mi nie raz sie telewizor sam wlaczal. Wchodzac do tematu spodziewalem sie raczej latajacych szklanek, albo rozbijajacych sie jablek o sciane :P


Yyyy aż tak to nie ale u moich byłych sąsiadów (wyprowadzili się z tego domu) podobne rzeczy jakie opisałeś się działy. Czasami przychodzili na kawe i się zgadało. Nie wiem czy im wierzyć ale z tego co mówili były podstawy do wierzenia im.
  • 0

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Póki co, chyba nie ma sensu się nad tym zastanawiać. Jak będzie się działo coś więcej, to daj znać :)
  • 0

#6

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli kiwało się samo krzesło ( dość cieżkie , nie bujane i nie było przeciągu ? ) ?? ,
można podejrzewać wtedy , że to był Poltergeist ?
  • 0

#7

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym powiedział że przypadek, manifestacja lub cokolwiek innego. Poltergeist zazwyczaj robi znacznie więcej "szumu" :P
  • 0

#8

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak by ci się włączyła wieża odłączona od prądu to wtedy było by to na serio nienormalne :aaa: ale tak to nie jestem pewien co to było
  • 0

#9

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poltergeist narobił by więcej bałaganu ;) .
  • 0



#10

Tefrian.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez tak mialem z kinem domowym a co dziwne akurat myslalem o osobie, ktora zmarla przed rokiem, wystraszylem sie niezle.
  • 0

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

można podejrzewać wtedy , że to był Poltergeist ?


Stwierdziłbym raczej - zjawisko poltergeista - to nic innego jak wymykająca się spod kontroli zdolność pk... Więc to nie mógłbyć poltergeist, tylko ew. to mogło być poltergeist :mrgreen: .
  • 0

#12

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może wiża była w stanie czuwania lub miałeś ustawiony taimer we wieży/radio/.Wieża sama się właczyła.Jakby ona uniosła i trzasneła z wielkim hukiem o glebe i wtedy mógłbyć to poltergeist...
  • 0

#13

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nagle włączyla się wieża...

u moich byłych sąsiadów (wyprowadzili się z tego domu) podobne rzeczy jakie opisałeś się działy

Tym bardziej sklanial bym sie ku niesprawnej instalacji elektrycznej w calym budynku.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych